Удобност Класици Загреан Памук Дрес Плете Лист Во Собата, Светло Сива, Целосна

Удобност Класици Загреан Памук Дрес Плете Лист Во Собата, Светло Сива, Целосна

DEN 855.36

Обновено

Во магацинот.

Комплетот Плетени Листови Од Памучен Дрес Со Удобност Ќе ве потсети на удобноста и мекоста на вашата омилена Маица. Загреаните бои создаваат богат тонски изглед кој лесно се спојува со секој комплет постелнина. Направен од 100% плетен памучен дрес, овој комплет листови е неверојатно мек и може да се пере во машина за лесна нега. Овие листови со дрес имаат и антимикробен третман за здравје и благосостојба - убива и спречува таложење бактерии, помага во намалување на мирисите и ја подобрува хигиената. Овие листови се исто така оеко-ТЕКС сертифицирани, што значи дека не содржат никакви штетни материи или хемикалии, обезбедувајќи квалитетна удобност и благосостојба. Вградениот чаршав се вклопува до душек од 15 инчи. Комплет Плетени Листови од памучна Маичка со удобност : Комплетот Близнаци Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 75"L + 13"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Комплетот близнак XL Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 80"L + 13"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Целосниот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (86"W x 96"L), 1 Вграден Лист (54"W x 75"L + 13"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Рамен Лист (90"W x 106"), 1 Вграден Лист (60"W x 80"L + 13"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (108"W x 102" L), 1 Вграден Лист (78"W x 80"L + 13"D), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"W x 40"L). 100% Памук Џерси Лист Во Собата. Мека Маица Чувство, Загреана Шема. Целосно Еластичен Вграден Лист-Се Вклопува До 15-Инчен Душек. Антимикробен третман за здравје и благосостојба на ткаенина. Мека маица чувство, загреана шема. Оеко - текс сертификација # 2015ок0328 аитекс. Затворање На Навлаки За Перници : Едната Страна Отворање. Машина За Перење.

Најдобри понуди

Супериорен 4-Парче Конец Брои Мока Лист Во Собата, Калифорнија Кралот Обновено
Супериорен 4-Парче Конец Брои Мока Лист Во Собата, Калифорнија Кралот

Комплетот За Цврсти Постелнини Аваја вклучува свиленкаста мекост што ќе го трансформира вашиот кревет

DEN 479.84
Удобност Класици Сите Сезони Памук Мешавина Дрес Плете Морнарица Лист Во Собата, Кралицата Обновено
Удобност Класици Сите Сезони Памук Мешавина Дрес Плете Морнарица Лист Во Собата, Кралицата

Класици за удобност Цела Сезона Комплет Плетени Листови Од Памучна Мешавина, Морнарица, Кралица : Овој К

DEN 0.33
Удобност Класици 3-Парче Сива Солофт Микро Кадифен Лист Во Собата, Близнак Обновено
Удобност Класици 3-Парче Сива Солофт Микро Кадифен Лист Во Собата, Близнак

Класиците За Удобност Солофт Микро Кадифен Сет за Чаршафи нуди крајна удобност за спиење со мека и приј�

DEN 1.33
Кревет Најважен Бел Микрофибер Воздушен Лист Сет Обновено
Кревет Најважен Бел Микрофибер Воздушен Лист Сет

Мек и пријатен, 100% Полиестерски Микрофибер Кревет Најважен Сет На Чаршафи Со Бел Микрофибер Е совршен з�

DEN 1.00
Удобност Класици Печатени Новина Памук Перкале Лист Во Собата Обновено
Удобност Класици Печатени Новина Памук Перкале Лист Во Собата

Направете ја вашата спална соба навистина уникатна со Класиците За Удобност Печатени Памучни Листови...

DEN 425.28
Подели Дома Модата 400-Конец Брои Памук Супер Мек Лист Во Собата Обновено
Подели Дома Модата 400-Конец Брои Памук Супер Мек Лист Во Собата

Прифатете ја меката, луксузна свиленкаст од 100 проценти памук со овој луксузен лист од 400 нишки сатен тка

DEN 1.67
Памучна Нишка Брои Лист Во Собата, Кралицата, Бургундија, 4-Парчиња Обновено
Памучна Нишка Брои Лист Во Собата, Кралицата, Бургундија, 4-Парчиња

Убава мека бела 100% памук 200 конец брои листови со боја лента детали 100% Памук 200 Конец Брои Лист Во Собата,

DEN 0.33
Микро Фланел® Комплет Со Еднобојни Листови, Близнак XL, Вино Обновено
Микро Фланел® Комплет Со Еднобојни Листови, Близнак XL, Вино

Облечете го креветот и уживајте секоја вечер?с спиј со овие топли микро Фланелни листови Екстравагантн�

DEN 2.00
Шик Дома Карли 3-Парче Солидна Боја Лист Во Собата, Близнак, Таупе Обновено
Шик Дома Карли 3-Парче Солидна Боја Лист Во Собата, Близнак, Таупе

Подготвени да ја подигнете вашата спална соба благодарение На Шик Домот? Комплетот листови Карли има гр

DEN 447.84
Супериорен 3-Парче Ултра-Мека Микрофибер Длабок Џеб Постелнина Во Собата, Близнак XL, Слива Обновено
Супериорен 3-Парче Ултра-Мека Микрофибер Длабок Џеб Постелнина Во Собата, Близнак XL, Слива

Спијте здраво секоја вечер Со Овој Шармантен Комплет Чаршафи И Навлаки за Перници Изработени од премиу�

DEN 0.33
Супериорен Број На Нишки 4-Парче Памучна Мешавина Цврст Лист Поставете Сино Обновено
Супериорен Број На Нишки 4-Парче Памучна Мешавина Цврст Лист Поставете Сино

Материјал : 55% Памук, 45% Полиестер Димензии : Близнак Вграден Лист е 38" широк x 75" долг x 15" длабок, Рамен Лист

DEN 672.00
Дух Лен Домашен Елек. Традиционален Сет На Листови Од Микрофибер-Кралица, Медалјон На Морнарицата Обновено
Впечатоци Бизон 2-Парче Абсорбента Памучна Бања Мат Обновено
Впечатоци Бизон 2-Парче Абсорбента Памучна Бања Мат

Подигнете го изгледот на вашата бања или соба во прав со Прекрасниот Комплет За Бања За Бизони Изработе�

DEN 544.00
Пуфин Рајски Лист Поставен Од Афион И Фриц Обновено
Пуфин Рајски Лист Поставен Од Афион И Фриц

Облечете ја секоја соба со прекрасен шарм на овие нови комплети чаршафи Од Афион И Фриц Направен од приј

DEN 1.00
Супериорен Конец Грофот Египетски Памук Перница Во Собата, Кралот, Таупе (} Обновено
Супериорен Конец Грофот Египетски Памук Перница Во Собата, Кралот, Таупе (}

Поканете елегантна аура во вашата спална соба со Супериорниот Цврст Комплет Египетска Памучна Навлака

DEN 448.00
Удобност Класици Микро Руно 3-Парче Сива Дијамант Лист Во Собата, Близнак Обновено
Удобност Класици Микро Руно 3-Парче Сива Дијамант Лист Во Собата, Близнак

Луксузна алтернатива на фланелот, Овој Комплет Чаршаф Од Микро Руно го претвора вашиот кревет во пријат

DEN 2.33