Мишелин XIZSL Регионални Сите-Позиција 305 85R22. ТЛ 152 149К

Мишелин XIZSL Регионални Сите-Позиција 305 85R22. ТЛ 152 149К

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

1 МИШЕЛИН КСИЗЛ / Регионална Сеопфатна Позиција 305/85Р22, 5 ТЛ 18 152/149К Дистрибуира сила за подолг век на траење. Влечење, Па Дури И Абење-Целосна длабочина, испреплетени шипки со цик-цак ѕидови за да обезбедат илјадници рабови за гризење за влечење и перформанси слични на навртки за рамномерно абење.

Најдобри понуди

Националниот ПАТ Ул - 235 80Р 124М Обновено
Националниот ПАТ Ул - 235 80Р 124М

Патот Макс УЛ Од Национално е радијална специјализирана гума за приколки што најчесто се користи за вле

DEN 1371.04
Freestar M-108+ Радијална Приколка Гума-ST225 75R 117L LRE 10ply Номинална Обновено
Freestar M-108+ Радијална Приколка Гума-ST225 75R 117L LRE 10ply Номинална

Радијалната Гума За Приколка Freestar M108 е дизајнирана да обезбеди зголемена влечна сила и во влажни и во су

DEN 1984.80
Поставете ГУМИ ЗА ПРИКОЛКА ВИНДА ST235 85R Опсег На Радијално Оптоварување F Челичен Појас w Штитник За Гребење Обновено
Лоадстар Ст225 75Р Ц Пли Кариер 10251 Обновено
Лоадстар Ст225 75Р Ц Пли Кариер 10251

Радијалната конструкција обезбедува помазно возење и подобра влечна сила Двојни челични ремени со цел�

DEN 5555.20
Собрание на тркала ЗА гуми ST215 75D C 5-Дупка Модуларен Хром 3S578 Обновено
Собрание на тркала ЗА гуми ST215 75D C 5-Дупка Модуларен Хром 3S578

14 " Собрание НА Гуми И Тркала ST215 / 75 D14 C / 5Дупка Модуларен ХРОМ MFG# 3 S578 UPC# 787558375780 Loadstar Пристрасност Гума и Т�

DEN 2.00