Истспорт Оптимус ранец, морнарица

Истспорт Оптимус ранец, морнарица

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Овој beвер на ранец безбедно спакува сè што ви треба додека одржувате совршено компактна силуета. Најпознат по удобно држење учебници, спортска опрема или сè што ви треба за продолжено патување - ранецот на Оптимус East Sport е најдобрата торба за работа за безбедно транспорт на вашата опрема. Оваа торба е спакувана со џем со карактеристики како што се проширувачкиот патент, што создава уште повеќе простор кога ви треба и патентите се затвораат кога не. Бунџискиот кабел детали за предниот дел што безбедно држи лабави предмети при патување. Рлекото на лаптоп со лаптоп ги штити повеќето лаптопи или технолошки уреди помеѓу 15 ”-17”. Дури и патентите прилепуваат затворени за дополнителна безбедност. Што повеќе би можеле да побарате? Нема подобра торба за работа за транспорт на вашата опрема и чување на безбедна. Bungee за влечење на предните обезбедува лабави предмети како шал или јакна. Sideебовите од странични патенти чуваат дополнителни предмети содржани додека сте во движење. Табулаторот за камшик на предниот панел овозможува прицврстување на дополнителни артикли за да го искаже вашиот сопствен стил. Expondable Zipper создава уште повеќе простор за да задржите повеќе опрема кога ви треба. Скриениот џеб од мрежа штити мали предмети како вашиот паричник, телефон или клучеви. Предните џебови на патент ја зголемуваат организацијата. Подготвените ленти за грб ја зголемуваат удобноста додека носат потешки предмети. Ремените на ранецот додадоа мрежи и Д-прстен за да прикачат уште повеќе опрема. Големата гумена рачка има технологија за зафаќање на акција за брзо грабнување и движење. Сигурно Snap спречува случајно отворање и делува како спречувач на кражба. Рефлексивни табулатори со камшик. Дното на текстура отпорна на вода. Систем за вентилација на задниот дел од топлината + подлога на сендвич назад. Полиестер што се користи на главното тело на овој ранец е рециклиран полиестер. Повеќе од 7 шишиња рециклирани за да го направат овој ранец. Големина : 13,5 ”x 9.25” x 18 ”.

Најдобри понуди

Nintendo Legend of Zelda Map 16.5 ранец на лаптоп Обновено
Nintendo Legend of Zelda Map 16.5 ранец на лаптоп

Направете враќање на училиште авантура со оваа легенда на ранецот на Зелда! Овој ранец од 16,5 "има лаптоп

DEN 2.33
Време на минекрафт за рудникот црно зелена боја 16,5 ранец на лаптоп Обновено
Време на минекрафт за рудникот црно зелена боја 16,5 ранец на лаптоп

Испратете го вашиот гејмер назад на училиште во стил со овој ранец на Minecraft "Време на рудникот! Овој ране�

DEN 1.67