Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет

Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет

DEN 239.84

Обновено

Во магацинот.

Вештачката хеџ на Ултрахерџ, е дво-тон, кружна убавина што ќе биде фокусна точка на кој било простор. Оваа разноврсна жива ограда може да биде ваш софистициран делител на простории, глава или прскање на природата во затворен простор, како и додавање без одржување на вашиот проект за уредување. Свежо и реалистички изглед вештачки жива ограда : Нашите вештачки растенија за приведување на жива ограда изгледаат исто како вистинската работа! Целосно и веродостојно, нашите мали и големи вештачки жива ограда имаат различни големини на лисја, густини и цветни обрасци за реално да ја имитираат природната убавина на вистински украси во дворот во затворен и отворен растителен двор. Нема лажни пластични лисја овде . Лесно за сечење и вклопување : Само користете ги ножиците за домаќинства за да ги исечете, вклопите и обликувате овие животни вештачки панели за хеџ. Прикачете и прицврстете со користење на вклучените конектори за блокирање за лесна инсталација на вашиот heaterид за жива ограда . Одлично за отворено, затворено и професионална употреба : со средно лисја од 20 x 20 инчи и 2,5 "до 3" x 0,75 "до 1" лисја со големина , Вештачкиот вештачки жива ограда на Ultrahedge, се пофали со десетици апликации. Користете го како приватност на градинарски wallид или внатрешен двор за декор на двор за приватност на отворено или како вештачки приватниот хеџ топиер, или во затворен простор како вештачки акцент. Исто така е одлично како вештачка позадина на заштитната ограда за јавни простори, стадиум на недвижнини и многу повеќе!. Висок квалитет што е изграден за да трае : Нашите вештачки wallsидови за хеџ се дизајнирани да издржат абење и солза и да ги менуваат временските услови. За разлика од реалните жива ограда, вештачките панели за заштита на жива ограда не ги оштетуваат wallsидовите, структурите, мебелот и градинарските околини. Најдобар украс за зголемување на приватноста за кој било wallид или ограда. Безбедно поврзете се и исечете за прилагодено вклопување. Совршено за приватност, естетски подобрување на вашата област со реален изглед за разубавување и трансформација на вашиот двор, градина, мечување, двор, патеки, простории, wallsидови, ентериер и надворешност или свој креативен дизајн.

Најдобри понуди

Џогирање на џогер со женски и спортски џогир Обновено
Џогирање на џогер со женски и спортски џогир

Тотално меко! Ние сме преполн кога станува збор за loveубов со затегната нога Подигање и инсејм : високи; 28

DEN 223.84
Andis Професионално милениче за миленичиња Премиум со десна рака на врвовите на топката Обновено
Екена Милвир 4 W 16 D 28 H Thorton Slat Rough Sawn Brace, Douglas Fir Обновено
Екена Милвир 4 W 16 D 28 H Thorton Slat Rough Sawn Brace, Douglas Fir

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 2.00
Мое дете на Картер, бебе девојче, 4-пакет, големини пред-18м Обновено
Мое дете на Картер, бебе девојче, 4-пакет, големини пред-18м

Гуру во мини стил во правењето? Ова мое дете на моето дете со 4 пакувања, поставено за бебе девојче, го исп

DEN 3.00
Данскин сега е ткаен женски Обновено
Данскин сега е ткаен женски

Започнете се со овие ткаени шорцеви за трчање со внатрешна лагер од Данскин сега Благодарение на DRIMore Tech

DEN 2.67
Класична репродукција на Кока Кола, модел 901002 Обновено
Класична репродукција на Кока Кола, модел 901002

Класичната репродукција на Coca Cola Colauler, Model# 901002, го содржи класичниот дизајн на Кока Кола во надворешност

DEN 2559.84
Тројер патека Болоња, дели исечена Обновено
Тројер патека Болоња, дели исечена

Тројер Траил Болоња, Дели Слице е омилен во средно западен Рецептот е создаден во 1912 година и е направен

DEN 1.00
Сет за кратки ракави на Кетрин Маланддрино Обновено
Сет за кратки ракави на Кетрин Маланддрино

Лоумирањето никогаш не изгледаше толку добро Седнете и опуштете се во стил со овој симпатичен џогерс сп

DEN 3.33
Трговска марка ликовна уметност „Оди за тоа“ платно уметност од Шерон Форбс Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Оди за тоа“ платно уметност од Шерон Форбс

Уметник : Шерон Forbessubject : People Style : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, ум

DEN 3.00
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови Обновено
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови

Овие капаци на перници се направени од најквалитетен материјал Chenille, кој ги носи нашите перници меки до�

DEN 209.44