Хомо модерно компјутерско биро во облик на L, работна станица за домашни канцеларии, биро за пишување со големи полици

Хомо модерно компјутерско биро во облик на L, работна станица за домашни канцеларии, биро за пишување со големи полици

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

Детали за производот 2-во-1-облик на дизајн. Комбинирање на редовна компјутерска биро со полици за складирање од 6 нивоа, што го прави посебен дизајн на формата L и пространа работна површина. Со овој компактен дизајн, можете целосно да го користите просторот за биро и лесно да ги добиете книгите и датотеките на дофат. Тоа е совршено аголно биро за вашата просторија за студии како работна станица. ★ Определување на производот ★ 1,2-во-1-облик на дизајн. Комбинирање на редовна компјутерска биро со полици за складирање од 6 нивоа, што го прави посебен дизајн на формата L и пространа работна површина. 2. Со овој компактен дизајн, можете целосно да го користите просторот за биро и лесно да ги добиете книгите и датотеките на дофат. Тоа е совршено аголно биро за вашата просторија за студии како работна станица. 3. Подредени и флексибилни полици за складирање. Отворените полици за книги на 6 нивоа можат да бидат на левата или десната страна на компјутерската биро. Слободно можете да ја извадите таблата за полици и да создадете поголем простор за складирање. Имате многу простори за чување книги, компјутерски домаќини, растенија за домаќинства и канцелариски материјали. 4.Рециклиран и издржлив материјал. Сите нивни канцелариски клупи се направени со висококвалитетно и опкружување со честички на P2 одделение за P2. После специјалниот третман на површината, нивните клупи се огноотпорни, доказ за гребење, водоотпорни. Што е најважно, тие се тотално безопасни за воздухот и здравјето на луѓето. 5. природна површина од жито од дрво. Со природна површина од жито од дрво. Лесно е да се совпадне со секаков вид канцелариски стол и да се создаде поинаков стил за вашиот работен простор. Спецификации : Боја : Димензии на производот од орев : 33.2 "D x 47.2 " W x 54.3 "H Нето тежина : 53 lb. Тежина Капацитет : 300 lb. Соба : Канцеларија, Студиска просторија Облик : Правоаголен врвен материјал : Произведено дрво за возрасни Потребно е склопување : Да Конфигурација на книжарницата : Бесплатно стоење рециклирано и издржлив материјал : топлински изолирано, доказ за гребење, водоотпорен . Отворените полици за книги на 6 нивоа : Реверзибилни и флексибилни полици за складирање. Дизајн во форма на 2-во-1. Комбинирање на редовна компјутерска биро.

Најдобри понуди

Трговска марка ликовна уметност „Рагамафин Божиќно издание“ платно уметност од Дин Русо Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Рагамафин Божиќно издание“ платно уметност од Дин Русо

Уметник : Дин Русосубјект : Animalsивотни Стил : Попартпродукција Тип : Галерија обвиткано платно Арттис под

DEN 0.67
Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони Обновено
Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони

Кога се релаксирате е редоследот на денот, повлечете ги тајните џогери на тајните богатства и повлечете

DEN 287.52
Јахал дизајн „Тропски цвеќиња 500“ платно уметност Обновено
Јахал дизајн „Тропски цвеќиња 500“ платно уметност

Уметник : Yachal Design Subject : Floral Style : Modern and Modernional Product Type : Galleryзавиткана платно Арва Ова подготвено за виси, ум�

DEN 671.84
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “ Обновено
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “

Создадете изглед кој е елегантен и традиционален со приврзок за камера од Amgersclub 1,35 карат аметист...

DEN 2.33
Реина современа 8 '10' морнарица и сива полипропилен затворен простор за затворен простор Обновено
Реина современа 8 '10' морнарица и сива полипропилен затворен простор за затворен простор

Мистериозните мермерни бранови модели и небесни нијанси формираат апстрактен килим со современа облас

DEN 3437.12
Уникатни договори за бременост на жените за бременост Антипартална абдоминална поддршка за грб xxl Обновено
Компатибилна замена на кертриџот за LC101BK Обновено
Компатибилна замена на кертриџот за LC101BK

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (3) црни касети LC101

DEN 3.33
Екена Милхаурд 1 2 W 40 D 48 H Традиционална мазна заграда за мазно, Даглас ела Обновено
Екена Милхаурд 1 2 W 40 D 48 H Традиционална мазна заграда за мазно, Даглас ела

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 0.33
Одмори засолниште Асторија Крилос, тафутирана тапациран кревет, Кал Кинг, јаглен Обновено
Одмори засолниште Асторија Крилос, тафутирана тапациран кревет, Кал Кинг, јаглен

Остатокот засолниште Асторија го зафати тапациран кревет со крилја, која ја воздигнува секоја простори

DEN 0.33
Време и време женски кардиган со боја на светло -тежина Обновено
Време и време женски кардиган со боја на светло -тежина

Кул, секојдневен и безгрижен . Го добивме лесниот слој што го баравте Времето и TieDye Cardigan има лесна вибрац

DEN 1.33
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност Обновено
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност

Уметник : Сју Davissubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за обесе�

DEN 2.33
И полиестерска мрежа за кошарка за кошарка и шорцеви за вежбање Обновено
И полиестерска мрежа за кошарка за кошарка и шорцеви за вежбање

Задебелениот дизајн на дизајнот на Судот ќе ви даде доверба да извршите и материјалот за мрежи ќе ве про

DEN 1.67