Повторно употребена не ткаена торба за купување цврста боја на намирници за преклопување удобна торба за складирање на еко-пријателска

Повторно употребена не ткаена торба за купување цврста боја на намирници за преклопување удобна торба за складирање на еко-пријателска

DEN 591.84

Обновено

Во магацинот.

Опис : Изработено од неткаен полипропилен, овие торбички торби со цврсти рачки се лесни, но сепак доволно силни за лесно носење.Биг доволно за одржување на забави, како што се бонбони, закуски, мали играчки и многу повеќе. Совршени како торби за складирање на подароци за вашите пријатели и деца. Користете ги како торби за забавни забави или како торби за еднократно купување. Исто така одлично за проектите за декорација на DIY, да им дозволите на вашите деца да ги персонализираат овие торбички торби со свои креативности. Долго трајни, екстра-големи повеќенаменски торбички за еднократно тотали со преклопување, склопувачки, лесен дизајн што го прави складирање и организација лесни и достапни. Останете отворени додека спакувате и распакувате намирници, доаѓа со удобна висечка јамка за линии за купување и намирници. Разликата за поставување на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 * Не ткаени торба за купување. Материјал : Преклопување на намирници Vonvenient Tote е изработен од неткаена полипропиленска ткаенина, лесна за носење со, силни и издржливи, може да трае долго и да се применува многу пати. Апликација : Топчиња за еднократно купување, торби за намирници, тота на плажа, торби за подароци, торби за роденденски третман или торба за книги од училиште. Гудини торби : Не ткаената торба за купување е доволно голема за одржување на забави за забави, како што се бонбони, закуски, мали играчки и многу повеќе. Цврста боја : Поради цврстата боја, торбата е одлична за проекти за декорација на DIY, за да им дозволите на вашите деца да ги персонализираат овие торбички торби со свои креативности. Преклопување : Екстра-големи повеќенаменски торбички за повторна употреба со преклопување, склопувачки, лесен дизајн што го прави складирање и организација лесно и достапно.

Најдобри понуди

Замена f светлина за магла компатибилна со 1999 година- Форд Мустанг Фронт, лев возач со сијалица Обновено
Замена f светлина за магла компатибилна со 1999 година- Форд Мустанг Фронт, лев возач со сијалица

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално размачкана : Елиптична Асимбел : Со сија

DEN 2.33
Визија студио „Мал антички клипер брод III“ платно уметност Обновено
Визија студио „Мал антички клипер брод III“ платно уметност

Уметник : Vision Studio Subject : Transport Style : Наутички прооден вид : галерија обвиткано платно уметност Ова подготве�

DEN 478.40
DesignArt 'Минимален геометриски Зен III' Преодно печатење на природно бор дрво Обновено
DesignArt 'Минимален геометриски Зен III' Преодно печатење на природно бор дрво

Оваа оригинална уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

DEN 1.00
Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats For Scion XB 2010, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна Обновено
Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats For Scion XB 2010, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Scion XB 2010 : Дизајнирано прилагодете ги �

DEN 2.33
Stuple Industries Femaleенски читање во тропски палми растенија, 30, дизајн од Викторија Барнс Обновено
Stuple Industries Femaleенски читање во тропски палми растенија, 30, дизајн од Викторија Барнс

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.00
Тајни богатства основен градник за маици, ST114pk Обновено
Тајни богатства основен градник за маици, ST114pk

Откријте во оваа светлина Тајното богатство на основниот градник за маици на жените ви дава удобност шт

DEN 1279.20
Јарослав Василиев апостол „цвет“ платно уметност Обновено
Јарослав Василиев апостол „цвет“ платно уметност

Уметник : Mehdi Mokhtarisubject : Figurativestyle : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии неког�

DEN 958.40
Чалба за тотали за женски крпења на Кона Обновено
Чалба за тотали за женски крпења на Кона

Покажете го вашиот уникатен и живописен стил без ова без граници женските торбички за крпеница Оваа тор

DEN 415.84
Остин истокцидерс крв портокалова јаболков 19.2oz Обновено
Остин истокцидерс крв портокалова јаболков 19.2oz

Остин Истцидерс Крв портокал јаболков е јаболков од моро, направен со портокали од крв, јаболка од јабол

DEN 951.36
Трговска марка ликовна уметност Granada II Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, рамка од дрво Обновено
Трговска марка ликовна уметност Granada II Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, рамка од дрво

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 3.00