Геомаг магични роботи

Геомаг магични роботи

DEN 367.84

Обновено

Во магацинот.

Гледајте го вашето дете Креирај роботи со употреба на магнетски магични кои се поврзуваат од секоја страна! Постојат бесконечни можности! Willе научат да градат најразлични среќни и лути роботи или свое создавање користејќи ја својата имагинација со Magic Lips кои магнетски се поврзуваат со коцките! Наградуваната линија на производи на Геомаг им помага на децата од сите возрасти да развијат имагинација и iosубопитност преку науката за магнетна конструкција. Секоја година, Геомаг воведува нови и иновативни играчки на СТЕМ кои се забавуваат, воодушевуваат и ги стимулираат младите и растечките деца. Овој сет содржи 11 магнетни блокови со 27 Magic Lips. Користете ги не-магнетичките клипови за да изградите свој град со замоци и домови! Magicubes се поврзуваат од сите страни кои помагаат во развојот на креативноста и фините моторни вештини. Е во согласност со најригорозните европски и меѓународни стандарди за безбедност. Победник на сертификацијата за STEM 2018 од. Погоден за 3 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Систем за магнетна градба • Промовира учење преку игра • Промовира креативна и имагинативна игра • Развива фини моторни вештини • Ги ангажира децата да размислуваат и да работат со невидливи сили • СТЕМ производ што може да го стимулира научното учење.

Најдобри понуди

Автоматски погон за автомобилски регистарски таблички со 12 парчиња од не'рѓосувачки челик Обновено
Автоматски погон за автомобилски регистарски таблички со 12 парчиња од не'рѓосувачки челик

Чувајте ги тие плочи на место со овие додатоци за регистарски таблички од 12парчиња од не'рѓосувачки чел�

DEN 8719.84
Трговска марка ликовна уметност Miaow Canvas Art by Hello Angel, White Matte, Birch Frame Обновено
Трговска марка ликовна уметност Miaow Canvas Art by Hello Angel, White Matte, Birch Frame

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

DEN 1.33
Лега за облека за мајчинство за удобност Обновено
Лега за облека за мајчинство за удобност

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

DEN 1359.20
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8 Обновено
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8

Организирајте се со стерилит чиста линија за складирање! Стерилитниот сет на (2) 28 квартални кутии за скл

DEN 640.00
Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot Обновено
Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot

Овие обични чизми на Беверли Хилс Поло Клуб му помагаат да ги преземе авантурите на отворено во удобен с

DEN 190.56
Домашни основи 6 15 повеќенаменски пластични канта за фрижидер со гумена обвивка, тиркизна Обновено
Домашни основи 6 15 повеќенаменски пластични канта за фрижидер со гумена обвивка, тиркизна

Фрижидер над опкружена со хоџ торта на расипани закуски? Плакарот се прелева со неред? Фрижидерот и плак

DEN 431.84
Мое дете на Картер, бебе девојче, 4-пакет, големини пред-18м Обновено
Мое дете на Картер, бебе девојче, 4-пакет, големини пред-18м

Гуру во мини стил во правењето? Ова мое дете на моето дете со 4 пакувања, поставено за бебе девојче, го исп

DEN 3.00
Трговска марка ликовна уметност „вазна со маргарит“ уметност од Cherry Pie Studios Обновено
Трговска марка ликовна уметност „вазна со маргарит“ уметност од Cherry Pie Studios

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подг

DEN 638.40
Krusteaz Fire Pusted Cornbead & Muffin Mix, кутија од 11,25 унца Обновено
Krusteaz Fire Pusted Cornbead & Muffin Mix, кутија од 11,25 унца

Оган печена пченка од пченка е изработена од елотеностил со вртење на чили вар и сирење...

DEN 79.68
Уникатни поволни цени Womenенски плус големина безжична целосна покриеност фигура жичана градник Обновено
Уникатни поволни цени Womenенски плус големина безжична целосна покриеност фигура жичана градник

Бренд плус големина инспирирана од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека ви одгов�

DEN 1.33