Ајкула Навигатор® Професионален Исправен Вакуум

Ајкула Навигатор® Професионален Исправен Вакуум

DEN 1552.00

Обновено

Во магацинот.

Моќен, лесен и разноврсен, овој исправен вакуум со капацитет ОД 2 XL има Вртливо Управување за одлична контрола при маневрирање околу мебелот. Има Филтрација На Повеќе Нивоа за да зароби прашина и алергени, и екстра долго стапче и црево за лесно да стигнат до областите над подот. Длабоко чистење на тепих и гол под со моќен пикап за коса за миленичиња. Филтрацијата На повеќе Нивоа заробува прашина и алергени во внатрешноста на вакуумот. 2xl-капацитет, лесна за празна чаша за прашина за продолжени задачи за чистење. Лесен за преносливост без напор. Вртливо Управување за одлична контрола во тесни простори и маневрирање околу мебелот. Продолжено црево до 11 стапки. од вкупен дофат, за пристап до тешко чисти области. Исклучувањето на четката ви овозможува лесно да се префрлите од длабоко чистење на тепих на нежно чистење на голиот под. Алатка За Тапацир и Алатка За Пукнатини вклучени за разноврсно чистење. Спецификации : Димензии (Севкупно) : 45,5 Инчи (Ж) х 12,2 Инчи (В) х 11,4 Инчи (Г). Тежина : 15,2 Килограми. Карактеристики : Филтер, Вртлива Глава, Мала Тежина. Капацитет( Волумен) : 2,9 Кварт. Должина На Кабел/Кабел : 25 Стапки. Потребна Моќност : 1200 Вати. Број На Брзини : 2. Тип На Торба : Без Вреќи. Ширина На Патеката За Чистење : 9,25 Инчи. Препорачана Површинска Примена : Тепих, Мулти-Површина, Тврд Под. Тип на филтер : хепа. Потребни Засилувачи : 10 Засилувачи. Должина На Цревото : 10 Стапки. Извор На Енергија : Електричен. Батерија : Нема Користена Батерија.

Најдобри понуди

Трговска марка ликовна уметност „Флеурс“ платно уметност од Оксана Зика Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Флеурс“ платно уметност од Оксана Зика

Уметник : Оксана Зиакасубјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвиткано пла

DEN 1.00
DesignArt 'Апстрактна бела геометриска шема ја формира „Скандинавската панел за завеси за затемнување“ Обновено
DesignArt 'Апстрактна бела геометриска шема ја формира „Скандинавската панел за завеси за затемнување“

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 271.84
Нема граници на момчето на јуниорите краткорочно Обновено
Нема граници на момчето на јуниорите краткорочно

Рипчињата и солзите додаваат неочекуван предност на краткорите на границите за модерен изглед на топло

DEN 440.00
Чуда на нација девојки врзаат боја ми и натпревар за пливање бикини врвот, големини 4-18 Обновено
Чуда на нација девојки врзаат боја ми и натпревар за пливање бикини врвот, големини 4-18

Вашата девојка може да го меша и да одговара на овој забавен, шарен врв на бикини со нејзината друга чудо

DEN 2.67
Ennенифер Голдбергер „Верде Хоризон II“ платно уметност Обновено
Ennенифер Голдбергер „Верде Хоризон II“ платно уметност

Уметник : ennенифер Голдбергер Предмет : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галерија об

DEN 719.84
Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats For Scion XB 2010, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна Обновено
Pantssaver Custom Fit Car Clone Clone Mats For Scion XB 2010, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Scion XB 2010 : Дизајнирано прилагодете ги �

DEN 2.33
ПРИСАРТИ „Ангел Ангел на медиите чувари“ Обновено
ПРИСАРТИ „Ангел Ангел на медиите чувари“

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Побарајте го нашето лог

DEN 1.00
Тајни богатства женски краток сет Обновено
Тајни богатства женски краток сет

Овој сет од 2 парчиња е совршен за оние топли пролетни и летни ноќи Удобната ткаенина ја прави совршена и

DEN 0.33
Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет Обновено
Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет

Вештачката хеџ на Ултрахерџ, е двотон, кружна убавина што ќе биде фокусна точка на кој било простор Оваа

DEN 239.84
DesignArt 'Ботаничка цветна ретро-шема II' модерен панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Ботаничка цветна ретро-шема II' модерен панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 399.84
Јордаче гроздобер женски висок пораст на Хедер директно нозе фармерки Обновено
Јордаче гроздобер женски висок пораст на Хедер директно нозе фармерки

Директна нога со високи нозе со допир на истегнување за удобност? Да, те молам, и благодарам...

DEN 2.33
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен Обновено
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен

Уметник : Герт Лавсенсубјект : Cuisinestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Уметнич�

DEN 1.00