Фреска Фкб Камбрија 35 Единствен Слободен Стои Суета Кабинет Само-Сива Дрво Дрво

Фреска Фкб Камбрија 35 Единствен Слободен Стои Суета Кабинет Само-Сива Дрво Дрво

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Овој единствен самостоен суетен кабинет е изграден од произведено дрво кое обезбедува доживотна издржливост. 2 фиоки со целосна екстензија со меки блиски слајдови обезбедуваат организирани решенија за складирање. Суетата врвот и мијалникот не се вклучени со овој модел - тие мора да купат одделно. Пакетот Вклучува : цврсто дрво и мдф суета кабинет со 2 врати, 2 фиоки, и 1 полица. Карактеристики : бесплатна стоечка инсталација-суетата седи на подот (и сидра на ѕидот) обезбедувајќи функционален дизајн што не го обзема просторот. Дизајнот со двојна врата овозможува лесен пристап до просторот за складирање. Суета кабинетот ќе брод целосно собрани. Координира со производи од линијата Камбрија беспрекорно. Спецификации : Ширина На Кабинетот : 35" (од лево кон десно). Висина на кабинетот : 34" (од врвот до дното). Длабочина на кабинетот : 20 " (од напред кон назад). Тип На Инсталација На Кабинетот : Слободно Стоење. Број На Врати : 2. Број На Фиоки : 2. Број На Полици : 1. Фреска FCB2336. Колекција Камбрија.

Најдобри понуди

Дорман 785-414Д Црево За Гориво Фитинг - Машки Конектор-Во. Во. МНПТ Обновено
Дорман 785-414Д Црево За Гориво Фитинг - Машки Конектор-Во. Во. МНПТ

Дорман нуди сеопфатен избор на фитинзи за цевки Најчесто се користи за поправка или инсталација на лини

DEN 639.84
Авиа плус големина на вратоврска атлетична атмосфера ромпер Обновено
Авиа плус големина на вратоврска атлетична атмосфера ромпер

Каде бевте цел живот? Суперситниот и врвно мек римперропер на Авиа го одржува вашиот изглед кул, обичен �

DEN 287.84
Марвел Г-Ѓа Марвел-Стрип Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени Обновено
Марвел Г-Ѓа Марвел-Стрип Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Овој Тренд Меѓународен Марвел Г ѓа МарвелСтрип Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

DEN 2.00
White White Marksенски плус големина Paisley Printed Palazzo Pants Обновено
White White Marksенски плус големина Paisley Printed Palazzo Pants

Засилете ја вашата гардероба со овие популарни палацо панталони со широко нозе во возбудливи модни отп�

DEN 319.84
Време и TRU женски фармерки за подигање на подигање, 31 ”inseam-short Обновено
Време и TRU женски фармерки за подигање на подигање, 31 ”inseam-short

Дали е тоа силуета за враќање? Навестување на истегнување? Новиот исечен полите? Ние ги кажуваме сите го�

DEN 1.67
Во бел гном кадифен за сите возрасти Обновено
Во бел гном кадифен за сите возрасти

Да се ​​биде gnome за празниците значи дека можете да го поминете целиот ден принуден со нашето време за п

DEN 2.67
Геомаг магични роботи Обновено
Геомаг магични роботи

Гледајте го вашето дете Креирај роботи со употреба на магнетски магични кои се поврзуваат од секоја стр

DEN 367.84
Лесен уличен спорт Suave Sport патики Обновено
Лесен уличен спорт Suave Sport патики

Suave од лесна улична патика е совршена мешавина на обична и спортска Подложните врежани детали за змија д

DEN 271.84