Трико За Девојки Гимнастика Девојки Гимнастика Со Долги Ракави Трико Балетска Танцова Облека Костими за Обука 3-14 години

Трико За Девојки Гимнастика Девојки Гимнастика Со Долги Ракави Трико Балетска Танцова Облека Костими за Обука 3-14 години

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

Материјал : Спандекс и Полиестер. Пол : девојка. Боја : како на сликата. Карактеристики : добра дише. Големина : 100/110/120/130/140/150. тип на предметот : салата костум. Големина - - - - - - - - - Должина - - - - - - Возраст. 100cmе 36,5 cm/14.37"50.5 cm/19.88"50cm/19.69"3-4 Y. 110cm39cm/15.35"53.5 cm/21.06"53cm/20.87"5-6 Y. 120cm41cm/16.14 и делови"56.5 cm/22.24"56cm/22.05"7-8 Y. 130cm43.5 cm/17.13"59.5 cm/23.43"59cm/23.23"9-10 Y. 140cm46cm/18.11"62.5 cm/24.61"62cm/24.41"11-12 Y. 150cm48.5 cm/19.09"65.5 cm/25.79"65cm/25.59"13-14 Y. 1. Ткаенината е мека, апсорбира пот, дише и не е лесно деформирана. 2. Едноставниот и дарежлив дизајн за шиење со кружен врат ја истакнува модата на облеката. 3. Грбот го прифаќа дизајнот на вкрстени ливчиња, што е и убаво и разиграно. 4. Класичен и уникатен дизајн на спојување на половината, убава и модерна, силна тродимензионална смисла. 5. Погоден за носење на мали девојчиња кога вежбаат гимнастика, висока еластичност, удобно и дише. Ткаенина : 82% полиестер и 18% спандекс; дише, удобно, лесно пондерирано, брзо суво, пријателско за кожата и растегливо. Атлетски И Модерен Дизајн : овој прекрасен велосипед го прави вашиот мал гимнастичар да искра меѓу врсниците; повисоко деколте напред и пониско на грбот. Лесно за носење и полетување : нашите трико за гимнастика за девојчиња имаат многу добро истегнување И издржливост Совршен подарок За девојки кои учат гимнастика. Погоден за гимнастика, роденденска забава, училишна игра, облекување или се користи како секојдневна облека. Одлични подароци за бебиња, деца, мали деца и мали девојчиња. Рачно перење или машинско перење во ладна вода и закачете суво во сенка за да избегнете избледување на сјајот.

Најдобри понуди

DesignArt Фрактални ангелски крилја во розова перница за фрлање - 12x20 Обновено
DesignArt Фрактални ангелски крилја во розова перница за фрлање - 12x20

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

DEN 236.48
Подобри домови и градина Варден Ченил Медалјонски прозорец панел Обновено
Подобри домови и градина Варден Ченил Медалјонски прозорец панел

Ажурирајте ги прозорците со зачудувачкиот шарм на подобри домови и градинарски прозорец на Гарден Вард

DEN 1.00
Dickies mens оригинална работа, пантолова Обновено
Dickies mens оригинална работа, пантолова

Оригиналот е сè уште најдобар добијте повеќе за вашите пари од оваа удобна, убава алатка за комунални у�

DEN 639.84
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања Обновено
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања

Ултрамеки и затегнати, овие шорцеви за велосипеди од без граници се удобни и лесни за стил Совршен избор

DEN 1.00
Реина современа 8 '10' морнарица и сива полипропилен затворен простор за затворен простор Обновено
Реина современа 8 '10' морнарица и сива полипропилен затворен простор за затворен простор

Мистериозните мермерни бранови модели и небесни нијанси формираат апстрактен килим со современа облас

DEN 3437.12
Екена Милхаурд 1 2 W 40 D 48 H Традиционална мазна заграда за мазно, Даглас ела Обновено
Екена Милхаурд 1 2 W 40 D 48 H Традиционална мазна заграда за мазно, Даглас ела

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 0.33
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “ Обновено
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “

Создадете изглед кој е елегантен и традиционален со приврзок за камера од Amgersclub 1,35 карат аметист Сјае с�

DEN 2.33
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови Обновено
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови

Овие капаци на перници се направени од најквалитетен материјал Chenille, кој ги носи нашите перници меки до�

DEN 209.44
Kwikset Титан единечен цилиндер Deadbolt полиран месинг Обновено
Kwikset Титан единечен цилиндер Deadbolt полиран месинг

Kwikset единечен цилиндер, механичка гаранција за живот, предниот отстранлив цилиндер Модел 780, полиран ме�

DEN 1157.44
Сина и портокалова луксузна перница за фрлање перница 20in 36in Обновено
Сина и портокалова луксузна перница за фрлање перница 20in 36in

Ehance your kome kome со додавање на допир на елеганција со овој дизајнер боемски сина и портокалова луксузна лук

DEN 3.33
Грејсон Социјални жени и женски плус пулвер со долг ракав и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња Обновено
Грејсон Социјални жени и женски плус пулвер со долг ракав и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња

Вашиот удобен изглед на спиење е комплетен со овој двопарчен сон поставен од Грејсон Социјал Врвот на д�

DEN 319.84
Време и време женски цврст јазол предниот дел на пливањето на културата Обновено
Време и време женски цврст јазол предниот дел на пливањето на културата

Вашата следна сесија за пливање чека со време и цврстата костим за капење на врвот на Тру Овој врвен пли�

DEN 1.67