Калифорнија Чадор Сонцето Господар На Пазарот Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Сонцето Господар На Пазарот Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 830.24

Обновено

Во магацинот.

Индустрискиот стандард е подигнат од овој екстра голем Чадор На Пазарот Во Калифорнија од 11 метри. Овој чадор ги нуди сите карактеристики што ги бара станбениот сопственик, заедно со напредокот во дизајнот често резервиран за комерцијална употреба. Цврстиот алуминиумски столб се совпаѓа со иновативната употреба на врвен систем за ребра од фиберглас со дијаметар од + инчи, што додава флексибилност и долговечност под ветровити услови. Во оваа екстра голема крошна, со користење на подебели и поотпорни фиберглас, напредниот дизајн на навалување на јаката ја одделува контролата на положбата на навалување од корисничката чудак до отворените карактеристики. Сопствениците имаат целосен опсег на позиции на навалување на дофат на раката и еластична, лесна за употреба, рамка за чадор што ќе донесе долгогодишно уживање во сенка. Овој чадор содржи и ткаенина Пацифика, полиестерска ткаенина обоена со раствор, дизајнирана и усовршена Од Калифорнискиот Чадор за употреба со нашите квалитетни чадори. Овој чадор има И Ткаенина Пацифика, која е наша куќа мешавина раствор-обоена полиестерска ткаенина усовршена за употреба со нашите квалитетни чадори и со 4-годишна гаранција за отпорност на избледување. Пацифика Ткаенина : Составена од издржлив раствор-обоен полиестер. 8 премиум издржливи ребра од фиберглас со дијаметар од + инчи. Заковани и зајакнати ребрени споеви. Висока издржлива смола домување и центар. Делукс чудак лифт систем. Напреден систем за навалување на јаката. Издржлив алуминиумски столб од 1 милијарди инчи. Димензија на производот : 132?В х 109-2/5?Х. База продадени одделно. 4 години отпорност на бледнее и гаранција за гниење и мувла на ткаенина.

Најдобри понуди

Oppopsi Надворешен вселенски wallид uralид, 94-во 118-во, 77. квадратни метри Обновено
Oppopsi Надворешен вселенски wallид uralид, 94-во 118-во, 77. квадратни метри

Снимајте за theвездите со овој надворешен вселенски wallид Со разигран жолт вонземјанин и етикетирани пла�

DEN 250.88
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен Обновено
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен

Уметник : Герт Лавсенсубјект : Cuisinestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Уметнич�

DEN 1.00
Sn Savory 'Tiny House v' Canvas Art Обновено
Sn Savory 'Tiny House v' Canvas Art

Уметник : Sn Savory Place : Panderscape Style : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за

DEN 1071.84
Sulpell Home Décor Play Hard Sports опрема Зелен збор дизајн платно wallидна уметност до саботата вечер пост Обновено
Sulpell Home Décor Play Hard Sports опрема Зелен збор дизајн платно wallидна уметност до саботата вечер пост

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 143.84
Oshош Билер „Севпортрет во уметност на платно“ Обновено
Oshош Билер „Севпортрет во уметност на платно“

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

DEN 671.84
ПРИСАРТИ „Ангел Ангел на медиите чувари“ Обновено
ПРИСАРТИ „Ангел Ангел на медиите чувари“

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Побарајте го нашето лог

DEN 1.00
Кејбестос Р-линиски клипови на сопирачките на сопирачките се вклопуваат Изберете: 1983- Toyota Tercel, Pontiac Fiero Обновено
Млечни млеко Сара Фарми млеко, Оз Обновено
Млечни млеко Сара Фарми млеко, Оз

Млеко, без маснотии, маснотии од 32 мл свежо млеко Нема конзерванси Вистински Од кравите кои не се третир�

DEN 95.68
Детското место Слаби Кино Пант Обновено
Детското место Слаби Кино Пант

Ние го ажуриравме овој класичен стил со слабо вклопување што тој ќе го сака! Половината на езфит : Затвор

DEN 3.00
Користено тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сива искра сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонер Обновено
Користено тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сива искра сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонер

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 1088.00
Дво-тон Интертвин Дијамантски исечени обетки на обрачот Обновено
Дво-тон Интертвин Дијамантски исечени обетки на обрачот

Овие обетки со коп со двојно влакно со дијаманти се карактеризираат со двотон родиум и 14к злато, што ги п

DEN 0.67