Надградени ЛЕД Ленти ОД 19,6 Стапки Соларни Водоотпорни Флексибилни Ленти, Режими, Сечење, Самолепливи, Автоматски Исклучени Божиќни Соларни Светла Ленти За Скали Б?

Надградени ЛЕД Ленти ОД 19,6 Стапки Соларни Водоотпорни Флексибилни Ленти, Режими, Сечење, Самолепливи, Автоматски Исклучени

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Главни Карактеристики : . нисконапонски 180 LED Соларни LED Ленти Светла : . - Соларна енергија, заштеда на енергија, држете го прекинувачот во позиција"ВКЛУЧЕНО", тој автоматски ќе се вклучи ноќе, автоматски ќе се исклучи и ќе се полни во текот на денот. - Ip65 водоотпорен дизајн за надворешна употреба, соларни светла со ленти совршени за украсување градинарски чекор, скали, палуба за двор, ограда во дворот, ограда на балкон, базен, куќа, детска куќа за играње, кокошарник. 8 Различни Режими На Осветлување : . - Вклучени режими на осветлување : комбинација, во бран, секвенцијален, сло гло, блиц, бавно избледување, трепкање, стабилно вклучување. - Различни модели на осветлување, додадете радосен амбиент За божиќна декорација, забава, свадба, празничен декор. Самолеплива Лента И Дизајн На Сечење. - Самолепливата лента е на задниот дел од лепливите ленти, лесно се лепат светлата на лентата на чиста и мазна површина. - Дизајн за сечење, може да се исече до саканата должина, а делот поврзан со соларниот панел ќе продолжи да функционира како порано. Меки Топли Бели светла На отворено : - Топли бели светла, светли и релаксирачки, многу убави светла за скали на отворено за градина, двор, двор, трем. - Светлата со Ленти се испуштени со висока температура,што ја прави нејзината топла бела боја побела од обичните топли бели светла. Спецификација : . Материјал : Епоксидна смола. Напојува со : соларна енергија. LED количина : 180leds. ЛЕД тип : СМД2085. Светла боја : топло бело. Режим на светлина : 8 режими. Лента Широк : 8мм. Вкупна должина : 19,7 стапки/6м. Должина на оловната жица : 1,64 стапки/50 см. Водоотпорна стапка : IP65. Време на полнење : 6-8 часа. Вклучен Пакет : . 1 х 180 Led Диоди Топла Бела Соларна ЛЕНТА LED Светла. 1 Х Стенд -. -. -. -. -.

Најдобри понуди

Брза компатибилна замена на лентата за печатач за Panasonic KX-P Обновено
Брза компатибилна замена на лентата за печатач за Panasonic KX-P

2pk компатибилна панпанцрна печатачка лента, KXP155 за употреба во Craden DP 7, Panasonic KXP1624, Panasonic KXP1654, Panasonic KXP2624, Panas

DEN 352.16
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36 Обновено
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност во црн к�

DEN 160.00
Подобри домови и градини Комплетен сет на градини на Сабл Гарденс, парче Обновено
Подобри домови и градини Комплетен сет на градини на Сабл Гарденс, парче

Донесете софистициран стил во вашиот дом со Подобрите домови и градини Сабл Гарденс Комфорни Сивото faux

DEN 1.00
Брза - Компатибилен Canon CLI -251XL сет на HY касети за употреба во Pixma MX922, MG5420, MG6320, MX722, IP7220, MG5422, MG7120, Обновено
Брза - Компатибилен Canon CLI -251XL сет на HY касети за употреба во Pixma MX922, MG5420, MG6320, MX722, IP7220, MG5422, MG7120,

Компатибилен канон CLI 251 XL сет од 4 HY касети за употреба во Pixma MX922, MG5420, MG6320, MX722, IP7220, MG5422, MG7120, MG6420, MG5520, IP8720, IX

DEN 3.00
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови Обновено
Уникатни поволни цени сет на мека вода отвратителни фрлања за фрлање перници изгорени портокалови

Овие капаци на перници се направени од најквалитетен материјал Chenille, кој ги носи нашите перници меки до�

DEN 209.44
Напад на графичкиот кратки ракави на титан маж Обновено
Напад на графичкиот кратки ракави на титан маж

Преживејте ги авантурите на Ерен, Микаса и Армин, бидејќи тие се приклучуваат на тренинг корпус во нивна

DEN 1.33
Лежиштето на тркалото на Акделко и склопот на центри се вклопува Изберете: 2005- Jeep Grand Cherokee, 2006- Командант на џипот Обновено
Krusteaz Fire Pusted Cornbead & Muffin Mix, кутија од 11,25 унца Обновено
Krusteaz Fire Pusted Cornbead & Muffin Mix, кутија од 11,25 унца

Оган печена пченка од пченка е изработена од елотеностил со вртење на чили вар и сирење Прво Тие го наре�

DEN 79.68
Сет на девојче за чудо нација за бебиња и мали деца, поли-пижама, 2-парчиња, големини 12м-5Т Обновено
Сет на девојче за чудо нација за бебиња и мали деца, поли-пижама, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Донесете добри вибрации на нејзината рутина за спиење во оваа чудо нација со краток сет со 2 парчиња...

DEN 239.68
Цртана мрежа тинејџерски титани Titans Starfire и Raven Graphic маици Обновено
Цртана мрежа тинејџерски титани Titans Starfire и Raven Graphic маици

Нека вашата мала дама херој покаже колку е прекрасна таа во овие тинејџерски титани одат! Теи...

DEN 431.68
Каловеј Милс Луди кучиња живеат тука Дормат, 17 29 Обновено
Каловеј Милс Луди кучиња живеат тука Дормат, 17 29

Направено од кокос, густо влакно кое е издржливо и грубо, одлично за чистење чевли Винил се врати за згол

DEN 1.67
Крис Паске 'Sage II на Burlap' Canvas Art Обновено
Крис Паске 'Sage II на Burlap' Canvas Art

Уметник : Крис Пасксебјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано платно �

DEN 2239.84
Уникатни поговори за женски елегантен сатен сатен А-линија V вратот фустан со кошула Обновено
Уникатни поговори за женски елегантен сатен сатен А-линија V вратот фустан со кошула

Овој ласкав фустан е направен од мазен сатен за покачено чувство со V врат и копче на манжетните за прили

DEN 655.84
Бог да го благослови отпечатениот печатење на TruckPremium Обновено
Бог да го благослови отпечатениот печатење на TruckPremium

Бог да го благослови Truck Premium врамен печати врамен ладно притиснато хартија печатење во кој има супериор

DEN 575.84
Трговска марка ликовна уметност Бебе Бумбал Канвас уметност од ennенифер Нилсон, златна украсна рамка Обновено
Трговска марка ликовна уметност Бебе Бумбал Канвас уметност од ennенифер Нилсон, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 242.72
Брзи суви стебла за пливање на момчињата за чудо нација со еластична половината, UPF 50+, големини 4- & хаски Обновено
Автоматски погон за автомобилски регистарски таблички со 12 парчиња од не'рѓосувачки челик Обновено
Автоматски погон за автомобилски регистарски таблички со 12 парчиња од не'рѓосувачки челик

Чувајте ги тие плочи на место со овие додатоци за регистарски таблички од 12парчиња од не'рѓосувачки чел�

DEN 8719.84