Дизајн Куќа Бристол 1-Лесен Сатенски Никел Мини Приврзок

Дизајн Куќа Бристол 1-Лесен Сатенски Никел Мини Приврзок

DEN 2973.92

Обновено

Во магацинот.

Поедноставно стилски, Мини Приврзокот Бристол ќе ја зголеми осветленоста во секоја просторија во вашиот дом. Направено од метална основа и прачка, овој прицврстувач има бела стаклена сенка од алабастер со дизајн во форма на ѕвонче што прикажува сијалица свртена надолу. Користете ги прилагодливите должини на долната шипка за оптимална задача или амбиентално осветлување.c ETL / ETL наведени за да ги исполнат стандардите за безбедност. Бристолскиот Мини Приврзок доаѓа со 10-Годишна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалите и изработката. ИДЕАЛЕН ЗА кујни, области со барови, острови, ходници и многу повеќе, овој класичен мини приврзок има модерна завршница со сатенски никел со стаклена сенка од алабастер во форма на ѕвонче. ДИМЕНЗИИ : 43.7 во. H x 7.75 во. W. КОРИСТИ (1) 60 Вати средна база сијалица или LED еквивалент (не се вклучени). ЗАТЕМНЕТ : Дизајниран да биде затемнет кога се користи со компатибилен прекинувач за затемнување (не е вклучен); овозможувајќи ви да ја прилагодите претпочитаната осветленост на светлината. c ETL / ETL наведени за употреба на суви локации. 10-Годишна ограничена гаранција.

Најдобри понуди

Еделман Притисок Линија Собранието Обновено
Еделман Притисок Линија Собранието

Приклучоците за Прекинувач за притисок на серво волан овозможуваат повторна инсталација на сензори за

DEN 1.33
Оригинален Оем АКК Склоп На Капакот На Екранот НА Фрижидерот Обновено
Оригинален Оем АКК Склоп На Капакот На Екранот НА Фрижидерот

Склопот На Капакот НА Екранот AC75432158 е оригинален ДЕЛ ЗА ОЕМ ЗА ВРТЛОГ (Производител На Оригинална Опрем�

DEN 319.84
Богатствата НА каролина CJ2011-QPTHD Писмо Q Цвеќиња Розова Teal Зелена Почетен Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, разнобојни Обновено
Дизајн Уметност Зголемените Орел Платно Уметност, Панели, 60 32 Обновено
Дизајн Уметност Зголемените Орел Платно Уметност, Панели, 60 32

Оваа ликовна уметност платно печатење Од Дизајн Уметност е создадена со користење на процесот на giclee, н�

DEN 383.84
Марвел Одмаздници: Мехштрајк-Битка Ѕид Постер, 22.375 34 Обновено
Марвел Одмаздници: Мехштрајк-Битка Ѕид Постер, 22.375 34

Овие Трендови Меѓународни Марвел Одмаздници : Мехстрик Битка Ѕидниот Постер е дизајниран со висококва�

DEN 3.33
Играчка Ракетен Фрлач Со Пена Ракети-од by Обновено
Играчка Ракетен Фрлач Со Пена Ракети-од by

Експлозијата надвор во забава Соy! Играј! Скокни Ракетен Фрлач Овој фрлач на играчки е добра старомодна �

DEN 3.33
Модни Вкрстени Врвки Ѓердан Течен Силиконски Случај за iPhone Pro Ma MINI XS XR Плус SE Matte Корица Обновено
Модни Вкрстени Врвки Ѓердан Течен Силиконски Случај за iPhone Pro Ma MINI XS XR Плус SE Matte Корица

Модни Вкрстени Врвки Ѓердан Течен Силиконски Случај за i Phone 11 12 13 14 Pro Max MINI XS XR X 6 8 7 Плус SE Мат Покритие...

DEN 1.00
300-Парче Картон во. во. во. Шарки Школка Контејнери-Пченица Слама Обновено
300-Парче Картон во. во. во. Шарки Школка Контејнери-Пченица Слама

Уникатниот процес на биопулпирање обезбедува цврстина и стабилност дизајниран за редење, со атрактиве�

DEN 0.33