Благородна куќа Stocker ткаенина, дрво и метален сет за јадење, природно, црно и сиво

Благородна куќа Stocker ткаенина, дрво и метален сет за јадење, природно, црно и сиво

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Запознајте го овој сет за јадење во тренд што ќе го промени начинот на кој уживате во срдечен оброк од дома. Со прекрасно тапацирани фотоапарати за јадење во француска земја, зачудувачка комбинација на дрво и метал и едноставен стил на фарма, овој сет од седум парчиња е уникатен и функционален начин за додавање софистицирана благодат во вашето искуство за јадење. Комплетирајте со табела со горната маса и распрскувани нозе, овој сет му нуди на вашиот дом нешто малку надвор од обичните, додека исто така останува верен на неговите елегантни, старомодни корени. шарм и едноставност. Со зачудувачки тапацир, тенки флуидни нозе, изморени дрвени работи и француско индустриско влијание, овој сет му дава на ова парче убав изглед на природно зрно. Во комбинација со прекрасна испреплетена завршница, ова дрво навистина ќе се истакне во која било просторија. Ова обезбедува мазна, бесмислена текстура за ова парче, како и кадифен седење за дополнителна удобност.acacia Tabletop : Направено со багрем дрво што носи елегантен и егзотичен изглед на вашиот простор, ова трајно тврдо дрво природно ги издржува елементите и нема да се затемни прекувремено. Дрво од багрем е совршено како цврста, тешка рамка што се спротивставува на абење и солза. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Секоја фотелја е 23,75 "W x 23,75 " D x 39,75 "H и трпезариската табела е 69,00 " W x 32.25 "D x 29,50 " H. H. herе сакате колку вашиот простор може да трансформира со едноставниот додаток од овој шармантен сет за јадење. Овој сет вклучува една маса и шест столчиња. Благородна куќа Stocker ткаенина, дрво и железо 7 парчиња сет за јадење, природно, црно и сиво : Вклучува : една (1) трпезариска маса, шест (6) столчиња за јадење. Материјал за таблети : дрво од багрем. Материјал за нозе на маса : железо. Материјал за рамка за столици : гума. Материјал за тапацир на стол : ткаенина. Завршување на таблети : Природно обоено. Завршување на ногата на табелата : Рустикален метал. Повеќе опции за боја на стол. Потребно е собрание. Димензии на табелата : 32,25 инчи длабок x 69,00 инчи широк x 29,50 инчи висок. Капацитет на тежина : 500 фунти. Димензии на столот : 23,75 инчи длабоко x 23,75 инчи широк x 39,75 инчи високи. Димензии на седиштето на столот : 18,00 инчи длабоко x 19,50 инчи широк x 19,50 инчи високи. Висина на раката : 25,50 инчи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

Најдобри понуди

Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност Обновено
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност

Уметник : Сју Davissubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за обесе�

DEN 2.33
Animal Adventure® Cearuts® Snoopy меко бело дете фотелја со капакот за перење Обновено
Animal Adventure® Cearuts® Snoopy меко бело дете фотелја со капакот за перење

Затворен патент за деца : Затворањето на патентите беше дизајнирано без табулаторот за влечење да биде �

DEN 2.00
Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко телесно телесно возење чизми за возење Обновено
Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко телесно телесно возење чизми за возење

Покажете го посакуваниот стил оваа година во рамни чизми за токи од Brinley Co Овие дополнителни чизми со ши�

DEN 3.00
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено Обновено
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

DEN 2.33
Трговска марка ликовна уметност „Оди за тоа“ платно уметност од Шерон Форбс Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Оди за тоа“ платно уметност од Шерон Форбс

Уметник : Шерон Forbessubject : People Style : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, ум

DEN 3.00
Сет за кратки ракави на Кетрин Маланддрино Обновено
Сет за кратки ракави на Кетрин Маланддрино

Лоумирањето никогаш не изгледаше толку добро Седнете и опуштете се во стил со овој симпатичен џогерс сп

DEN 3.33
Andis Професионално милениче за миленичиња Премиум со десна рака на врвовите на топката Обновено
Класична репродукција на Кока Кола, модел 901002 Обновено
Класична репродукција на Кока Кола, модел 901002

Класичната репродукција на Coca Cola Colauler, Model# 901002, го содржи класичниот дизајн на Кока Кола во надворешност

DEN 2559.84
Долна облека Ханес Момци, бонус 5+ x-temp перформанси кул боксер Обновено
Долна облека Ханес Момци, бонус 5+ x-temp перформанси кул боксер

Кратките на боксерите без ознаки на Ханес Момци сега обезбедуваат подобро вклопување и мекост заради н�

DEN 95.68
Уникатни договори за бременост на жените за бременост Антипартална абдоминална поддршка за грб xxl Обновено
Бог да го благослови отпечатениот печатење на TruckPremium Обновено
Бог да го благослови отпечатениот печатење на TruckPremium

Бог да го благослови Truck Premium врамен печати врамен ладно притиснато хартија печатење во кој има супериор

DEN 575.84
Трговска марка ликовна уметност „маргаритки IV“ платно уметност од Ингрид Бликс Обновено
Трговска марка ликовна уметност „маргаритки IV“ платно уметност од Ингрид Бликс

Уметник : Ingrid Blixt Subject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготв

DEN 799.84
Fitnessенски фитнес хулахопки за loveубов и спорт со џеб Обновено
Fitnessенски фитнес хулахопки за loveубов и спорт со џеб

Целите на тренингот започнуваат со loveубов 26 ”Inseam Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за по�

DEN 2.00
Трговска марка ликовна уметност „народна цветна темна“ платно уметност од Вероник Чарон Обновено
Трговска марка ликовна уметност „народна цветна темна“ платно уметност од Вероник Чарон

Уметник : Veronique Charrons Ubject : Abstract Style : Bohemian Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за в�

DEN 2.00