Реставрирано apple iPhone Pro MA 512GB Полноќно Зелено Целосно Отклучено

Реставрирано apple iPhone Pro MA 512GB Полноќно Зелено Целосно Отклучено

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

6.5-инчен супер Ретина XDR OLED дисплеј. Отпорен на вода и прашина (4 метри до 30 минути, IP68). Систем со Тројна камера СО 12мп Ултра Широки, Широки и Телефото камери; Ноќен режим, режим На Портрет и 4к видео до 60фпс. Предна камера Од 12 МЕГАВАТИ Со Режим На Портрет, 4к видео и Сло-Мо. ЛИЧНА КАРТА за безбедна автентикација и Плаќање На Apple. А13 Бионски чип со Нервен Мотор од трета генерација. Вклучено е брзо полнење со 18w адаптер. Безжично полнење. i OS 13 Со Темен Режим, нови алатки за уредување фотографии и видео и сосема нови функции за приватност. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Најдобри понуди

Примарен Сребрен Сребрен Сребрен И 14к Реден Прстен Од Месечев Камен Обновено
Примарен Сребрен Сребрен Сребрен И 14к Реден Прстен Од Месечев Камен

Елегантно дизајн, Наредени Изрази прстен кој е задолжителен за секоја колекција Овој прстен е внимател�

DEN 0.33
Декмод 18.25 18.25 Сив Аналоген Круг Модерен Ѕиден Часовник, 67532 Обновено
Декмод 18.25 18.25 Сив Аналоген Круг Модерен Ѕиден Часовник, 67532

Неутралните бои на црната и сивата боја го сочинуваат едноставниот, но модерен дизајн на овој ѕиден час�

DEN 1.33
Марвел Г - Ѓа Марвел-Линија Цртање Ѕид Постер, 22.375 34 Обновено
Марвел Г - Ѓа Марвел-Линија Цртање Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Марвел Г Ѓа МарвелЛинија Цртање Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разн�

DEN 1.00
Пердју Котли Логото Стационарни Клуб Чаир Со Патент Систем Обновено
Пердју Котли Логото Стационарни Клуб Чаир Со Патент Систем

Пердју Котли Логото Стационарни Клуб Стол Со Патент Систем Клупскиот Стол Од Сребрената Серија е соврш�

DEN 3359.84
Заптивката на Брегаста Осовина на моторот Одговара изберете: 2003-ХЈУНДАИ САНТА ФЕ, ХЈУНДАИ СОНАТА Обновено
Заптивката на Брегаста Осовина на моторот Одговара изберете: 2003-ХЈУНДАИ САНТА ФЕ, ХЈУНДАИ СОНАТА

Skf моторот брегаста осовина печат е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и из�

DEN 12192.00
Men Сточар Машки Долг Ракав Тон На Тон Западен Обновено
Men Сточар Машки Долг Ракав Тон На Тон Западен

Брендотly И Вокер започна на западните рамнини во покриени вагони од 1878 година Од автентичните стари зап

DEN 303.68
ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 1991 - ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 2000-ТОЈОТА МР2 Обновено
ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 1991 - ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 2000-ТОЈОТА МР2

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изр

DEN 1.67
Прест-О-Фит 2-Патио Килим Кафеава Фт. Фт Обновено
Прест-О-Фит 2-Патио Килим Кафеава Фт. Фт

Килимите За Внатрешен Двор Што Се Вклопуваат ќе го нагласат вашиот двор НА р.в и областа на тенди додека

DEN 1753.60
Комплет За Заптивки на Управувачот Одговара изберете: 1975 - ФОРД Ф150, 1973 - ФОРД Ф250 Обновено
Комплет За Заптивки на Управувачот Одговара изберете: 1975 - ФОРД Ф150, 1973 - ФОРД Ф250

Компонентите на комплетот се изработени од оем квалитетни материјали и доаѓаат со лесни за читање упат�

DEN 0.67
Лексон Мино Л Вистински Безжичен Стерео Блутут Звучник На Полнење Со Пасивен Бас Систем И Микрофон Обновено
Лексон Мино Л Вистински Безжичен Стерео Блутут Звучник На Полнење Со Пасивен Бас Систем И Микрофон

Лексонот Миновл е Зголемен Мино звучник кој го исполнува вашиот ентериер со висок квалитет на звукот То

DEN 2.33