Бинведе Мали Девојчиња Облека, Еднобојна Долга Ракав Круг Вратот Возбудува Блузи + Суспендиран Стил Џеб Панталони

Бинведе Мали Девојчиња Облека, Еднобојна Долга Ракав Круг Вратот Возбудува Блузи + Суспендиран Стил Џеб Панталони

DEN 303.68

Обновено

Во магацинот.

Мали Девојчиња 2 парчиња Облека, Еднобојни Возбудувања Со Кружен Врат Со Долг Ракав + Џебни панталони во Стилот На Трегер. Големина (см) : . 80t Bust : t46 Ttops Должина : t32. 5пресврт : t50 Tpants Должина : t62tadvisted Возраст : t1-2 Години. 90t Bust : t48 Ttops Должина : t34пресврт : t52 Tpants Должина : t66tadvisted Возраст : t2-3 Години. 100t Bust : t50 Ttops Должина : t37пресврт : t54 Tpants Должина : t71tadvisted Возраст : t3-4 Години. 110t Bust : t52 Ttops Должина : t38, 5пресврт : t56 Tpants Должина : t76tadvisted Возраст : t4-5 Години. 120t Bust : t54 Ttops Должина : t40пресврт : t58 Tpants Должина : t81tadvisted Возраст : t5-6 Години. Големина (инч) : . 80t Bust : t18, 11 Ttops Должина : t12, 8 пресврт : t19, 69 Tpants Должина : t24, 41tadvist Возраст : t1-2 Години. 90t Bust : t18, 9 Ttops Должина : t13, 39пресврт : t20, 47 Tpants Должина : t25, 98tadvist Возраст : t2-3 Години. 100t Bust : t19, 69 Ttops Должина : t14, 57пресврт : t21, 26 Tpants Должина : t27, 95tadvisted Возраст : t3-4 Години. 110t Bust : t20.47 Ttops Должина : t15. 16пресврт : t22. 05 Tpants Должина : t29. 92tadvisted Возраст : t4-5 Години. 120t Bust : t21, 26 Ttops Должина : t15, 75пресврт : t22, 83 Tpants Должина : t31, 89tadvist Возраст : t5-6 Години. Спецификации. Стил : Мода. Пол : Девојки. Тип На Шема : Ребрести. Материјал : Мешавина Од Памук. Ракав : Долго. Боја : Каки, Розова. Повод : Повик. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината. Фала. Содржина На Пакетот. 1* Врвови. 1* Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Детските панталони се направени од памучна мешавина. Ткаенината е безбедна, мека, лесна и дише, не ја повредува кожата и лесно се чисти. Карактеристики : пуловерот прифаќа долги ракави, цврста боја, заоблен врат, ребрести и возбудувања. Ремените за рамо на панталоните за трегери не се лизгаат лесно, а има и пригоден преден џеб. Повод : Костумите За Девојки се погодни за семејни собири, роденденски забави, градинки, забавни паркови, паркови, плажи, свадби, излегување, патувања и други прилики. Возраст : 1-2 години, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години. Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталната табела со големини. Подарок : Нашите комплети се едноставни, но стилски и разноврсни. Тоа е популарен подарок за роднини, пријатели, колеги, како Што Се Денот На Децата, родендени.

Најдобри понуди

Почетна Динами Трибека Бриар Област Килим Обновено
Почетна Динами Трибека Бриар Област Килим

Колекцијата Трибека Од Домашна Динамикс содржи голем број неверојатни комплети од три дела Тие нудат к�

DEN 351.36
Спрингер Колекција Мат Црна 12-Сечилото ЕДНОНАСОЧНА Струја Мотор Ветерница Таванот Вентилатор Обновено
Спрингер Колекција Мат Црна 12-Сечилото ЕДНОНАСОЧНА Струја Мотор Ветерница Таванот Вентилатор

Време е секој ден да вдишувате нов живот во секојдневието со безвременско и навистина трансформативно �

DEN 1339.68
Куќа На Плажа Едмон Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Тепих Светло Сив Јаглен, 2'8' Обновено
Куќа На Плажа Едмон Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Тепих Светло Сив Јаглен, 2'8'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи За Куќа на плажа Затворен Надворе

DEN 1.67
Галерија Совршена Рамка За Слика Од Колаж Од Дрво Со 18 Отвори Обновено
Галерија Совршена Рамка За Слика Од Колаж Од Дрво Со 18 Отвори

Љубовта кон семејството е најголемиот благослов во животот Создадете централен дел од срцето што се чу�

DEN 3.33
Вестин 1993 - Џип Гранд чироки 4др Потпис Нерф Чекор Барови-Црно-25-1025 Обновено
Вестин 1993 - Џип Гранд чироки 4др Потпис Нерф Чекор Барови-Црно-25-1025

ЧекорЛентите Од Серијата Потписи се дизајнирани со употребливост и вредност за парите во фокусот...

DEN 4176.00
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Мрежа 2-Влакно Прилагодливи ПРОЕКТ Нараквица Обновено
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Мрежа 2-Влакно Прилагодливи ПРОЕКТ Нараквица

Означете го вашиот зглоб со оваа впечатлива прилагодлива нараквица Прикажувајќи ја мрежестата шема со

DEN 670.40
Тец Рела Слајд Сандала, Морнарица Обновено
Тец Рела Слајд Сандала, Морнарица

Удобни сандали кои можат да одат насекаде Лесен за носење и лесен Дренажни дупки за употреба на вода...

DEN 318.40
Стерлинг Сребрена Роза Вермеил Змија Жени Завиткајте Прстен Природно Виножито Кобра Змија Прстени Обновено
Стерлинг Сребрена Роза Вермеил Змија Жени Завиткајте Прстен Природно Виножито Кобра Змија Прстени

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони...

DEN 612.48
Овошје На Разбој Возрасни 7. оз. Софспун Дуксер со качулка-СФ76Р Обновено
Овошје На Разбој Возрасни 7. оз. Софспун Дуксер со качулка-СФ76Р

Овошје На Разбој Возрасни 7.2 мл Sof Spun® дуксер со Качулка SF76 R, Овошје од Разбој, SF76 R, ОГНЕНО ЦРВЕНО, 2 XL, Рун�

DEN 2.33
Црна Они Злато Срце Вечноста Бенд Прстен За Жени, 14к Жолто Злато, САД 7.50 Обновено
Црна Они Злато Срце Вечноста Бенд Прстен За Жени, 14к Жолто Злато, САД 7.50

* Освојте го нејзиното срце со презентирање На Овој симпатичен Прстен На Вечноста Со Отворено Срце и нап

DEN 687.52
Дизни Долг Ракав Круг Вратот Графички Печатење Пижами Во Собата Обновено
Дизни Долг Ракав Круг Вратот Графички Печатење Пижами Во Собата

Токму на Време За Fall, набавете ги вашите нови Лиценцирани ПЈ комплети! Овој комплет За пижами Со Бод На Д�

DEN 639.84
Герих Лале Ноќно Светло Рачно Изработено Светло За Кревет Сам Со ЛЕПАК ПРЕДВОДЕНА Ноќна Столна Ламба Деко Обновено
Лисе Тесни Глуждот Хеланки 1219 Обновено
Лисе Тесни Глуждот Хеланки 1219

Оригиналниот и најпродаваниот стил На Лисс Дизајниран со револуционерен и скриен контролен врв, Нашите

DEN 156.64
Рид, Тара Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Во Мојата Градина VII Обновено
Рид, Тара Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Во Мојата Градина VII

Тара Рид претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 12х12 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено " Во

DEN 2.67
Лос Анџелес Рамс-Комеморативен Супер Боул Лави Шампиони Логото Ѕид Постер Обновено
Лос Анџелес Рамс-Комеморативен Супер Боул Лави Шампиони Логото Ѕид Постер

Трендови меѓународните постери во рамка се омилениот декор за соби на сите! Чистиот, модерен дизајн и вр

DEN 639.84
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Ноќни Црни Теписи, 6'9' Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Ноќни Црни Теписи, 6'9'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Ноќни Црни Теписи, 6 'х 9' Дизајниран да издржи секојдн�

DEN 1261.60
Спектра Премиум ОС Автомобилски Сензор За Кислород Одговара изберете: 2004 - НИСАН АЛТИМА, 2003-НИСАН МУРАНО Обновено
Алегра К Женска Ретро Рамна Јака Мрежа Проѕирен Ракав Разгорен Фустан За Забави Обновено
Алегра К Женска Ретро Рамна Јака Мрежа Проѕирен Ракав Разгорен Фустан За Забави

Женски Коктел Фустани Решетка За Вратот Проѕирен Ракав Ретро Замав Фустан Тип На Облека : Алин Фустан Од

DEN 0.67
Хеланки За Жени Наредени Термички Високи Половини Јога Тренингот Трчање Панталони Обновено
Хеланки За Жени Наредени Термички Високи Половини Јога Тренингот Трчање Панталони

Големина : Половината Со Една Големина : 5070см / 19,6927,56 "Должина : 93см / 36,61" обезбедува лесна удобност заедно

DEN 319.84