oneOone Органски Памук Voile Ткаенина Цветни Блок Декор Ткаенина Печатени Bty Широк

oneOone Органски Памук Voile Ткаенина Цветни Блок Декор Ткаенина Печатени Bty Широк

DEN 97.92

Обновено

Во магацинот.

✤ Материјал : 100% Органски Памук Voile✤ Сертифицирани органски памук од страна на Глобалните Органски Текстил Стандарди (GOTS) ✤ Ткаенина Тежина : Многу Лесен✤ Ширина : 42 инчи широк (106 cm) ✤ GSM : 80 GSM Предиво Грофот : 92*80 Плетење Тип - Обична Ткаат✤ Функција : Лесни полу-чиста✤ Употреба : Широко се Користат Во панталони јакни Кошули, здолништа и дури и тапацир прозорец третмани се лизга опфаќа перница шамс и прекривки ги опфаќа итн✤ Миење на Грижа : Машина за Миење/Собори Сува - Отстранат Веднаш✤ За Бренд : one Oone е one-stop-shop за сите ткаенина љубовници во потрага за различни ткаенини материјали користиме GOTS (Global Органски Текстил Стандард) уверение Мастило 100% Памук. Органскиот Памук се одгледува без токсични хемикалии или гмо користејќи биолошки базирани и одржливи методи на одгледување (како што е ротација на културите), наместо со високо синтетички и деструктивни ѓубрива хербициди инсектициди орс. Органското одгледување памук користи до 60% помалку вода од конвенционалните земјоделски методи. Кога започнувате со органски памук, завршувате со многу поквалитетен производ со поголема издржливост. "Продадени во 1 Двор (40"" или 100 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега На Перење : Машинско Перење/Сушење На Сушење-Отстранете Веднаш.

Најдобри понуди

Camco Tst Ултра Концентриран Rv Третман На Тоалет Капка-Мирис На Лимон, 15 Торба Обновено
Camco Tst Ултра Концентриран Rv Третман На Тоалет Капка-Мирис На Лимон, 15 Торба

Тст Р.В Третманот На Тоалетот го разградува отпадот и ткивото додека ги запира мирисите до седум дена...

DEN 2.67
Пет Плејпен без Врата, 8-Панел, 34 Ж, Темно Сива Обновено
Пет Плејпен без Врата, 8-Панел, 34 Ж, Темно Сива

Пенкалото За Миленичиња ИРИС 8 е одлично за внатрешна и надворешна употреба Се одликува со осум испрепл�

DEN 5439.68
Дизајн Куќа Кембриџ Клуч Влез Врата Копче Сатен Никел Обновено
Дизајн Куќа Кембриџ Клуч Влез Врата Копче Сатен Никел

Дизајнерската Куќа 753327 Кембриџ 2Насочното Копче На Влезната Врата на Бравата е завршено во сатенски ник

DEN 207.84
БЕЛИНО КОЖА ГЛАСНИК ТОРБА Обновено
БЕЛИНО КОЖА ГЛАСНИК ТОРБА

Торбата За Гласници Од Кожа Белино е изработена од анилинска кожа со висок сјај Карактеристиките вклуч�

DEN 495.84
Впечатоци Висина На Купот Тепих За Собирање Лафајет Обновено
Впечатоци Висина На Купот Тепих За Собирање Лафајет

ФИНА КОНСТРУКЦИЈА : Добро изработена со подлога од јута; под подлогата за тепих се охрабрува.Додадете ед

DEN 1646.24
Овошје На Разбојот Големи Машки Еверсофт Руно Еластични Долни Спортски Панталони, Големини 2ХБ-4ХБ Обновено
Овошје На Разбојот Големи Машки Еверсофт Руно Еластични Долни Спортски Панталони, Големини 2ХБ-4ХБ

Плодот на Руното Разбој е направен со памук од прстен Еверсофт за премиум мекост измијте после миење...

DEN 583.84
Оаху Накит Уникатен Коа Дрво И Опал Волфрам Машки Веренички Прстен Обновено
Оаху Накит Уникатен Коа Дрво И Опал Волфрам Машки Веренички Прстен

Бидете свои со овој уникатен коа дрво и опал волфрам прстен Покажете ја вашата врска со природата и маги

DEN 447.84
Garanimals бебе момче печати шорцеви со џебови, големини 0-24 милиони Обновено
Garanimals бебе момче печати шорцеви со џебови, големини 0-24 милиони

Кога забавата се јавува, одговорот на Garanimals влечените шорцеви е одговорот Лежени и охтолкукути, овие шо�

DEN 259.04
Трговска марка ликовна уметност „Стара пченка Роу“ Арт од Бренда Петрела Фотографија ДОО Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Стара пченка Роу“ Арт од Бренда Петрела Фотографија ДОО

Уметник : Бренда Петрела Фотографија ДООСКУБЕКТ : Пејзаж Апеститл : Рустикапродукт Тип : Галерија обвитк

DEN 1055.84
Богатства КАРОЛИНА ЦК6803ГФ Бали Патка Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Обновено
Богатства КАРОЛИНА ЦК6803ГФ Бали Патка Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Богатства КАРОЛИНА ЦК6803ГФ Бали Патка Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Бали Патка

DEN 143.68
Хаунслоу Платформа Близнак Кревет Бело Обновено
Хаунслоу Платформа Близнак Кревет Бело

Исчистете ги линиите во едноставен преоден стил со овој кревет на платформата Совршен додаток на посто�

DEN 3.00