Долга Коса Црвена И Бела Чивава Керамички Сапун Диспензерот

Долга Коса Црвена И Бела Чивава Керамички Сапун Диспензерот

DEN 207.84

Обновено

Во магацинот.

Керамички Сапун Диспензерот кој раса специфични чивава уметнички дела. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од колекцијата Богатства На Каролина Кучињата Рубадубдуб Во Када. Керамички Сапун Диспензерот. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Овој шарен диспензер за уметнички дела е одличен начин за персонализирање или украсување кујна или бања. Уметничкото дело е создадено од еден од уметниците На Каролин Богатства и се обвиткува околу надворешноста на диспензерот. Овој диспензер за пумпа е висок околу 7 1/4 инчи и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Пумпата лесно се завртува во горниот дел на керамичкиот диспензер. Откако пумпата е на место, едноставно притиснете ја пумпата за да го испуштите течниот сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Мери 7,25 инчи висока и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Овој декоративен диспензер можете да го користите За Кујнски Дозер За Сапун Или Да го Наполните Со Лосион Како Модерен И Празничен Декор за Бања. Безбедно е да се полнат со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Може да се стави на која било плоча, бања, кујна или канцеларија. Користете го како празничен дозер за Сапун за вашата гостинска бања или за уживање во семејството. Овој диспензер за сапун или лосион може да се користи за секој течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло за ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Подароци од чивава, колекционерски предмети од чивава.

Најдобри понуди

Вентилатор Мотор Со Вентилатор Кафез - Компатибилен со-Доџ Дуранго 2015 Обновено
Вентилатор Мотор Со Вентилатор Кафез - Компатибилен со-Доџ Дуранго 2015

Мотор На предниот Вентилатор Компатибилен со 20112016 Доџ Дурангопозиција : Предна Белешка : Мотор На Венти

DEN 799.84
Војаџер Чекор-во Кадифен Ремен За Кучиња Со Најдобри Резерви За Миленичиња-Црвен Кадифен, Голем Обновено
Војаџер Чекор-во Кадифен Ремен За Кучиња Со Најдобри Резерви За Миленичиња-Црвен Кадифен, Голем

Војаџер ЧекорВо Кадифен Куче Темперамент е гужваслободен елек стил темпераментсамо чекор во, клип и да

DEN 1.33
Ворнер Кралицата Тапациран Кревет Чеша Сина Обновено
Ворнер Кралицата Тапациран Кревет Чеша Сина

Овој убав кревет нуди одличен ноќен сон со силна визуелна привлечност Неговата современа завршница во �

DEN 5168.00
3д Божиќна Постелнина Подарок Јорган Покритие Сет Фестивалски Кревет Постелнина Сет Џинглинг Бел Кревет Покритие Обновено
Брама, Лила Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Органска Земја јас Обновено
Инктастичен Иден Пилот Син Авион Подарок Бебе Момче или Девојче Боди Обновено
Инктастичен Иден Пилот Син Авион Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

Идниот пилот син авион Ползавец За Новороденчиња е симпатичен начин да го облечете вашето малечко кое и

DEN 319.84
Чевли За Девојки Топол Танц Балетски Перформанси Внатрешен Јога Танц Секојдневни Удобни Чевли За Девојки Обновено
Декор Внатрешна Надворешна Единечна Пена Отоманска Перница, 23 19 4 Обновено
Декор Внатрешна Надворешна Единечна Пена Отоманска Перница, 23 19 4

Оваа отоманска замена перница е совршена за освежување на вашиот трем или двор Отоманската перница мож�

DEN 2.00
Идораван Лето Женски Врвови Клиренс Жени Мода Обични Жени V-Вратот Краток Ракав Цврста Боја Крст Врвот Обновено
Каролини Богатства CK5035CHF Пати Егзотични Пати Мачка Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни Обновено
Женски Едноставни Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Обични Дуксери Со Графички Пуловер Блузи Кошули Обновено