Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња Удобни Фудбалски Штипки Атлетски Спортски Патики

Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња Удобни Фудбалски Штипки Атлетски Спортски Патики

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Опис : Пол : Унисекс, Млади, Возрасни, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Фудбалски Шноли, Фудбалски Чевли, Тренинг Чевли, Фудбалски Чевли, Атлетски Чевли, Фудбалски Чизми Тип На Шема : Еднобојна : скршени нокти розова, скршени нокти црвена, скршени нокти зелена, скршени нокти сина, долги нокти розова, долги нокти црвена, долги нокти зелена, долги нокти сина (Опционално)Големина : САД 10С, САД 11c, Сад 11.5 C, Сад 12c, Сад 13c, Сад 1y, Сад 2y, Сад 2.5 Y, Сад 3.5 Y, Сад 3.5 Y, Сад 4y, Сад 4.5 Y, Сад 5y, Сад 5.5 Y (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)горен материјал : материјал за пуутсол : тип на гумена пета : рамно прицврстување : магичен тип на тапети : висина на тркалезна цевка : ниска Топсезона : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Надворешни, Спортски, Тренинзи : 1. Квалитетен Материјал : горниот дел од фудбалските чевли е изработен од стп кожа, која е издржлива, отпорна на абење и отпорна на сту, ефикасно ги штити вашите стапала.2. Стабилно тело за чевли : засилениот дизајн на телото и ѓонот на чевлите игра улога во баферирањето на притисокот и стабилизирањето на телото. Не е лесно да се преврти, движењето е постабилно и побезбедно, а поудобно е за носење!3. Гумен Надворешен Ѓон : Надворешен Ѓон дизајниран за поле со вештачка трева, гумените шноли овозможуваат стабилност и зафат, стабилниот ѓон ја зајакнува потпората на стапалото.4. Ултра-лесен дизајн : ултра-лесен и ултра-мек, флексибилен и отпорен на преклопување, дише, удобно вклопување, лесен за носење.5. Удобните фудбалски штипки на отворено се добар избор на фудбалски терен, рагби терен, спортска сала и пат.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Горната текстура прави подобра контрола на топката. Прилагодливо и издржливо затворање на куката и јамката за одлично монтирање, нема потреба да ја врзувате чипката. Гумени обликувани шноли со ротациона конфигурација на влечење овозможуваат стабилност и зафат. Мекиот обложен јазик може добро да одговара на неговиот/нејзиниот стап и да го намали триењето на стапалата. Децата удобни фудбалски штипки на отворено се добар избор на фудбалски терен, рагби терен, спортска сала и пат.

Најдобри понуди

Сет за безбедност за безбедност на багажот на Аминко 3-парчиња, USC Обновено
Сет за безбедност за безбедност на багажот на Аминко 3-парчиња, USC

Овој сет со три парчиња е совршен подарок за патувања за fanубител на безбедносни свесни спортови Се сост

DEN 2.67
Homadles Кардигани За Жени Плус Големина-Мода Лабава Кардиган Црвена Големина М Обновено
Homadles Кардигани За Жени Плус Големина-Мода Лабава Кардиган Црвена Големина М

Homadles Кардигани За Жени Плус ГолеминаМода Лабава Кардиган Црвена Големина MWe ние сме посветени на обезбе

DEN 1.00
Мојот мозок има премногу јазичиња отворени од мотивиран тип сенка BO врамена уметност - AmericanFlat Обновено
Мојот мозок има премногу јазичиња отворени од мотивиран тип сенка BO врамена уметност - AmericanFlat

Пронајдете дополнителна мотивација, додадете поп креативност и рампајте го вашиот домашен стил со смеш

DEN 3.33
Поп стил розов Дедо Мраз за одмор графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност Обновено
Поп стил розов Дедо Мраз за одмор графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.33
Делфи Тц Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2007-БМВ 328, бмв 325 Обновено
Делфи Тц Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2007-БМВ 328, бмв 325

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме н�

DEN 1.00
Стрип Војна На Ѕвездите Дарт Крајт И Империјален Витез Сигел Даре Акција Слика 2-Пакет Обновено
Стрип Војна На Ѕвездите Дарт Крајт И Империјален Витез Сигел Даре Акција Слика 2-Пакет

Стрип Пакетот Војна На Ѕвездите 2009 е посакуван колекционерски предмет Се одликува со злобниот Дарт Кра�

DEN 2.33
Слободно време 230 Лцд Филм Проектор, Поддршка 1080п HD Видео Проектор Со Слободен HDMI Кабел И Торба За Носење Обновено
Патека за патеки за патеки за девојчиња и голема девојка, со големина 13-6 Обновено
Патека за патеки за патеки за девојчиња и голема девојка, со големина 13-6

Стилски, лесен и подготвен за сè тркачот на „Авиа Траил“ е со вас на секој чекор од патот! Овие авантури

DEN 368.00
Писмо Б Шеврон Црна И Златна Ткаенина Декоративна Перница Обновено
Писмо Б Шеврон Црна И Златна Ткаенина Декоративна Перница

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

DEN 0.67
Женски Летни Обични Цветни Печатени Високи Половини Директно Исечени Панталони Тиеток Обновено
Женски Летни Обични Цветни Печатени Високи Половини Директно Исечени Панталони Тиеток

Женски Летни Обични Цветни Печатени Високи Половини Директно Исечени Панталони Опис : 1.It изработен е о

DEN 319.84
Nuloom Dedra модерна апстрактна област килим, 2 '8 8', беж Обновено
Nuloom Dedra модерна апстрактна област килим, 2 '8 8', беж

Завршете го вашиот простор со овој модерен килим за апстрактно подрачје Со прекрасна шема како шема, ов�

DEN 1391.84
Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Решетката, Одговара-Хонда Спогодба Хибрид Обновено
Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Решетката, Одговара-Хонда Спогодба Хибрид

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1353.44
Wrangler Big Men Straight Pocket Stright Twill Pant Обновено
Wrangler Big Men Straight Pocket Stright Twill Pant

Wrangler Big Insive 5 џебни истегни twill pantstraight fit5 pocket stylingrodeo часовник џебблбнк лопата колк џеб wrangler Директно одго�

DEN 271.68
Доктор Кој Средно Зборува Кадифен: Црвен Далек Обновено
Доктор Кој Средно Зборува Кадифен: Црвен Далек

Подземните Играчки со задоволство го објавуваат објавувањето на возбудлив избор на кадифни производи �

DEN 2.00
Garanimals Graphic без ракав, редовен резервоар со горниот пакет Обновено
Garanimals Graphic без ракав, редовен резервоар со горниот пакет

Поставете ја за стилски сончеви денови со овој резервоар „Garanimals Top 5“ Одликувајќи се со 2 резервоари за �

DEN 1.33
Стандардни Моторни Производи ФЈ Инјектор За Гориво Одговара избери: 1979-ДАТСУН 280ЗХ, 1982-АЛФА РОМЕО ВЕЛОЦЕ Обновено
Главна количка за кујнски остров со капки лисја, бела завршница Обновено
Главна количка за кујнски остров со капки лисја, бела завршница

Додадете многу потребна работа или простор за складирање во вашата кујна со главната количка за кујнск�

DEN 3247.84
Женски Плоштад Вратот Без Ракави Ленти Резервоарот Блузи Лабава Вклопуваат Плисирани Криви Полите Тече Обновено
Стенли Фатма ФМХТ36325С 25' 1-1 4 Жолта И Црна Лента Мерка Обновено
Стенли Фатма ФМХТ36325С 25' 1-1 4 Жолта И Црна Лента Мерка

Мерната лента 25' 2018 fatmax® обезбедува 13' staight standout за да ви помогне да мерите самоуверено од далечина Тој е �

DEN 1.33