oneOone Кадифена Портокалова Ткаенина Азиска Блок Ткаенина За Шиење Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк

oneOone Кадифена Портокалова Ткаенина Азиска Блок Ткаенина За Шиење Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

* Материјал : Кадифе (95% Полиестер и 5% спандекс).* Ширина : 58 инчи.* Број на предиво : 75Д/144 Ф.*ГСМ : 180 гсм.* Карактеристика : 2-насочно истегнување,Средна Тежина . * Употреба : оваа кадифена ткаенина е 2-насочно истегнување погодно за фустани, костими, облека за танцување, домашен декор и специјални прилики.* Нега на перење : Рачно перење или машинско перење нежно, ниско сушење. Притиснете на задната страна, само на пареа.* За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали од ткаенина што ги користиме GOTS (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба.* П. С. Сите Наведени Ткаенини Ќе бидат отпечатени по нарачка и се достапни за продажба покрај Дворот. Секој редослед на едно печатење над 1 Двор ќе дојде во количина на максимална можна должина. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. Избравте : Кадифе - - - Мери Широк 58 Инчи (147 см). 95 % Полиестер И 5% Спандекс. Кадифената Ткаенина Е 2-Насочно Истегнување, Средна Тежина.Оваа Кадифена Ткаенина Е Погодна За Фустани, Костими, Облека За Танцување, Домашен Декор И Специјални Прилики. Продадени Во Чекори Од 1 Двор (40" Или 100 см). Нарачувањето На Повеќе Дворови Со Ист Дизајн Ќе Резултира Со Една Количина Што Постојано Работи Во Максимална Можна Должина. Печатење : Ние Користиме Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило И Хемикалии Пред Пост За Производство На Ткаенина Што Ја Прави Нашата Ткаенина И Безбедна за Повеќенаменска Употреба. Нега За Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење Нежно, Ниско Сушење. Притиснете На Задната Страна, Само На Пареа. Печатете Ткаенина Покрај Дворот , Отпечатоци Од Ткаенина По Двор ,Печатена Ткаенина 1 Двор ,Ткаенина За Печатење БТИ , Ткаенина ЗА Шиење ЗА Печатење БТИ ,Печатена Занаетчиска Ткаенина БТИ ,Ткаенина За Печатење По Двор, Декор Ткаенина Печатена БТИ.

Најдобри понуди

Олимп Носење Случај Камера, Објектив, Црна Обновено
Олимп Носење Случај Камера, Објектив, Црна

Оваа футрола за мека камера е направена исклучиво ЗА ОмД ЕМ5 МАРК ВТОРИ, заштитувајќи ја камерата со вис�

DEN 2.00
Допрени Од Природата Органски Памучни Боди, Планета Б, 6 Месеци Обновено
Допрени Од Природата Органски Памучни Боди, Планета Б, 6 Месеци

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна б�

DEN 2.67
Мебел на Америка, тркачки автомобил, инспириран метален двоен кревет, розова Обновено
Мебел на Америка, тркачки автомобил, инспириран метален двоен кревет, розова

Метална трка со кревети инспирирани од автомобили, фраметотон шарени кожени тапацирани пластични трка�

DEN 2.33
Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ Ц-ЦРВЕН, АБЛ37-22905232РД Обновено
Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ Ц-ЦРВЕН, АБЛ37-22905232РД

Асанти го носи поимот луксуз на целото ново ниво со испорака на уникатни дизајни и напредни опции за зав

DEN 2560.00
Трговска марка ликовна уметност семе од виножито цвеќиња viii loveубов платно уметност од ревизија на Лиза Обновено
Греен Елемент За Сушење Обновено
Греен Елемент За Сушење

Се сеќавате кога можете сами да го поправите? Серијата делови за замена На Мајсторот Вен обезбедува сиг�

DEN 2.67
Кабана Гранат Крем Црвен 4'X6' Внатрешен Надворешен Простор Тепих Сива Морнарица, 6'7 6'7 Плоштад Обновено
Кабана Гранат Крем Црвен 4'X6' Внатрешен Надворешен Простор Тепих Сива Морнарица, 6'7 6'7 Плоштад

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на килими кабана Лесни За Нега На Теписи �

DEN 5599.84
Сизи Оригинали Умира, 2-Пакет, Здраво Фраза Обновено
Сизи Оригинали Умира, 2-Пакет, Здраво Фраза

Лесно разубавете ја и подобрете ја секоја креативна задача со првата Умира Сизикс Оригиналите на Sizzix ум

DEN 607.84
Encore Azalea есенски пресврт во живо Обновено
Encore Azalea есенски пресврт во живо

Ова преоптоварување на Азалеа има уникатни магента виолетови и јасни бели цути кои се појавуваат во неп

DEN 399.84
Babylispro Rapido Хипер Стап Плус Јонска Термичка Лопатка Четка За Зацрвстувањето На Косата Обновено
Babylispro Rapido Хипер Стап Плус Јонска Термичка Лопатка Четка За Зацрвстувањето На Косата

Оваа Термичка Четка За Лопатка за Исправување комбинира метални, силиконски и пластични влакна во комб�

DEN 1264.00
Sumbe Charming Shemptant Sleephnant Warning golarsing Sungses Yellow Best Симпатична слика, 20, дизајн од Коко де Париз Обновено
Sumbe Charming Shemptant Sleephnant Warning golarsing Sungses Yellow Best Симпатична слика, 20, дизајн од Коко де Париз

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.67
Нано Маичка со цврст Краток Ракав за млади Мажи Обновено
Нано Маичка со цврст Краток Ракав за млади Мажи

Изразете го вашиот личен стил со ова нано маичка со цврсти кратки ракави на ханес млади мажи...

DEN 0.33
Атлетски работи Активни перформанси Плетаат плетени ткаени патенти предни јакна Обновено
Атлетски работи Активни перформанси Плетаат плетени ткаени патенти предни јакна

Совршена јакна за поп и Go Performance од атлетски дела Приближно Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 2

DEN 479.36
Дрво Отворено Бистро Во Собата Обновено
Дрво Отворено Бистро Во Собата

Уживајте во вкусен пијалок и добар разговор користејќи Го Овој Малибу Надворешен Двор 3Парче Дрво Бистр

DEN 2855.84
Бесплатно склопување женски боксерски исечен џемпер со долги ракави Обновено
Бесплатно склопување женски боксерски исечен џемпер со долги ракави

Кремот на културата Боксерскиот џемпер на бесплатното склопување паѓа веднаш над колкот и е завршен со

DEN 287.68
Едноставно Дејзи 24 17 Кадифен Микрофибер Кралски Живот + Топка Бања Мат Обновено
Едноставно Дејзи 24 17 Кадифен Микрофибер Кралски Живот + Топка Бања Мат

Оживејте го вашиот декор со Нашата трендовска Едноставно Маргаритка 24" х 17" Кралски Живот + Топчеста Под�

DEN 0.67
Шок Монтирање Одговара изберете: 2000-БУИК ЛЕСАБРЕ, 2006-БУИК ЛУЦЕРН Обновено
Шок Монтирање Одговара изберете: 2000-БУИК ЛЕСАБРЕ, 2006-БУИК ЛУЦЕРН

Шок Планината Шок Монтирање Одговара Избери : 20002005 БУИК ЛЕСАБРЕ 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,20082009 КАДИЛАК КОМЕРЦ�

DEN 4754.24
Трговска марка ликовна уметност „Наутички колаж на бело IV“ платно уметност од Кортни Прахл Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Наутички колаж на бело IV“ платно уметност од Кортни Прахл

Уметник : Кортни Прахлсубјект : Транспортен стил : Наутички прооден вид : Галеријаобвиткано платно Арт р�

DEN 2.33
Смешна инспиративна нараквица од змија од розова кутија Обновено
Смешна инспиративна нараквица од змија од розова кутија

Змија ланец Смешна инспиративна нараквица од розова кутија PAND2 MMAWESOMEGLD 14 K јонски клип за позлата на затв�

DEN 2433.60
Алвантор Во Куклен Театар За Деца Унисекс Обновено
Алвантор Во Куклен Театар За Деца Унисекс

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЦЕНТАР ЗА АКТИВНОСТ : Децата можат да уживаат во некоја драматична игра користејќи р�

DEN 2.33