Почетна ѓердан на крајбрежниот накит од 18 килограми злато - буква е

Почетна ѓердан на крајбрежниот накит од 18 килограми злато - буква е

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

Почетна ѓердан од злато на крајбрежниот накит од 18 килограми (18 ") - Писмо етис етичен не'рѓосувачки челик почетен ѓердан има полирана завршница од 18 K злато преклопување. Големината на почетниот приврзок е долга 5/16 инчи со широк 1/4 инчи. Инч Стил на ланец на кабел го одржува овој ѓердан елегантен и високиот полски финиш додава елеганција. ѓердан од 18 инчи на кабелски ланец има продолжение од 2 инчи и се обезбедува со затворач на јастог од јастог. : Метал. Камен тип на предметот : Нема камен. Камена боја на предметот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Без форма на камен. Камен димензија на предметот : Без камена димензија. Металниот печат на предметот : челик. Категорија на предметот : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : ѓердан. Должина на артикалот : 5/16 инчи - долга 8 милиметри. Ширина на артикалот : 1/4 инчи - ширина 7 милиметри. Тежина на артикалот во грамови : 3 грама. Канта на јастог. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Почетна, приврзоци, изјава. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима. Должина на ланецот : 18 инчи. Тип на ланец : Кабел.

Најдобри понуди

Супериорна Геометриска Површина На Крпеница Од Средината На Векот Килим, 3'5' Обновено
Супериорна Геометриска Површина На Крпеница Од Средината На Векот Килим, 3'5'

Современиот дизајн на Тепихот Во Затворен Простор Ледбери има добро избалансирана шема на крпеница што

DEN 559.84
Мебел на Америка, тркачки автомобил, инспириран метален двоен кревет, розова Обновено
Мебел на Америка, тркачки автомобил, инспириран метален двоен кревет, розова

Метална трка со кревети инспирирани од автомобили, фраметотон шарени кожени тапацирани пластични трка�

DEN 2.33
Заштитен знак Ликовна Уметност Шик Акценти ШЕСТИ Платнена Уметност Од Ен Таволети Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Шик Акценти ШЕСТИ Платнена Уметност Од Ен Таволети

Уметник : Ен Таволетсубјект : Типографија : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Га�

DEN 2.33
4.75 Розова Бонбони Сјај Завеса Украс 4 Торба Обновено
4.75 Розова Бонбони Сјај Завеса Украс 4 Торба

Викерман 4.75 " Розова Бонбони Сјајот Завеса Украс 4 / Торба Овие орнаменти имаат бонбони со сјајни акценти

DEN 0.33
Gedney Gedney Mini Munchers, Оз Обновено
Gedney Gedney Mini Munchers, Оз

Mini Munchers, Dill 32 fl Oz (1 Qt) (946 ml) Совршена мала мариноване за грицкање Лесно зачинето (1); Не е многу зачинет (5)...

DEN 89.28
Инте-Извлечете Троседот Обновено
Инте-Извлечете Троседот

Опуштете се додека гледате филм или уживајте во одличен ноќен сон на Софата За Извлекување Интекс Практ

DEN 2239.20
Трговска марка ликовна уметност Мемфис tn Skyline White Canvas Art by Michael Tompsett, White Matte, црна рамка Обновено
Трговска марка ликовна уметност Мемфис tn Skyline White Canvas Art by Michael Tompsett, White Matte, црна рамка

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

DEN 879.84
Луг машка компас Оксфорд Патика Обновено
Луг машка компас Оксфорд Патика

Засилете ја вашата игра во стилот во пар патики за мажи Lugz Compass Совршена унија на атлетски стил и удобнос

DEN 448.00
Марвел стрипови - отров - постер за trид на триптих, 14.725 22.375 Обновено
Марвел стрипови - отров - постер за trид на триптих, 14.725 22.375

Овој трендс Меѓународниот Марвел стрипови Venom Tryptich 2 Wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, п

DEN 768.00
Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци затемнети фармерки, големини 8-18 Обновено
Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци затемнети фармерки, големини 8-18

Тој може да работи, да студира и да игра цел ден во потпис од фармерките на Леви Строс и Ко Момци...

DEN 287.68
Алвантор Во Куклен Театар За Деца Унисекс Обновено
Алвантор Во Куклен Театар За Деца Унисекс

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЦЕНТАР ЗА АКТИВНОСТ : Децата можат да уживаат во некоја драматична игра користејќи р�

DEN 2.33
Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ Ц-ЦРВЕН, АБЛ37-22905232РД Обновено
Асанти Црн Лиен Алуминиумски Раб АБ Ц-ЦРВЕН, АБЛ37-22905232РД

Асанти го носи поимот луксуз на целото ново ниво со испорака на уникатни дизајни и напредни опции за зав

DEN 2560.00
Делта Рп 1. Гпм Универзал 5 Широк Мултифункционален Туш Глава-Месинг Обновено
Делта Рп 1. Гпм Универзал 5 Широк Мултифункционален Туш Глава-Месинг

Карактеристики на Главата за Туширање делта РП43381 : Покриена под ограничената доживотна славина на Делт

DEN 0.67
Светло за магла Компатибилен со 2011 година- Toyota Highlander левиот возач текстура црно Обновено
Светло за магла Компатибилен со 2011 година- Toyota Highlander левиот возач текстура црно

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Textured Black Replaces OE Број : 814820 E090 REPLAC

DEN 577.76
Величествениот мост на Мармонт Хил Бруклин, врамена wallидна уметност, 20 30 Обновено
Величествениот мост на Мармонт Хил Бруклин, врамена wallидна уметност, 20 30

Овој величествен Brooklyn Bridge Framed Wall Art има зачудувачки градски пејзаж во Yorkујорк, кој е практично пастел со

DEN 1.67
Мултипет Ореви За Јазли Јаже Влечење Со Висечки, 15 Обновено
Мултипет Ореви За Јазли Јаже Влечење Со Висечки, 15

Мултипет, 15", Ореви За Јазли Јаже Влечење Со 2 Danglers Куче Играчка, Направени Од Издржливи, Тешки Ткаени Пам�

DEN 0.67
Том Квартермејн-Карти За Играње Со Љубов Ѕид Постер, 14.725 22.375 Обновено
Том Квартермејн-Карти За Играње Со Љубов Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Том КвартермејнКарти За Играње Со Љубов Ѕид Постер е дизајниран со висок ква�

DEN 159.84
Бесплатно склопување женски боксерски исечен џемпер со долги ракави Обновено
Бесплатно склопување женски боксерски исечен џемпер со долги ракави

Кремот на културата Боксерскиот џемпер на бесплатното склопување паѓа веднаш над колкот и е завршен со

DEN 287.68