Безжичен слушалки на слушалките на Bluetooth, црно

Безжичен слушалки на слушалките на Bluetooth, црно

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Слушалките за Bluetooth ONN овозможуваат разговори без раце и удобно разговор во движење. Широко компатибилен, се спарува со буквално секој уред со овозможено Bluetooth, како што е паметен телефон или таблет. Со безжичен стриминг аудио, тоа значи дека можете да зборувате на работа, дома, во автомобилот и на друго место додека ги оставате вашите раце слободни за други задачи. Копче за контрола на јачината на звукот е вградено во слушалките ONN за подигнување или спуштање на нивото на звукот на допир на копче. Единицата е исто така компактна и преносна, па затоа е погодно да се одвива каде и да одите. УСБ -кабел е вклучен за синхронизација и за надополнување на батеријата за полнење. Оваа безжична слушалка со Bluetooth исто така доаѓа со три силиконски капачиња во различни големини за да можете да го изберете оној што е најудобно вклопување. Тие остануваат на место над увото за лесно носење, дури и за долги периоди на употреба. Слушалките дури и пренесуваат други аудио од вашиот уред за да можете да слушате музика помеѓу повиците. Парови на слушалки на Bluetooth со производи со можност за Bluetooth. Повикување без раце. Слушалките на ONN вклучуваат USB -синхронизација и кабел за полнење. Вклучува 3 големини на силиконски капа. Удобно се вклопува над увото. Вградена контрола на јачината на звукот.

Најдобри понуди

12в 24в Паметен Автоматски Автомобил Полнач За Батерии Скок Стартер Поправка НА Пулсот 6А АГМ ГЕЛ Обновено
12в 24в Паметен Автоматски Автомобил Полнач За Батерии Скок Стартер Поправка НА Пулсот 6А АГМ ГЕЛ

Детали за предметот : * Сосема нов и квалитетен.* Вградени заштитни штитници за кола од обратен поларитет

DEN 1295.84
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Преодна Орхидеја Виолетова Површина Килими, 7 ' Плоштад Обновено
Пакет за дами на Taylormade Kalea сет со сива зелена торба за колички Обновено
Пакет за дами на Taylormade Kalea сет со сива зелена торба за колички

Направете ја вашата изјава Taylor Made конкретно ја инженерираше целата нова Kalea 11парчиња сет за да ги зголем

DEN 2239.84
Чуда нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, големини 4- & хаски Обновено
Чуда нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, големини 4- & хаски

Подгответе го за денот во модерен стил со тенок плетен фармерки на чудо нација Овие удобни фармерки доа�

DEN 255.68
Подплуг Дуксери За Мажи, Есенски И Зимски Машки Џемпер Со Качулка Машки Џемпер Со Долги Ракави Топ 3XL Обновено
Подплуг Дуксери За Мажи, Есенски И Зимски Машки Џемпер Со Качулка Машки Џемпер Со Долги Ракави Топ 3XL

Машкиот Врв со Долги Ракави Обезбедува Удобност, Стил и Перформанси за Да Одговараат на Вашиот Активен �

DEN 479.20
Мажи и жени лизгаат на боси Брзи суво плажа Аква јога вода чевли Обновено
Мажи и жени лизгаат на боси Брзи суво плажа Аква јога вода чевли

Слабениот лигав на чевлите за вода со Quick Beach Aqua Yoga е оној од летото и одморот од суштинско значење мода Т�

DEN 1.67
Рамка за слика на куќата Лангдон, бела, сет од 6, приморска колекција Обновено
Рамка за слика на куќата Лангдон, бела, сет од 6, приморска колекција

Вклучува : Шест бели рамки со висечка кука, киднапирање на лента и високо деф стакло вклопувања : 5 на 7 ин�

DEN 367.84
Кулиган Седимент Тежок Филтер За Домување Систем За Филтрирање На Вода Обновено
Кулиган Седимент Тежок Филтер За Домување Систем За Филтрирање На Вода

На Culligan® HD950 A тешки целата куќа филтер домување ви овозможува да се зачува и заштити вашето домаќинство

DEN 2.67
Бесплатна собрание девојки ФАУ Шерпа Парка јакна, големини 4-18 Обновено
Бесплатна собрание девојки ФАУ Шерпа Парка јакна, големини 4-18

Јакната на Feux Sherpa Parka на Free Assembly е совршена лесна опција со симпатична, ватирана дизајн и кадифен faux sherpa з

DEN 715.04
Редовно вклопување фармерки со директна нога на Ли Машки Обновено
Редовно вклопување фармерки со директна нога на Ли Машки

Редовните фармерки со директни нозе на Ли Нашиот најпродаван Jeanан има автентичен стајлинг со 5 џеб и тра

DEN 1.67
Натурализатор Кемпер лизга Обновено
Натурализатор Кемпер лизга

Обично е начинот да се оди Лизгањето од душата има околучасовникот стил и удобност Ткаенина горе...

DEN 0.67
Bonobos Fielder Mean and Big Mans Short Rell Bolorblock Tee, до 3XL Обновено
Bonobos Fielder Mean and Big Mans Short Rell Bolorblock Tee, до 3XL

Вака го потресете блокот на бои Удобната памучна памучна памучна е ја олицетворува улицата : Поладно, по

DEN 527.84
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природна Морнарица, 2'3' Обновено
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природна Морнарица, 2'3'

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

DEN 1.67
DesignArt 'Цвеќиња со модерен wallиден часовник на зрачење на зраците Обновено
DesignArt 'Цвеќиња со модерен wallиден часовник на зрачење на зраците

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова blueиден часовник со сини модерни и

DEN 2.00
Лана Королиевска „Смешна мачка“ платно уметност Обновено
Лана Королиевска „Смешна мачка“ платно уметност

Уметник : LANA COROLIEVESKAIASUBJECT : Animals Tyle : Модерни и современи производи Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова

DEN 638.40
Трговска марка ликовна уметност дух платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка Обновено
Трговска марка ликовна уметност дух платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1530.08
Меки летни скици на Jamesејмс Виенс II морнарица „Канвас уметност“ Обновено
Меки летни скици на Jamesејмс Виенс II морнарица „Канвас уметност“

Уметник : Jamesејмс Wiens Subject : Floral Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, ум

DEN 1.00
Плетен Велосипед Кошница Со Ремени За Крстосувач Градски Велосипеди Детски Велосипед Обновено
Наслов Знаци, HDS4793, Сјај Во Темно Апарат За Гаснење Пожар Знак, Секој, Бел, Црвен Обновено
Наслов Знаци, HDS4793, Сјај Во Темно Апарат За Гаснење Пожар Знак, Секој, Бел, Црвен

Издржлив знак има стрелка и зборовите, "Апарат За Гаснење Пожар," кои светат во мракот за да го водат пато

DEN 127.84
Машки луксузни панталони за спиење на Ханес, големина S-2XL Обновено
Машки луксузни панталони за спиење на Ханес, големина S-2XL

Официјално е : Вие сте надвор од должност и подготвени да се опуштите со Ханес Луксузни панталони за спи�

DEN 1.33
Уксел Акрилни Стапчиња Пма Лонг Диа. ЗА Самостојни Занаети Партиски Подароци Зелени, Пакет Обновено
Уксел Акрилни Стапчиња Пма Лонг Диа. ЗА Самостојни Занаети Партиски Подароци Зелени, Пакет

Уксел Пмма Стапчиња Долги 15 СМ 3мм Диа ЗА Самостојни Занаети Партиски Подароци Зелени, 20 Пакетшто е ова?С

DEN 239.84