Соимои Мов Жоржет Ткаенина Двобојна Со Бела Маскирна Печатена Ткаенина Широк Двор

Соимои Мов Жоржет Ткаенина Двобојна Со Бела Маскирна Печатена Ткаенина Широк Двор

DEN 3.00

Обновено

Во магацинот.

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Мос Џорџет ✤ Техника : Ткаени.✤ Ширина : 42 инчи. ✤ Предиво брои : 150/150.✤ Густина/Тежина : 116*66.✤ ГСМ : 130 гсм. Единица за продажба : Покрај Дворот. ✤ Шема : Камуфлажа. ✤ Тип : Џорџет. ✤ Материјал : 100% Полиестер. ✤ Карактеристика : Отпорен На Смалување, Средна Тежина, Нетранспарентен. Употреба : Мов Жоржет Ткаенина се користи кошули ,блузи, блузи и други женски фустани со својот живописен ефект на боење. ✤ Нега за перење : машинско перење суво, паѓање на ниско ниво, Отстранете го навремено. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Мов Жоржет Ткаенина Во Маскирна Печатење. Материјал : Мов Жоржет Предиво Брои : 150/150 ГСМ : 130. Ткаенината Широка 42 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Оваа Ткаенина Соимои е разноврсна колку што е прекрасна! Печатени На Мов Жоржет оваа ткаенина е Отпорна на Собирање Отпорна На Солзи и е совршена за изработка На Облека и работа со драпирање. Оваа ткаенина е нетранспарентна поради тесното ткаење. Нега за перење : машинско перење суво, паѓање на ниско ниво, Отстранете го навремено.

Најдобри понуди

Дизајнер Допир Вертикална Слепа Винил Замена Решетки, Се Вклопува 97-Во. Слепи, Слонова Коска, По Пакет Обновено
Дизајнер Допир Вертикална Слепа Винил Замена Решетки, Се Вклопува 97-Во. Слепи, Слонова Коска, По Пакет

Детали за Производот За Замена На Допир на дизајнерот : Широка Закривена Просторија За Затемнување На П�

DEN 2.67
: Мачо Човек - Ренди Дивјак Приказна Обновено
: Мачо Човек - Ренди Дивјак Приказна

Студио 1 : Светска Боречка Забава Датум На Објавување На Видео : 00000000 "Мачо Човек" Ренди Севиџ беше најпоз�

DEN 531.20
Контејнер за ручек Бенто со прегради, лажица и вилушка, контејнер за складирање на храна BO сина Обновено
Контејнер за ручек Бенто со прегради, лажица и вилушка, контејнер за складирање на храна BO сина

Запечатениот дизајн на капакот може да формира затворен простор, обезбедувајќи свежина и нема истекува

DEN 3.33
Трговска марка ликовна уметност „Светилник IV“ платно уметност од Данхуи Наи Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Светилник IV“ платно уметност од Данхуи Наи

Уметник : Danhui Naisubject : Architecture Style : Typal Prodall Product : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обес�

DEN 2.67
Монарх Специјалитети Акцент Маса, Ноќна Маса, во. Х, Црна, Црна Метална Х-Форма База Обновено
Монарх Специјалитети Акцент Маса, Ноќна Маса, во. Х, Црна, Црна Метална Х-Форма База

Правите линии и чистите агли и даваат на оваа акцентна маса во Форма На Ц елегантно модерен изглед Право

DEN 1904.00
Професионално Дуо За Шминка Хроматски Сјај За Усни, Кршејќи Го Обновено
Професионално Дуо За Шминка Хроматски Сјај За Усни, Кршејќи Го

Сакате тотално хипнотизирачки усни? Потоа хром и добијте ?Ем Со Професионалното Дуо За Шминка НИКС Хром�

DEN 111.68
Гламуризира Целосна Слика Плус Големина Чудо Жица Пред-Затворање Градник Под Жица 1245 Обновено
Гламуризира Целосна Слика Плус Големина Чудо Жица Пред-Затворање Градник Под Жица 1245

На пресекот на удобноста и удобноста е овој градник со плус големина Безбедниот преден затворач се вклу

DEN 3.00
Ентони Ванг Кранбери- Womenенски скриен клин моден чорап патика Обновено
Ентони Ванг Кранбери- Womenенски скриен клин моден чорап патика

Овие Ентони Ванг Кранбери13 женски колено високо скриен клин чорап патики сигурно ќе дадат изјава!...

DEN 3.33
УРБАН ПРОСТОР Урбана Мала Трпезариска Маса Обновено
УРБАН ПРОСТОР Урбана Мала Трпезариска Маса

Урбаното јадење е елегантно со оваа маса и две соодветни столици Поддржани од модерната тубуларна чели�

DEN 5439.84