Ханкук Кинерги ПТ Х 225 40Р18ХЛ 92В БВ Цела Сезона Гума

Ханкук Кинерги ПТ Х 225 40Р18ХЛ 92В БВ Цела Сезона Гума

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Кинергијата ПТ користи соединение отпорно на триење, јаглеродно црно за ниска отпорност на тркалање и долг век на траење. Соединението е обликувано во асиметрична шема со оптимизирана вкочанетост на блокот за ракување и издржливост. Профилот дизајниран од компјутер помага рамномерно да се распредели тежината низ контактната лепенка за понатамошно абење на помошта, а покрај реброто на центарот со висока вкочанетост, ги подобрува перформансите на сопирањето. Широките, периферни жлебови работат заедно со страничните засеци за да ја евакуираат водата од стапалото и да се спротивстават на хидропланирањето. Аква наклонетите шипки создаваат дополнителни рабови за гризење за влечење во влажни или снежни услови. Оптимизираната вкочанетост на блоковите на шарите обезбедува зголемена издржливост и униформност на шарата за подобрени перформанси и километража при ракување. Издржливото соединение нуди подолг век на траење со оптимална комбинација на врвни полнила и флексибилни гумени материјали. Оптимизиран профил дизајниран од напредна компјутерска симулација ги подобрува перформансите на абење и сопирање со рамномерно распределување на тежината преку контактната лепенка на гумата. Подобрената надворешна вкочанетост обезбедува подобрено суво ракување и перформанси во свиоци. Блок нанесен на шипката за гуми од страничниот жлеб обезбедува одлично ракување и сопирање. Широките жлебови обезбедуваат максимална евакуација на водата што промовира влажна влечна сила.

Најдобри понуди

Динамичен 900- DFC hi-carbon легура геометна обложен ротор одговара Изберете: 2011- BMW xDrive50i, 2010- BMW xDrive50i Обновено
Динамичен 900- DFC hi-carbon легура геометна обложен ротор одговара Изберете: 2011- BMW xDrive50i, 2010- BMW xDrive50i

DFC hicarbon легура геометски обложен ротор Dynamic 90031145 DFC hicarbon легура геометски обложен ротор одговара : 20112018 BMW

DEN 2.00
Mevotech Ms Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 2013-RAM меморија 3500 Обновено
Mevotech Ms Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 2013-RAM меморија 3500

Подобрувања на ТРУДОТ со хФАКТОР, вклучувајќи технологија на синтерувани метални лежишта и подебел мат

DEN 501.44
Девојки кратки ракави tee Love polka dot Обновено
Девојки кратки ракави tee Love polka dot

Мини Маус е на вашата кошула! Оваа маица на девојчињата ја прикажува познатата Мис Маус на предната стра

DEN 2.33
Мелиса Аверинос 'кујна градина III' платно уметност Обновено
Мелиса Аверинос 'кујна градина III' платно уметност

Уметник : Мелиса Averino Ssubject : Сè уште начин на живот : Модерниот Farmhouse Product Тип : Галеријаобвиткано платно ум

DEN 607.84
Гербер девојче со долги ракави со долги ракави, сет за облека, панталони и ленти за глава, 3-парчиња Обновено
Гербер девојче со долги ракави со долги ракави, сет за облека, панталони и ленти за глава, 3-парчиња

Нашите комплети за тело, панталони и ленти за глава се совршени за топло време! Секое парче е направено с

DEN 565.12
Дизни 100-годишнина-Добар Совет Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени Обновено
Дизни 100-годишнина-Добар Совет Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Овој Тренд Меѓународен Дизни 100годишнинатаДобар Совет Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разно�

DEN 0.33
Габриел Г - Ултра Струтс Обновено
Габриел Г - Ултра Струтс

Gabriel G55745 Ultra Struts одговара на 9193 Nissan NX; 8690 Nissan Pulsar NX; 8790 Nissan Sentra FWD; 9192 Nissan Sentra неABS бесконечно променливо амор

DEN 2372.48
Точка Фитнес Модул Обновено
Точка Фитнес Модул

●Специјално Дизајнирани од друга страна, тие се независни од прозорците на автомобилот Затоа, можете л�

DEN 2.67
ACDelco Автоматски Менувач Турбински Вратило Печат Обновено
ACDelco Автоматски Менувач Турбински Вратило Печат

Acdelco Gm Оригинална Опрема Автоматско Заптивка На Вратилото На Турбината на Менувачот е компонента за зам

DEN 160.00
Секси Танц Дами Фустани Со Качулка 3Д Печатење Пуловер Качулка Дуксер За Ноќта На Вештерките Обичен Есенски Сив XL Обновено
Божиќ Божиќ Дрво Топката Балон Виси Дома Партија Украс Декор Сребро Обновено
Божиќ Божиќ Дрво Топката Балон Виси Дома Партија Украс Декор Сребро

40мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Опис : Моден дизајн, Сосема Нов, квалитет�

DEN 191.84
Мармонт Хил - Окото На Златото Сликарство Печатење На Завиткани Платно Обновено
Мармонт Хил - Окото На Златото Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Карактеристики : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив мармонт хил завиткано во одржливо и н�

DEN 0.33
Женски Едноставни Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Обични Дуксери Со Графички Пуловер Блузи Кошули Обновено
Богатствата на каролина BB1975CNL Вајмаранер Денот На Свети Патрик Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3 Обновено
Богатствата на каролина BB1975CNL Вајмаранер Денот На Свети Патрик Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина BB1975 CNL Weimaraner Свети Патрик Ден Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамич�

DEN 255.84
Интри за таблети кога ќе те држам живот има смисла фраза, 12, дизајн од ennенифер Пуг Обновено
Интри за таблети кога ќе те држам живот има смисла фраза, 12, дизајн од ennенифер Пуг

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 319.84
Гербер Бебе Момче Или Девојче Родово Неутрален Сон Играј Пижами За Нозе, 4-Пакет Обновено
Гербер Бебе Момче Или Девојче Родово Неутрален Сон Играј Пижами За Нозе, 4-Пакет

Гербер Драмите За Спиење се крајните пижами за нозе! Овие меки стапала се направени со памук, удобна тка�

DEN 1.67
Напредокот На Аџиите [Кожа Врзана] Обновено
Напредокот На Аџиите [Кожа Врзана]

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

DEN 335.84
Трговска марка ликовна уметност „LC монарх“ платно уметност од Рејчел Пакстон, златна украсна рамка Обновено
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-36 Обновено
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-36

Сребрени фармерки копродукции Suki Mid Rise Slim Bootcut фармерки Suki е наше најпродавано Curvy одговара од добра при�

DEN 399.68
Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 1998-МАЗДА 626 Обновено
Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 1998-МАЗДА 626

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користа

DEN 1960.80
1.75 кт срце сече жолта симулирани дијамант 18к жолто злато годишнина ангажман хало прстен големина 4.75 Обновено
1.75 кт срце сече жолта симулирани дијамант 18к жолто злато годишнина ангажман хало прстен големина 4.75

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 6319.68
Трговска марка ликовна уметност „Црвените дрвја“ уметност од Чери Ро Дирксен Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Црвените дрвја“ уметност од Чери Ро Дирксен

Уметник : Cherie Roe Dirksensubject : Panderscapestyle : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за обес�

DEN 1530.08
Хидратантна Крема За Лице И Крем За Очи Обновено
Хидратантна Крема За Лице И Крем За Очи

Компонентата за крем за очи прави чуда на уморни, подуени очи, намалувајќи ја појавата на темни кругови �

DEN 0.33
Без граници на џемпери на јуниори со мелење на екипажот Обновено
Без граници на џемпери на јуниори со мелење на екипажот

Sweet's Women Reco VNotch Sweetshirt комбинира класичен стајлинг со модерна, мека мешавина од рајон Appreciateе ја цениме дне

DEN 192.00
Стик на женски страничен вратоврска плетен резервоар на врвот Обновено
Стик на женски страничен вратоврска плетен резервоар на врвот

Тоа е бод! Совршено за викендот и вонредните денови со фармерки или шорцеви, овој врвен резервоар за лил�

DEN 255.84