Мачка Бела Тенок Етернет Лепенка Кабел, Пречка Обликувани Подигање, нога

Мачка Бела Тенок Етернет Лепенка Кабел, Пречка Обликувани Подигање, нога

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

Тенките Етернет кабли Cat6 со должина од 10 стапки имаат различни намени. Овие кабли ќе бидат доволни за поврзување на рутери/прекинувачи со кабелски/DSL модеми, компјутери со рутери/прекинувачи или дури и во серверот/мрежна просторија за поврзување порти на лепенки. Овие Етернет Кабли се одлични за домашната канцеларија или за секое друго опкружување. Каблите Cat6 се користат за вмрежување, пренос на податоци и телефонски линии. Кабелот Cat6 се користи во мрежни апликации и е дизајниран специјално за гигабитни етернет апликации. Тие работат со високи стапки на пренос на податоци и работат со производи ЗА БРЗИНА НА БАНКОМАТ и гигабит. Овој конкретен кабел е кабел за лепенка со Бел ВРВ (Незаштитен Изопачен Пар) со проѕирна проѕирна чизма (инсталација без пречки) и дополнителна заштита за КОНЕКТОРОТ И клипот RJ45. Кабелот Cat6 вклучува шина за да помогне да се обезбеди одвојување помеѓу паровите што го ограничува вкрстениот разговор. Конекторите се поврзани со стандардот T568 B. Индивидуалните проводници СЕ 28 GAWG (Американски жичен мерач) заглавен чист бакар. Каблите за лепенки Cat6 се заглавени за да се подобри флексибилноста. Чистите бакарни проводници обезбедуваат најдобар можен сигнал. Приклучокот RJ45 има златни конектори за да спречи корозија со што се обезбедува подолг век на траење на кабелот. Нашите Кабли За етернет Cat6 го надминуваат стандардот EIA/TIA-568-C. Конекторите се поврзани со стандардот T568 B. Каблите Cat6 се користат за вмрежување, пренос на податоци и телефонски линии. Кабелот Cat6 се користи во мрежни апликации и е дизајниран специјално за гигабитни етернет апликации.

Најдобри понуди

Континентален Екстремен Контакт DWS ПЛУС UHP Цела Сезона 245 35ZR 95Y XL Патничка Гума Обновено
Континентален Екстремен Контакт DWS ПЛУС UHP Цела Сезона 245 35ZR 95Y XL Патничка Гума

Континентален Екстремен Контакт DWS06 ПЛУС 245 / 35 ZR20 95 Y Xloverviewако барате вистинска, целогодишна влечна сила,

DEN 2311.04
Точнофит 26 Зрак Шофершајбната Бришач Ножот Обновено
Точнофит 26 Зрак Шофершајбната Бришач Ножот

Трико Егзактфит Фабричките Ножеви за Замена на Зракот се дизајнирани со технологија На Челичен зрак Со

DEN 132.48
Спелбиндерс Печат И Умре Во Собата Обновено
Спелбиндерс Печат И Умре Во Собата

Покажете ја вашата креативност! Ова е одлично за занаети и бележници Печат На Магии И Умре Поставен Од С�

DEN 2.33
Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ SPЕР СПОРТ, 2010-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR4 Обновено
Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ SPЕР СПОРТ, 2010-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR4

Суспензија Топката Заеднички Суспензија Топката Заеднички Дополнителни Функции Заврши : Отпорен На Ко�

DEN 1.33
Женски Оптички Очила-Форма На Правоаголник, Пластичен Полн Раб, Лаванда Обновено
Женски Оптички Очила-Форма На Правоаголник, Пластичен Полн Раб, Лаванда

Хит Поимот очила оптичката колекција нуди стилски популарни дизајни направени од висококвалитетни мат

DEN 3.33
Каролини Богатства Ss4475co Борзои Керамички Украс, во, разнобојни Обновено
Каролини Богатства Ss4475co Борзои Керамички Украс, во, разнобојни

Каролини Богатства SS4475 CO1 Борзои Керамички Украс, 3 во, разнобоен Порцелански Круг, 2.8125 инчен дијаметар...

DEN 3216.32
Лајфмарт Скара Со Квадратни Пелети И Пушач Со Двојни Сонди За Месо, Прецизна Дигитална Контрола и Решетки За Готвење Обновено
XForce VK Vare Еден Двојна Жици Темперамент За Хард Жици Апликации Обновено
XForce VK Vare Еден Двојна Жици Темперамент За Хард Жици Апликации

Нашата страст за издувни гасови нема граници и нашата посветеност е неограничена Затоа XForce станува еде�

DEN 676.32
Кралска Боја По Број Помлади Lg Три Пријатели Обновено
Кралска Боја По Број Помлади Lg Три Пријатели

Кралската Боја по Број е совршена за предавање на основите на сликањето со лесни за следење упатства и в

DEN 3.00
Пирана Очила Ултра Втора Златна Рамка Женски Авијатичарски Очила за Сонце Со Зелена Огледална Леќа Обновено
Пирана Очила Ултра Втора Златна Рамка Женски Авијатичарски Очила за Сонце Со Зелена Огледална Леќа

Зборувајте за модерните авијатичари! Руменило храмови и рамки од розово злато се спарени со светла огле

DEN 1.00
Сина Плоча Светло Мајонез Со Маслиново Масло, фл оз Стискаш Шише Обновено
Сина Плоча Светло Мајонез Со Маслиново Масло, фл оз Стискаш Шише

Вистинскиот Мајонез предизвикува сендвичи и јужни класици, како салата од компири, пилешка салата и ѓав

DEN 1.33
Елен Дома-Крис - Лесен Лустер Во Традиционален Стил Со Излитена Шик Обновено
Елен Дома-Крис - Лесен Лустер Во Традиционален Стил Со Излитена Шик

Колекција : Крислет, Материјал : Стакло, Завршна Боја : Сонце Бронза, Ширина : 25", Висина : 27", Длабочина : 25", �

DEN 10208.00
Јумилав Фустани За Девојчиња Мало Печатење Возбуда Трим Круг Вратот Издувам Ракав Разгоре Линија Фустан Обновено
Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки Обновено
Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки

Овие Опуштени Фармерки За Мажи Со Расправии се одлични за гардеробата на секој маж Овие фармерки имаат �

DEN 239.68
Амерок Верса 8-Во Центар-До-Центар Полиран Хром Кабинет Повлечете Обновено
Амерок Верса 8-Во Центар-До-Центар Полиран Хром Кабинет Повлечете

Алисон Од Амерок БП3691526 Верса 813 / 16 во (224 мм) Повлекувањето Од Центарот До Центарот е завршено во Полиран

DEN 1.33
Центричен 620. Центричен Премиум Управувач Питман Арм Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ ТАХО Обновено
Време За одмор Машки Боксерски Гаќи Обновено
Време За одмор Машки Боксерски Гаќи

Ова е сезона за ажурирање на вашите основни основи! Овие Машки Боксерски Гаќички од Празничното време и�

DEN 2.33
Жоау Жени Плус Големина Блузи Обичен Печатење Краток Ракав V-Вратот Со Копче Лабава Блузи Маица Блуза Обновено
Baldwin Резерва Pvelltrr Приватност Елипса Копчето И Традиционалните Тркалезна Роза Светла Хром Финиш Обновено
Baldwin Резерва Pvelltrr Приватност Елипса Копчето И Традиционалните Тркалезна Роза Светла Хром Финиш

Резервното портфолио е за луѓе кои сакаат повеќе Тие бараат повеќе начини да се изразат со карактеристи

DEN 1570.40
Далас Логан Геометриски Бушава Област Килим, Слонова Коска Сива, 6' 9' Обновено
Далас Логан Геометриски Бушава Област Килим, Слонова Коска Сива, 6' 9'

САФАВИЕХ Далас Шаг СГД257Ф Слонова Коска / Сив Килим килим има приближна дебелина од 1,5 инчи.Повеќе од 100 �

DEN 4495.52