Гответе со затка за силиконски вино во боја

Гответе со затка за силиконски вино во боја

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Чувајте ги шишињата со вино цврсто запечатени со помош на готвач со затка за силиконски вино во боја. Лесно е да се задржи дегустацијата на виното свежо со користење на запечатувачот за шише со вино. Ефективно го зачувува вашето вино со тоа што кислородот не влегува во шишињата. Овој стопер за еднократно користење има цврст зафат што создава херметички заптивка за вашите шишиња со алкохол. Лесен за употреба и чистење, овој готвач со затка од силиконски вино во боја е многу флексибилен. Работи совршено добро за сите стандардни големини на црвени и бели вина, шампањ и пенливи шишиња со вино. Овој запечатувач за лесни шише е многу лесен за употреба и помага да се спречат какви било истекувања. Тоа нема да влијае на квалитетот или вкусот на вашето вино. Црвена во боја Овој силиконски запечатувач е многу елегантно и стилско решение за да ги запечати вашите шишиња и да го одржува виното свежо за подоцна. Стоперите во боја на вино исто така работат добро за лесно да ги разликуваат шишињата со вино на дегустација или забава. Овој стопер за вино прави уникатна опција за подароци за пријатели, семејство, роднини и познавачи на вино. Може да се искористи и за запечатување на шишињата со вино и да се носат околу нив за излети, забави, привлекувачи и други прослави. Помага да ги запечатите вашите шишиња со вино. Направено од квалитетен силикон. Лесен за користење. Спречува истекување. Уникатна опција за подароци.

Најдобри понуди

Зоум Зупс ситни кутриња, пудлица песочна, легло - интерактивно кутре од пудлица со светла, звуци и сензори Обновено
Ove Decors Tampa In. L in. W in. H агол комплет за туширање со пивот без рамка за туширање во хром и тава за туширање Обновено
Ekena Millwork 32 H 11'l Fiberthane York Unassembled Balustrade Ride Chit, Style N Обновено
Ekena Millwork 32 H 11'l Fiberthane York Unassembled Balustrade Ride Chit, Style N

Balustrade е еден од најдобрите архитектонски елементи што постои; И ние дизајниравме апсолутен најдобар пр�

DEN 2015.84
Алуминиумски бандажи на легури Lux17v 18x8. 5110 114. + 73. сјајно црно машинско лице Обновено
Алуминиумски бандажи на легури Lux17v 18x8. 5110 114. + 73. сјајно црно машинско лице

Lux17v 18x8.5 5110 / 114.3 +35 73.1 Сјајно црно машинско лице Luxxx легури легури на легури Lux17v 18x8.5 5110 / 114.35 73.1 сјајно црно �

DEN 3.00
Атлантис Момци со бои во боја на поларно руно, патент, големини со 4-16 Обновено
Атлантис Момци со бои во боја на поларно руно, патент, големини со 4-16

Поврати го кога времето станува поладно со овој лесен слој од Атлантис Оваа јакна од руно е одлично сезо

DEN 559.84
Харпер Лејн Боди Плочка бод со 3 парчиња ватенка сет сина целосна кралица Обновено
Харпер Лејн Боди Плочка бод со 3 парчиња ватенка сет сина целосна кралица

Донесете навестување за обична елеганција во вашата спална соба со овој прекрасен врежан ватенка...

DEN 2.00
Sumn Industries Coton Co. Co. Laundry Soom знак црно бело минимално, 30, дизајнирано со букви и наредени Обновено
Sumn Industries Coton Co. Co. Laundry Soom знак црно бело минимално, 30, дизајнирано со букви и наредени

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1.67
Без граници мавта со обликувани текстура, лизгачки сандали Обновено
Без граници мавта со обликувани текстура, лизгачки сандали

Преземете го вашиот следен чекор во удобност со овие обликувани сандали со слајд текстура од без границ

DEN 1.67
Трговска марка ликовна уметност „Пријатели“ платно уметност од Крег Снодграс, црна мат, рамка за бреза Обновено
Малку семиња Роуан долина Флинт креветче, повеќе бои Обновено
Малку семиња Роуан долина Флинт креветче, повеќе бои

Барате таа од еден вид креветче за расадник на вашето ново бебе без да го жртвува вашиот неверојатен мод

DEN 3344.00
Safavieh фавоен со двојно тркало предводена, бела Обновено
Safavieh фавоен со двојно тркало предводена, бела

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Сафавих фавен двојно тркалезна предводена од другар, дек

DEN 559.84