Спорт и вештачка трева за миленичиња спортска агилност затворен килим на отворено подрачје

Спорт и вештачка трева за миленичиња спортска агилност затворен килим на отворено подрачје

DEN 311.84

Обновено

Во магацинот.

Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. Засилете ја вашата игра со All Green Sport! Има толку многу причини што All Green Sport е совршена синтетичка трева алтернатива за обука за спорт и агилност. Користете го за влечење на могили, спортски полиња, па дури и голф ставање зелена боја. Одлично е за играње фудбал, фудбал, бејзбол, мекобол и други спортски игри. Бесплатно без хемикалии и токсин, безбедно е вашите спортисти да тренираат и да се тркалаат. Тепихот отпорен на временски услови и УВ-заштитени теписи од трева изгледа природно зелена, никогаш нема да избледи, никогаш не солзи и трае долго. Можете да уживате во вашата трева до 25 години и со 15-годишна гаранција, ќе се осигураме дека вашата трева останува во совршена состојба! Вградениот дренажен систем исцедува 23 литри течност на час, што го олеснува одржувањето. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или мувла затоа што течноста лесно ја одминува тревата. Нема потреба од вода, косење, нанесување пестицид или одржување на трева душек! Едноставно гребло, користете сапун и вода за да изгледате свеж и чист. Дебела и бујна, лажна трева лажна трева има голем број на типови на сечилото и обрасци на чеша. Нашата трева е дизајнирана да се врати во живот и да издржи злоупотреба на спортски тренинг. Нашата трева е достапна во најразлични популарни големини за да одговара на вашите атлетски потреби. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. All Green Sport 10 x 34 ft Вештачка трева за спортска агилност за миленичиња затворен/надворешна површина килим во боја може да варира : нашата трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата трева трева . спортски тренинг : Нашата еко-пријателска вештачка трева од 10 x 34 стапки е совршена за секој спорт. Намалете го ризикот од повреда со дополнително подлога. Погодно за внатрешна или надворешна употреба . Трајни : Со прецизно зашивање, УВ-заштитен систем и ткаенина отпорна на временски услови, нашата лажна трева може да издржи злоупотреба на спортски тренинг. Загарантирано ќе ви трае 25 години. Вклучена е 15-годишна гаранција . Помалку одржување : Само црево надолу по килимот со трева со вода и сапун. Неговиот вграден систем за дренажа исцедува вода и течности, што го олеснува одржувањето . Широк избор : Изберете од 100 наши сопствени пред-пресечени спортски трева димензии, типови на сечилото и обрасци за чеша за вашите специфични потреби за трева.

Најдобри понуди

Дорман 601 - Објект Сензор Модул За Специфични Форд Модели Одговара изберете: - ФОРД РЕНЏЕР, - ФОРД ТРАНЗИТ Обновено
Јустина Блејкени Лолои Халу Колекција Слонова Коска Скај Современа Област Килим 2'-6 7'-6 Обновено
Јустина Блејкени Лолои Халу Колекција Слонова Коска Скај Современа Област Килим 2'-6 7'-6

Дизајнирана Од Џастина Блејкени за Лолои, Колекцијата Халу е закачена од 100% куп волна од занаетчии во Ин

DEN 1.67
Куристан Ресифе Карирано Поле Внатрешен Надворешен Тепих, Сиво-Бело, 3'9 5'5 Обновено
Куристан Ресифе Карирано Поле Внатрешен Надворешен Тепих, Сиво-Бело, 3'9 5'5

Со вашиот избор на достапни опции за боја и големина, Карираното Поле Куристан Ресифе разновидноста на �

DEN 1277.60
Роденден Навиваат 50-Ти Роденден Конфети, 0. оз Обновено
Роденден Навиваат 50-Ти Роденден Конфети, 0. оз

Организирајте ја најдобрата забава за 50ти роденден со оваа забавна И празнична Роденденска Навивачка 50

DEN 159.84
Мајами Керион Рфид Заштитени Паричник И Пасош Покритие Во Собата Обновено
Мајами Керион Рфид Заштитени Паричник И Пасош Покритие Во Собата

Безбедна Рфид Паричник И Пасош Комбо се чини дека секој сака дел од вашите информации овие денови Возвр�

DEN 1.33
Дики Менс И Голема Машка Оригинална Кошула Со Долги Ракави Со Долги Ракави Обновено
Дики Менс И Голема Машка Оригинална Кошула Со Долги Ракави Со Долги Ракави

Додадете суштинско парче во работната Гардероба со Оваа Машка Работна Кошула Со Долги Ракави Дики...

DEN 503.84
Милтон Геометриски Надворешен Тепих, Сина Морнарица, 9' 13' Обновено
Милтон Геометриски Надворешен Тепих, Сина Морнарица, 9' 13'

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

DEN 1509.60
Нова Економија Замена Пред Возачот Страна Пак Сигнал Паркинг Светло Собранието, Се Вклопува 1999-Бмв Серија Седан Обновено
Викерман 8 Гори Портокал Бонбони Заврши Дијамант Финалето Украс, на 2 Обновено
Викерман 8 Гори Портокал Бонбони Заврши Дијамант Финалето Украс, на 2

Викерман 8" Изгори Портокал Бонбони Заврши Дијамант Финалето Украс Секој украс има дупчено капаче со на�

DEN 1.33
Титан Контролира КО Регулатор, Одговара На Сите КО Тенкови, За Градини Обновено
Титан Контролира КО Регулатор, Одговара На Сите КО Тенкови, За Градини

Компатибилен Со КОНТРОЛИТЕ НА СО2 НА ТИТАН или други контролори и тајмери од 120 Волти Прецизност точност

DEN 1439.84
Благородни постелнина, микрофибер, постелнини, поставени, светло сино надуен шеврон, полн Обновено
Благородни постелнина, микрофибер, постелнини, поставени, светло сино надуен шеврон, полн

Нашиот елегантен сет на листови со шефрони со шефрон е кадифена мазна со исклучителна издржливост Ова п

DEN 479.84
Pfm ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕНТИЛАТОР КОНТРОЛЕР 150-СТЕПЕНИ W СЕНЗОР ЗА ПРИТИСОК ВО СОНДАТА Обновено
Pfm ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕНТИЛАТОР КОНТРОЛЕР 150-СТЕПЕНИ W СЕНЗОР ЗА ПРИТИСОК ВО СОНДАТА

Проформ ЕЛЕКТРИЧЕН КОНТРОЛЕР НА ВЕНТИЛАТОРОТ 150240 СТЕПЕНИ W / СЕНЗОР За ПРОБИВАЊЕ На СОНДАТА Proform 69599 PFM695

DEN 2.33
Колеџ Опфаќа Се Што Е Удобно Северна Каролина Катран Потпетици Мека Рашел Фрли Ќебе, 60 50 Обновено
Колеџ Опфаќа Се Што Е Удобно Северна Каролина Катран Потпетици Мека Рашел Фрли Ќебе, 60 50

Нашето помало ќебе за фрлање долго 60 инчи на 50 инчи е одлична алтернатива на нашето понекогаш преголемо

DEN 428.64
Наталија Дрејк CTTW Дијамант Вага хороскоп прстен за жени во родиум позлатена сребрена големина Обновено
Наталија Дрејк CTTW Дијамант Вага хороскоп прстен за жени во родиум позлатена сребрена големина

Наталија Дрејк 1 / 10 CTTW Дијамант Вага хороскоп прстен за жени во родиум позлатена сребрена големина 6 (бој

DEN 0.33