Ворнадо Вх Ват Компактна Цела Соба Ворте Електричен Пренослив Простор Грејач

Ворнадо Вх Ват Компактна Цела Соба Ворте Електричен Пренослив Простор Грејач

DEN 959.84

Обновено

Во магацинот.

Не дозволувајте нејзината големина да ве измами. Овој компактен Грејач На Просторот Ворнадо ВХ2 спакува вистински удар за греење.Оваа мала моќност нуди до 1500 вати грејна моќност, сето тоа без да се испоти. Тој нуди ниски и високи поставки за топлина, заедно со поставување на вентилаторот за тие потопли денови. Користејќи ја циркулацијата на топлината на целата соба, овој електричен пренослив простор грејач брзо и ефикасно ја загрева целата соба.Грејачот има и ладна футрола за допир што го спречува да се загрее премногу однадвор и превртете ја заштитата што автоматски ја намалува топлината ако вашата машина треба да се преврти.Компактната големина на Вселенскиот Грејач Ворнадо ВХ2 го прави совршено вклопување во секоја просторија. Целата соба вител циркулацијата на топлина брзо ја загрева целата соба. Прилагодлив термостат ја одржува температурата во рамките на 3 до 4 степени. Автоматски систем за исклучување безбедност и врв над заштита. Кул-на-допир случај и тесни скара спирали се спротивставуваат на љубопитни прсти и го прават побезбедно за децата и миленичињата да бидат во близина. Шепот тивката операција не ги вознемирува луѓето во близина. Тип на производ за греење : Пренослив Грејач на Просторот. Тип на моќност : Електричен. Препорачана локација : секоја соба. Далечински : Не. Регулација на топлина : Прилагодлив термостат. Топлина вати : 750 и 1500. Излез температура на воздухот : 95 и 120. Топлина засилувачи : 6.25 и 12.5. Херц : 60. Волти : 120. Должина на кабелот за напојување : 6 стапки. Приклучок за кабел за напојување тип : 2 пински поларизиран. Поставки за топлина : Ниско и високо. Боја : Бела. Димензии( L x w x H) : 11.8 x 9.5 x 11.9 инчи. Тежина : 4,1 фунти. Гаранција на производителот : 5-годишна гаранција.

Најдобри понуди

Л Илиноис 36 Вртлива Столица Со Црна Завршница На Брчки Обновено
Л Илиноис 36 Вртлива Столица Со Црна Завршница На Брчки

Направено за крајниот љубител на спортот, ќе бидете горди да покажете каде лежи вашата лојалност со ова�

DEN 4401.76
Џенифер Анистон Солстице Блум 0. фл. оз. Парфем Ролербол Обновено
Џенифер Анистон Солстице Блум 0. фл. оз. Парфем Ролербол

Вечен и бесконечен, подгответе се да ве однесе хипнотизирачкиот подем На Џенифер Анистон Солстице блум.

DEN 0.67
Бетмен Дете Момче Памук Спиење Обновено
Бетмен Дете Момче Памук Спиење

Бетмен, Темниот Витез, е прикажан на овој удобен памучен дводелен пј сет Совршено за пријатна ноќ за ваш�

DEN 271.68
Женски Летни Ретро Копчиња Со Висок Струк Излитени Полите Обични Тексас Шорцеви Обновено
Женски Летни Ретро Копчиња Со Висок Струк Излитени Полите Обични Тексас Шорцеви

Женски Летни Ретро Копчиња Со Висок Струк Излитени Полите Обични Тексас Шорцеви Главна Боја : Бидејќи С�

DEN 383.84
Тенок Вештачки Елка Со Стадо Снег Зелена фт пвц Обновено
Тенок Вештачки Елка Со Стадо Снег Зелена фт пвц

Нашата тенка вештачка Елка, со собран бел снег, го формира впечатливиот центар на Вашите новогодишни ук�

DEN 1599.84
Држач за блиц, Држач За Чадор, Клип-камера, Држач За Чадор За Статив Обновено
Држач за блиц, Држач За Чадор, Клип-камера, Држач За Чадор За Статив

Опис : абс пластика производство, цврсти и стабилни.Добро заштитени од сонце и дожд.Овој држач за чадор з

DEN 3.00
Стоечки Слон Дуксер Дете-Слика Од Шатерсток, Дете Обновено
Стоечки Слон Дуксер Дете-Слика Од Шатерсток, Дете

Не можете да погрешите со Оваа Стоечка Качулка За СлоновиСлика од Шатерсток која ви дава автентичен сти

DEN 0.67
Женски Ѕвездени Војни Последниот Џедај Го Уништи Резервоарот За Отпор Тркач Врвот Морнарица Сина Хедер Голем Обновено
Стерлинг Сребрена 18 Унисе БО Синџир 3Д Готвач Готви Шапка Приврзок Ѓердан Обновено
Стерлинг Сребрена 18 Унисе БО Синџир 3Д Готвач Готви Шапка Приврзок Ѓердан

Стерлинг Сребрена 18" Унисекс 1,5 мм Широк Ѓердан Со Ланец Со 3д Готвач Готви Приврзок За Капа Одличен Прив�

DEN 367.84
Арти-Машка Маица Краток Ракав-Перу Обновено
Арти-Машка Маица Краток Ракав-Перу

АртиксМашка Маица Краток Ракав Перменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% пам

DEN 255.84
Женски Чорап За Подигање На Моделот На Бајките Обновено
Женски Чорап За Подигање На Моделот На Бајките

Чувајте ги нозете топли со Овие Без Глупости Женски Чорапи За Чизми Тие имаат супермека текстура и можа�

DEN 159.84
Машки Антигва Црн Бостон Селтикс нба 75 Годишнина Почит Поло Обновено
Машки Антигва Црн Бостон Селтикс нба 75 Годишнина Почит Поло

Прославете ја 75Годишнината ОД НБА со Оваа Почит На Бостон Селтикс Поло Од Антигва! Ова поло содржи везен

DEN 879.84
Калсунбаби Жена Женски Жакард Плетена Капа Ушни Уши Помпон Черепи Шапка Капчиња Капчиња Шапка Обновено
Калсунбаби Жена Женски Жакард Плетена Капа Ушни Уши Помпон Черепи Шапка Капчиња Капчиња Шапка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Калсунбаби од пазарот Џојбај.Женски Волнена Ша�

DEN 223.84
Висока Пет 2xl Прекинувач До Реверзибилна Џерси Кралската Бела 332430 Обновено
Висока Пет 2xl Прекинувач До Реверзибилна Џерси Кралската Бела 332430

Два слоја од 92% полиестер / 8% спандекс фитилна мрежа за дупки * Фитили влага * надворешна етикета за шкафч�

DEN 559.36
Rewenti Женски Летни Цветни Флип-Апостолки Платформа За Клин Пета Флип Апостолки Плажа Чевли Клиренс морнарица 8 Обновено
Баргман 42-38-Запечатени LED Дозвола Светлина - Килибар Обновено
Баргман 42-38-Запечатени LED Дозвола Светлина - Килибар

Запечатеното Светло за Дозвола на Баргман #38 ЛЕР е дизајнирано за лесна инсталација со прицврстување на

DEN 2.00
Инктастик Абуело Велиш? Алпака Моите Торби Со Симпатична Скокање Алпака Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Маица Обновено
Модвеј Свика Плетен Разговор Во Собата Обновено
Модвеј Свика Плетен Разговор Во Собата

Модвеј Свика 7 Парче Плетен Разговор во собата нуди сеопфатен сет на седишта за вашиот трем, двор или тре

DEN 3.33
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Лубеница, 0-Месеци Обновено
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Лубеница, 0-Месеци

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите памучни ромпери имаат симпат

DEN 287.84