36 Тркалезна Маса За Висина На Горниот Бројач со 12 Лист-Бело

36 Тркалезна Маса За Висина На Горниот Бројач со 12 Лист-Бело

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продолжување Од Меѓународни Концепти. Оваа разноврсна маса е изработена од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие традиционални маси. Оваа маса лесно се распаѓа на метални лизгалки што ви овозможуваат да вметнете лист од 12 инчи, додавајќи во вашиот простор за јадење и сместувајќи дополнителни гости. Спарете се со широк спектар на столици и столици Од Меѓународните концепти колекции за седење за да создадете совршено искуство за јадење! Без разлика дали уживате во шолја кафе, дневен ручек или неделна вечера, ќе ја имате оваа продолжена маса за да ја цените во годините што доаѓаат. Овие недовршени парчиња се подготвени да бидат обоени или обоени по ваш избор на боја. Димензии 36 W x 48 D x 36.1 H во. Изработени од цврсто тврдо дрво. Достапно во различни бои. 36 во. тркалезна горна маса со 12 инчи. лист. Табела бројач висина. Со лист, табелата се проширува од 36 до 48 во.

Најдобри понуди

Микилон Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека На Попуст Обновено
Микилон Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека На Попуст

Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека Карактеристики : 1.Ст

DEN 331.04
Лејф Лондонал „Мојата есенска прошетка“ платно уметност Обновено
Лејф Лондонал „Мојата есенска прошетка“ платно уметност

Уметник : Leif Londal Subject : Пејзаж столб : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии не

DEN 400.00
Момени Лил Мо Каприц Диносаурус Област Килим Обновено
Момени Лил Мо Каприц Диносаурус Област Килим

Шумски животни, ретро роботи и мод цвеќиња, ох мој! Чудните мотиви се комбинираат за да го стават " Лил Мо

DEN 7536.00
Трговска марка ликовна уметност „Вердант филијала II“ платно уметност од Регина Мур Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Вердант филијала II“ платно уметност од Регина Мур

Уметник : Регина Mooresubject : Abstract Style : Modern & Modernively Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за

DEN 1.67
Клучеви САД РЕКИ Џонсон Река-Алјаска Обновено
Клучеви САД РЕКИ Џонсон Река-Алјаска

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

DEN 1.00
Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата Обновено
Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата

Топ Пиштол Лизгање На Пригушувач Во собата (7201501) Од Магнафлоу Пригушувач Заврши : Хром Пригушувач Крај К

DEN 1.33
Честер Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим Обновено
Честер Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим

Сложениот дизајн на Килимот Честер ќе ги зафати вашите очи додека беспрекорно се вклопува во позадинат�

DEN 2704.00
Црно -бели ролна забава wallидна уметност, сет од 2 Обновено
Црно -бели ролна забава wallидна уметност, сет од 2

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

DEN 9847.36
&М Конвертор На Вртежен Момент, Азотна Дупка Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10 Обновено
&М Конвертор На Вртежен Момент, Азотна Дупка Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10

10 во дијаметар, 10,75 Б Игла Лежиште Помеѓу Статорот и Турбината Поголема Брзина На Штанд, Побрзо Забрзува�

DEN 991.84
ана Црвена И Сина ДЦ 0-100В 10а 50А 100а Дигитален ЛЕД Волтметар Амперметар Обновено
ана Црвена И Сина ДЦ 0-100В 10а 50А 100а Дигитален ЛЕД Волтметар Амперметар

Карактеристики : Модел : 010а, 050А, 0100А (по избор) сосема нов и квалитетенИзработен од висококвалитетни мат

DEN 2.00
Т Течност-Компатибилен Со Chevy V Приградски Обновено
Т Течност-Компатибилен Со Chevy V Приградски

А / Т Течност Компатибилен со 1991 Chevy V1500 Предградие : Синтетички МултиВозило Автоматски Менувач Течностк

DEN 1523.20
Ноќта На вештерките Декоративни Ќебе - Лилјак Гробот Ќебе за Ноќта На Вештерките Велигден,213 Обновено
Здраво Бело пелени - главни лигари и пенали - големина Обновено
Здраво Бело пелени - главни лигари и пенали - големина

Здраво Бело пелени Проверете ги сите кутии : Тие се врвен квалитет со внимателни состојки и тони забавни

DEN 319.52
Машки Костими За Дуксери Комплети Тренерки Со Секојдневна Боја Блок Костуми За Џогирање За Мажи Обновено
Машки Костими За Дуксери Комплети Тренерки Со Секојдневна Боја Блок Костуми За Џогирање За Мажи

Должина на ракавот (см) : Целосна Стил на ракав : редовен Јака : Со Качулка Стил : Секојдневен Материјал : П�

DEN 607.84
Бетмен Класичен Момче Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Дете, И Обновено
Бетмен Класичен Момче Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Дете, И

Бетмен Класичен Момче Ноќта На Вештерките ФенсиФустан Костим За Дете, Бетмен Класичен Бетмен Костим На

DEN 591.84
Атлетик патики на тинејџерски мутант нинџа желка Обновено
Атлетик патики на тинејџерски мутант нинџа желка

Тој ќе се забавува со овие тинејџерски мутанти нинџа желки патики на кои се прикажани Рафаел и Леонардо

DEN 0.67
Четки За Прашина За нокти Мултифункционални Четки За Чистење Прашина Пластични Четки За Маникир Обновено
Четки За Прашина За нокти Мултифункционални Четки За Чистење Прашина Пластични Четки За Маникир

Опис r r оваа четка за прашина за нокти е издржлива и многу удобна за држење, која е добро изработена од до

DEN 255.84
Инктастична Слатка Пчела Тио Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Мало Девојче Фустан Обновено
Инктастична Слатка Пчела Тио Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Мало Девојче Фустан

Нашата Симпатична пчела, Малата Пчела На Тио Со Ѕвезди Малиот Фустан го прави совршениот подарок за туш�

DEN 409.44
ЖЕНИТЕ ДРИ ШОРТ Обновено
ЖЕНИТЕ ДРИ ШОРТ

Софе дри 8мл 92 / 8 поли / спандекс Дрес Влага ВикинглоуПораст Јуниор фицофе Дри брендирани еластични шево�

DEN 1.67
Прирачник Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 1975-БМВ 2002, 1977 - бмв 320 Обновено
Прирачник Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 1975-БМВ 2002, 1977 - бмв 320

Skf рачен менувач излез вратило печат е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

DEN 1.67
Безжичен слушалки на слушалките на Bluetooth, црно Обновено
Безжичен слушалки на слушалките на Bluetooth, црно

Слушалките за Bluetooth ONN овозможуваат разговори без раце и удобно разговор во движење Широко компатибилен

DEN 2.00
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Со Дезен Тифани Блу Област Килими, 8 ' Плоштад Обновено
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Со Дезен Тифани Блу Област Килими, 8 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Обработени Тифани Сина Површина Килими, 8 ' Плоштад Дизајниран да издр�

DEN 3.33
Новороденчиња Девојчиња Машна Мека Единствена Детска Кожа Креветче Чевли Против лизгање Предвокер 0 Месеци Обновено