Трип Лајт 8-Порта Двојна Банда Универзална Клучна Плоча, Cat5e 6 6a, Usb, Hdmi, Displayport, Бела, Taa-Faceplate - Ѕид Монтажа-Бела-2-Банда-Пристаништа-Таа Во Согласност

Трип Лајт 8-Порта Двојна Банда Универзална Клучна Плоча, Cat5e 6 6a, Usb, Hdmi, Displayport, Бела, Taa-Faceplate - Ѕид Монтажа-Бела-2-Банда-Пристаништа-Таа

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Универзалната Ѕидна Плоча Со двојна Банда Поврзува До 8 Кабли Tripp Lite N080-208 е идеален за поврзување до осум аудио/видео, гласовни и/Или етернет кабли на ѕидот. Се препорачува за бетонски ѕидови и други локации каде што каблите не можат да се провлекуваат низ ѕидот. Секој тип на приклучок за клучеви, вклучувајќи Cat5e/6/6a, USB, HDMI, Display Port и rca апликации, лесно се прилепува во осумте исечоци за брзо поврзување на кабелот. Високо Прилагодлив за Да Одговара На Вашите Специфични Барања поликарбонатната ѕидна плоча со голем удар одговара на секоја кутија со средна големина или стандардна двојна банда. Обоена е во бела боја за елегантно мешање во секој декор на домот или канцеларијата за елегантна, професионална инсталација. Вклучени се четири завртки за монтирање. ТАА-Во Согласност СО Распоредот За Набавки На ГСА, Н080-208 е во согласност со Законот За Федерални Трговски Договори (ТАА), што го прави подобен За Распоредот НА Гса (Администрација На Општи Услуги) и други федерални договори за набавки. Оваа 8-порта двојна банда универзална клучна плоча, cat5e/6/6a, usb, hdmi, displayport, бела, taa-faceplate - ѕид монтажа-бела-2-банда-8 пристаништа-taa во согласност е одлична ставка за додатоци за ладење и лавици по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Боја на производот : Бела. : Поликарбонат. Дизајн на производот : Без Завртки. Ширина : 4,94" (125,5 мм). Висина : 4,92" (125 мм). Тежина : 2,47 мл (70 гр).

Најдобри понуди

Bridgestone NCAA Golf Stand Bag-Alabama Обновено
Bridgestone NCAA Golf Stand Bag-Alabama

Торбата со колички на Bridgestone NCAA има 7насочен делител на врвот со врвна рачка за лифт Торбата со колички и�

DEN 1599.84
Домашни основи бамбус кујнски алатки, природно Обновено
Домашни основи бамбус кујнски алатки, природно

Имајте ги сите прибор што ви се потребни за да готвите совршен оброк со овој сет за прибор за готвење бам

DEN 3.00
Главни плакари за облека со бела обвивка и сива боја Обновено
Главни плакари за облека со бела обвивка и сива боја

Направено од 100% издржлива челична рамка Оваа гардероба е лесно да се собере со една алатка Плакарот има

DEN 3183.84
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT Обновено
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

AOC 2019 SW1 20 "WSXGA+ LCD монитор, сјајниот црн LCD монитор нуди максимална продуктивност со додадена сигурност...

DEN 1455.84
Памперс крстосувачи пелени, економија плус, големина 7, брои Обновено
Памперс крстосувачи пелени, економија плус, големина 7, брои

Со суперапсорбинтен материјал, крстосувачите на памперс со сув макс се 2x посува* за извонредна заштита �

DEN 431.52
Напад на сезоната на титан сезоната Саша Браус Круг за машки кратки ракави за кратки ракави Обновено
Напад на сезоната на титан сезоната Саша Браус Круг за машки кратки ракави за кратки ракави

Последната сезона е тука! Како ќе следите по стапките на минатото на Мисијата за да ја вратите моќта на о

DEN 2.33
Без граници на ребрата за каросерии на ребра на јуниори Обновено
Без граници на ребрата за каросерии на ребра на јуниори

Елегантен фустан од каросерија од без граници е задолжителен шоушоу во гардероба на секоја жена Ребрес�

DEN 240.00
Garanimals Graphic без ракав, редовен резервоар со горниот пакет Обновено
Garanimals Graphic без ракав, редовен резервоар со горниот пакет

Поставете ја за стилски сончеви денови со овој резервоар „Garanimals Top 5“ Одликувајќи се со 2 резервоари за �

DEN 1.33
Трговска марка ликовна уметност „Трејлер куќа Божиќ“ платно уметност од Jamesејмс В. nsонсон Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Трејлер куќа Божиќ“ платно уметност од Jamesејмс В. nsонсон

Artist : James W Johnson Subject : Seasonal Style : Modern & Contemporary Product Type : GalleryWrapped Canvas Art This ready to hang, gallerywrapped art piece features a trailer decorated f

DEN 1.00
DesignArt 'Геометриски шестоаголници на шестоаголници III' Преодно печатење на природно бор дрво Обновено
DesignArt 'Геометриски шестоаголници на шестоаголници III' Преодно печатење на природно бор дрво

Оваа оригинална модерна и современа дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во совре�

DEN 0.67
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats за Сузуки XL 2006, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски Обновено
Денис Фрејтс „Loveубов“ платно уметност Обновено
Денис Фрејтс „Loveубов“ платно уметност

Истакнати бои : сива, црна, кафеава, тен, светло сина Денис Фрејтс Loveубовта на отворено започна во многу р

DEN 607.84
Трговска марка ликовна уметност Ферис тркало на Puget Sound Canvas Art by Yale Gurney Обновено
Трговска марка ликовна уметност Ферис тркало на Puget Sound Canvas Art by Yale Gurney

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

DEN 1.67
Sumn Industries Vintage Style Man Golfing Club Diagram Diagram Text Text Canvas Wallидна уметност, 40, дизајн од Карл Хронек Обновено
Sumn Industries Vintage Style Man Golfing Club Diagram Diagram Text Text Canvas Wallидна уметност, 40, дизајн од Карл Хронек

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.33
Додаток за Ноќта на вештерките на Мини Вегас Федора Обновено
Додаток за Ноќта на вештерките на Мини Вегас Федора

Уживајте во добро време и изгледајте прекрасно, правејќи го тоа со оваа мини вегас федора направена од п

DEN 0.33