Американскифлат Мандала Таписерија Ѕид Виси-Бохо Хипи Инди Шарени Декорација Уметнички Дела Ќебе За Дневна Соба, Спална соба или Студентски Дом-Рачно Изработени В

Американскифлат Мандала Таписерија Ѕид Виси-Бохо Хипи Инди Шарени Декорација Уметнички Дела Ќебе За Дневна Соба, Спална соба

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Додадете убава боја на вашите ѕидови со Ѕидната Таписерија Мандала На Американскиот Стан. Овој производ е убаво рачно изработен Во Индија и изработен од 100% памучен материјал кој лесно се закачува, мие и суши. Мандалите се традиционални симболи што се користат за медитација Во Азиските култури и религии, така што тие се совршен начин за украсување спална соба или студентска соба. Ѕидот на американскиот стан висечките таписерии со мандала може да се користат и како покривка, фрлање преку софата во вашата дневна соба, па дури и како завеса. Оваа памучна таписерија која лесно се мие е одлична и како покривка за маса или подлога додека сте на плажа или како ќебе за пикник. Оваа ставка прави фантастичен подарок за сите возрасти и е совршена и за внатрешна и за надворешна употреба. ЖИВОПИСНИ, НО СМИРУВАЧКИ БОИ ВО БОЕМСКИ СТИЛ : оваа ѕидна висечка таписерија од мандала е традиционален Индиски дизајн кој додава инди стил во секоја просторија во вашиот дом; рабовите со рабови спречуваат кршење и му даваат чист изглед. ИЗРАБОТЕНА ОД 100% ЛЕСЕН ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Таписеријата За Мандала На Американскиот Стан е рачно изработена Во Индија; машина за перење со ладна вода на деликатниот циклус. ЛЕСНО СЕ МИЕ и СУШИ : Убаво рачно изработени и изработени од издржлив памук, нашите таписерии се отпечатени во традиционалниот Индиски метод за да се осигура дека неговиот оригинален изглед и сјај се задржуваат во годините што доаѓаат. ТАПИСЕРИЈА МЕРИ 84х90 ИНЧИ : Совршен За прикажување на ѕидот во вашата спална соба или студентска соба, како покривка за мебел или однесете го на отворено и користете го како ќебе за плажа и излети. ФУНКЦИОНАЛНО УМЕТНИЧКО ДЕЛО : рачно изработената ѕидна таписерија е совршен дисплеј за вашиот дом, студентска соба или канцеларија; користете го вашиот кревет, како покривка, завеса на прозорецот или како покривка за софата.

Најдобри понуди

Кетер Единство Гал Двор Складирање Скара Бар Количка в Нерѓосувачки Врв, Кафеава Обновено
Кетер Единство Гал Двор Складирање Скара Бар Количка в Нерѓосувачки Врв, Кафеава

Имајте ги сите ваши потреби за скара во рацете достигнете со Количката За Двор На Кетер Единство Изград�

DEN 4319.84
Бали Обликување Краток Со Чипка Голи XL Женски Обновено
Бали Обликување Краток Со Чипка Голи XL Женски

Овој краток краток облик На Бали со чипка го претвора обликувањето и измазнувањето во уметничка форма...

DEN 3.33
Ханес ComfortSoft Ecosmart Женски Отворени Дното Руно Sweatpants, Големини S-XXL И Petite Обновено
Ханес ComfortSoft Ecosmart Женски Отворени Дното Руно Sweatpants, Големини S-XXL И Petite

Исклучително пријатна мешавина од памук ги прави овие потења неопходни за секоја гардероба...

DEN 271.84
Девојки од Авиа Нејзавни долги ракави врвни и хеланки, сет од 2 парчиња, големини 4-18 Обновено
Девојки од Авиа Нејзавни долги ракави врвни и хеланки, сет од 2 парчиња, големини 4-18

Ова девојки во Авиа, безшевен фер остров, долги ракави со долги ракави; плетена шема на фер остров; ткаен�

DEN 0.33
ACDelco 18a-Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 1997-CHEVROLET P30, 1997-GMC КОНТРОЛА НА НАПРЕД ШАСИЈА Обновено
ACDelco 18a-Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 1997-CHEVROLET P30, 1997-GMC КОНТРОЛА НА НАПРЕД ШАСИЈА

Професионален Вентилиран Ротор На Задната Сопирачка Од 1 Парче (18а717) Од ACDelco Количина : 1 По Пакување...

DEN 2.33
Бејзбол чевли за машки играчи во Мизуно Обновено
Бејзбол чевли за машки играчи во Мизуно

Обучувач за играчи на мизоно играчи 2 Бејзбол чевли Големина 12 Црна плен конструкција : Сместена во чевл�

DEN 479.68
Пионерската жена се повлекува на везениот тексас за подигање, женски Обновено
Пионерската жена се повлекува на везениот тексас за подигање, женски

Современиот стил се среќава со крајната удобност со везените фармерки на пионерската жена Тие се фалат

DEN 2.33
Бекарнли 101-Контрола Рака Черупка Обновено
Бекарнли 101-Контрола Рака Черупка

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1787.36
Среќен Роденден Балон Банер, Мулти-Боја, 16 Обновено
Среќен Роденден Балон Банер, Мулти-Боја, 16

Оживејте ја прославата Со Комплетот За Транспаренти Со Балон Среќен Роденден Супер лесни за надувување

DEN 0.67
Белешка картичка за Ноќта на вештерките Обновено
Белешка картичка за Ноќта на вештерките

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 127.84
Skechers Womenенски аналоген силиконски часовник за лаванда Обновено
Skechers Womenенски аналоген силиконски часовник за лаванда

Mini Watch на Skechers Rosencrans е совршен за модната такт и оние што се напредуваат Обичен и спортски, има целосен ди

DEN 2.67
Патување Колекција Жени Бела Отворен Круг Пети Блок Пета Пета Сандали Обновено
Патување Колекција Жени Бела Отворен Круг Пети Блок Пета Пета Сандали

Зачекорете во прекрасно дизајн што ја спушта вилицата со Пумпата Бела Со Колекција На Патувања Оваа пум

DEN 560.00
Половина круг од челик во Дамаск Обновено
Половина круг од челик во Дамаск

4мм половина круг од челик во Дамаск е уникатен со своите две тонирани сребрени дизајни...

DEN 6591.84