Нортлајт Претходно Осветлена Сина Смрека Вештачки Божиќен Венец Со Јасни Светла

Нортлајт Претходно Осветлена Сина Смрека Вештачки Божиќен Венец Со Јасни Светла

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Додадете го овој прекрасен венец на ѕидот или прозорецот на вратата за да го внесете духот на празникот во вашиот декор. Додадете празнично расположение во вашиот дом без мака за чистење на фрлање борови иглички со овој вештачки син смрека венец. Јасните светла обезбедуваат мек сјај на вашата венец и околината. Украсете со украси или лента или оставете ја обична за поедноставен изглед. Карактеристики на производот : Претходно осветлени со 50 јасни мини светла. 192 совети. 1.5" широки заострени совети. 21" зелен оловен кабел. Дополнителни Карактеристики На Производот : Светлосните комплети на венецот се СЕРТИФИЦИРАНИ И одобрени за внатрешна или надворешна употреба, но самиот венец се препорачува за внатрешна употреба. Ако изгори една сијалица, остатокот ќе остане запален. Светлата се опремени со функција За Заклучување На Светилката што ги прави заменливи и заменливи и ги спречува да испаднат. Содржи 1 приклучок со крајниот конектор кој ви овозможува да складирате повеќе осветлени предмети заедно (да не надминувате 210 вати). Не е потребно склопување-венецот доаѓа во 1 парче. Вклучува тешки прстен метална рамка поддршка за виси. Жица мерач : 22. 120 волти 60 херци .17 засилувачи 20,4 вати. Димензии : 24" дијаметар (мерено од најоддалечениот врв/раб до најоддалечениот врв/раб преку венецот). Материјал(и) : пвц/метални/стаклени светилки/Жица Достапна во избор на големини. Сина смрека вештачки Божиќен Венец. Зелена. Поливинил Хлорид (ПВЦ). Претходно осветлени со 50 јасни мини светла со блескаво светло; 192 совети за гранки.

Најдобри понуди

Marioените на Марио Лопез жени со двојни ленти од ленти од сандали Флип Флоп Платформа за подножје Обновено
Marioените на Марио Лопез жени со двојни ленти од ленти од сандали Флип Флоп Платформа за подножје

Класичен едноставен, но сепак стилски изглед, додадете фенси зафатен во вашата гардероба со оваа прекра

DEN 271.84
Заштитена марка ликовна уметност игла и тркалото платно уметност од Јеил Гурни Обновено
Заштитена марка ликовна уметност игла и тркалото платно уметност од Јеил Гурни

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

DEN 253.76
Црвениот Кап® Опуштено Вклопување На Мажите Жан Обновено
Црвениот Кап® Опуштено Вклопување На Мажите Жан

Не жртвувајте удобност за да ја завршите работата Опуштените Фармерки на нашите мажи доаѓаат со ажурир�

DEN 1.00
Чесапик Микрофибер Корал Бушава Област Килим Обновено
Чесапик Микрофибер Корал Бушава Област Килим

Набавете го овој тепих со површина од микрофибер во корали за да внесете светла боја и кадифна топлина в

DEN 2207.04
Колекција на ournoupурнал женска џазлин тока маче потпетичка пумпи за пети Обновено
Колекција на ournoupурнал женска џазлин тока маче потпетичка пумпи за пети

Толку безвременска, но шик, Jazlyn Hele од колекцијата на Gournee Оваа силуета TSprap има зашилен пети со заштитени �

DEN 3.00
Фишер-Смејте Се И Научете Ајде Да Се Подготвиме Мијалник Обновено
Фишер-Смејте Се И Научете Ајде Да Се Подготвиме Мијалник

Ајде да се подготвиме за денот со забавен мијалник за играње мали деца за да инспирираме играње улоги! С�

DEN 2064.00
Ханес Машки Фрешик Боксер Со Удобен Појас Краток, Црно Сив, Среден Обновено
Ханес Машки Фрешик Боксер Со Удобен Појас Краток, Црно Сив, Среден

Ханес Машки 5Пакет Fresh IQ Боксер Со Comfortflex Појас Краток,Црна / Сива, Средни Ханес Ултрамека, дише памук плет

DEN 1.67
Адтек машки 9 Лацер Работни Чизми Обновено
Адтек машки 9 Лацер Работни Чизми

Адтек Машка Работна Чизма,Костен Кафеава 9 Инчна Кожа Од Целосно Зрно.Карактеристики на подигање : Стп О�

DEN 1055.84
Небраска Корнхускерс подготви врат - Залив на Донегал - Униз - една големина Обновено
Небраска Корнхускерс подготви врат - Залив на Донегал - Униз - една големина

Носете ја вашата NCAA официјално лиценцирана вратоврска на денот на играта, на работа, или само надвор и о�

DEN 479.84
Грифин тенок фолио носење кутија јаболко iPad мини таблета, црна Обновено
Грифин тенок фолио носење кутија јаболко iPad мини таблета, црна

Облечете го вашиот i Pad Mini со стил и функционалност Разгледајте ја вашата i Pad mini како лична тетратка во ов

DEN 1.67
Метрополитен дрвен модерен кревет на кралицата, темно кафеава Обновено
Метрополитен дрвен модерен кревет на кралицата, темно кафеава

Земете пријатно со нов кревет! Нашиот метрополитен кревет е трендовски, но класичен изглед што ќе ве поз

DEN 3.00
Кампуси ТН999ЛВ Среден Тенеси Државниот Наследство Научник Диплома Рамка Обновено
Кампуси ТН999ЛВ Среден Тенеси Државниот Наследство Научник Диплома Рамка

Нашата Наследство Научник Диплома Рамка Диплома и Кампусот Слика литографија е за оние кои бараат моде�

DEN 2.67
Нов 82-13091AR Мотор на прозорец за напојување и регулаторско склопување заден лев дел од 2007 година- Нисан Обновено
Нов 82-13091AR Мотор на прозорец за напојување и регулаторско склопување заден лев дел од 2007 година- Нисан

Кога вашиот мотор за лифт на прозорецот не успее, тој често е предизвикан од неуспех во собранието на ре�

DEN 1.33
Трговска Марка Ликовна Уметност Постави Да Плови Платно Уметност Од Дени Хед Обновено
Трговска Марка Ликовна Уметност Постави Да Плови Платно Уметност Од Дени Хед

Уметник : Дени Глави Предмет : Пејзаж : Крајбрежен Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова по

DEN 2.67
Marvel, Spider-Man обликувана уметност од пена Обновено
Marvel, Spider-Man обликувана уметност од пена

Трансформирајте го просторот на вашиот малечки со овој SpiderMan обликувана уметност од пена Тоа прави заба

DEN 767.20