Алегро Светло Сива 7' 9 ' Модерен Правоаголник Површина Килим

Алегро Светло Сива 7' 9 ' Модерен Правоаголник Површина Килим

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Алегро без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Полиестер Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,4". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Крем. Нијанси на . 7' х 9 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Најдобри понуди

Нитеридер Задно Седиште Останете На Планината Обновено
Нитеридер Задно Седиште Останете На Планината

ЛЕСЕН ДЕЛ НИТЕРИДЕР РР СЕДИШТЕ ОСТАНЕТЕ НА Планината Нитеридер Задно Седиште Останете На Планината за �

DEN 223.84
Преголема Мрежеста Торба За Плажа Патување Стилски, Преклоплив, Лесен Обновено
Преголема Мрежеста Торба За Плажа Патување Стилски, Преклоплив, Лесен

Карактеристики : 1 Нашиот 661845мрежестата торбичка за плажа од 26 см е доволно пространа за држење крпи за п

DEN 2.67
Мафијашки Збор Облак Ѕид Налепница Од Ѕидни Мајмуни Кора И Стап Графички СМ175141 Обновено
Мафијашки Збор Облак Ѕид Налепница Од Ѕидни Мајмуни Кора И Стап Графички СМ175141

Трансформирајте ја вашата соба со свежо печатени ѕидни мајмуни винил налепници Имаме најголем избор на

DEN 1.00
ForeverPRO Мотор Вентилатор За Џакузи Ѕид Печка АХ PS PS369888 Обновено
ForeverPRO Мотор Вентилатор За Џакузи Ѕид Печка АХ PS PS369888

Forever PRO Ѕид Печка Мотор Вентилатор Дел број 4375278 заменува 584467 АХ369888 EA369888 PS369888 Fits Џакузи Ѕид печка Брендов�

DEN 0.67
Таџин Класико Чиле Вар Зачини оз Обновено
Таџин Класико Чиле Вар Зачини оз

Уживајте во разновидноста На Зачините Tajin® Clasico на вашата омилена храна Направено со уникатна мешавина �

DEN 66.88
Данкан-Тој, Луис Црн Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Апстрактно Руменило Број 2 Обновено
Данкан-Тој, Луис Црн Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Апстрактно Руменило Број 2

ДанканТој, Луис 13х18 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловАпстрактно Руменило Бро�

DEN 255.84
Стрипови-Џокер И Харли Квин - Љубов Боли Ѕид Постер, 14.725 22.375 Обновено
Стрипови-Џокер И Харли Квин - Љубов Боли Ѕид Постер, 14.725 22.375

Осветлете ја секоја просторија со Овој СТРИП Џокер И Харли Квин Љубовта Боли Ѕид Постер Врамени Трендо

DEN 1.00
Женски Обични Памучни Ленени Блузи Врвови Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Обновено
Женски Обични Памучни Ленени Блузи Врвови Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 21см / 8.27" Должина На Грбот : 75см / 29.52" Големина : М САД : 6 ЕУ : 3

DEN 1.33