Сафавиех Кристал Џесамин Гроздобер Традиционална Област Килим Или Тркач

Сафавиех Кристал Џесамин Гроздобер Традиционална Област Килим Или Тркач

DEN 3359.68

Обновено

Во магацинот.

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата на кристални Килими Напред Преодни Теписи Овој тесно исечен килим од Кристалната Колекција На Сафавиех е моќен со помош на синтетички предива за сложен и ситно детален дизајн. Овие килими прикажуваат безвременски изглед на мотивите од стариот свет со цветни медалјони на нов живописен, шарен начин. Модните бои и уметноста без возраст го прават овој кат што покрива декор-паметен избор за секоја преодна дневна соба или трпезарија. Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0,5 инчи. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . 100% Полипропиленски Куп . Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени . Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Достапно во повеќе бои и големини . За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Најдобри понуди

Заман, Фарида Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Со Наслов-Тоа Трае Два Чекор 03Б Обновено
Заман, Фарида Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Со Наслов-Тоа Трае Два Чекор 03Б

Заман, Фарида 20х20 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловПотребно Е Два Чекори 03Б...

DEN 255.84
Плејте Женски Час Ладење Удобност Жица-Слободен Градник Стил-4088 Обновено
Плејте Женски Час Ладење Удобност Жица-Слободен Градник Стил-4088

Одликувајќи се со удобно целодневно вклопување благодарение на ткаенината Со лесна Воздушна Форма што

DEN 0.33
Чекор Тројно Дејство Влошки За Акни Со Салицилна Киселина, Редовни Влошки За Јачина -,, Пакување Обновено
Чекор Тројно Дејство Влошки За Акни Со Салицилна Киселина, Редовни Влошки За Јачина -,, Пакување

Ги намалува мозолчињата и црните точки од акните и овозможува заздравување на кожата УПЦ : 041388065557Стриде

DEN 71.52
Летна Заштеда На Чистота Обновено
Летна Заштеда На Чистота

Сезона : Лето / Aut Пол : Мажи Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер...

DEN 0.67
Патики Мажи Мажи Обични Чевли Нелизгачки Модни Модни Чевли Еластична Ткаенина Сива 42 Обновено
Патики Мажи Мажи Обични Чевли Нелизгачки Модни Модни Чевли Еластична Ткаенина Сива 42

Големина : 40 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЈП : 25.5 см ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см / 10.04" Големина : 41 САД : 10

DEN 2.67
Дорман 697 - Заден Диференцијален Капак За Специфични Модели На Форд, Црна Одговара изберете: 2005-ФОРД ЕКОНОЛИН Обновено
Џамбори Пејсли во. Надворешно Перниче За Стол Со Висок Грб Од Грендејл Домашна Мода Обновено
Џамбори Пејсли во. Надворешно Перниче За Стол Со Висок Грб Од Грендејл Домашна Мода

Подобрете го изгледот и чувството на мебелот во вашиот двор со Овој Комплет За Перничиња За Високи Стол�

DEN 1.00
20х10, 00-Тревни Гуми Трева Косилка И Градинарски Трактор 20х10-10 Обновено
20х10, 00-Тревни Гуми Трева Косилка И Градинарски Трактор 20х10-10

Купувате Пар Гуми за Трева 20х10, 0010 Спецификации Големина На гумата : 20х10, 0010 Шара : Трева...

DEN 1440.32
Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика Обновено
Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рачно изработена Рамка За Слики Од Бело Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Докум�

DEN 1.00
Соимои Виолетова Вискоза Ткаенина Текст, Лисја И Ткаенина За Печатење Од Зеленчук Од Домати По Широк Двор Обновено
0. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Розова Турмалин 18к Роза Бело Злато Редење Бенд СЗ 8 Обновено
0. Кт Брилијантен Круг Намалување Симулирани Розова Турмалин 18к Роза Бело Злато Редење Бенд СЗ 8

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 0.33
Inktastic Ја Сакам Мајка Ми Со Симпатична Пингвин И Срца Подарок Бебе Девојка Долги Ракави Боди Обновено
Inktastic Ја Сакам Мајка Ми Со Симпатична Пингвин И Срца Подарок Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Ја Сакам Мајка Ми Со Симпатична Пингвин И Срца Долги Ракави Ползавец Inktastic Ја Сакам Мајка Ми Со Симпатич�

DEN 1.33
Сонце Нула Морнар Внатрешна Надворешна Просторија За Заштита ОД УВ Зраци Затемнувачки Панел За Завеси Обновено
Весткот Титаниум Шиење Хоби Нож Со Ножеви, Виолетова Обновено
Весткот Титаниум Шиење Хоби Нож Со Ножеви, Виолетова

Весткот Титаниум Шиење Хоби Нож со 5 Замена Ножеви во Пурпурна Титаниум Врзани Хоби Нож Со Пет Ножеви : н�

DEN 0.33
Ландман Супер Скај Цврста Челична Огнена Јама Обновено
Ландман Супер Скај Цврста Челична Огнена Јама

Супер Големина за Потребите На Вашиот Двор : огромниот огнен сад со дијаметар од 36 инчи сигурно ќе привл�

DEN 1.00
Барстоу 4-парче Источна Кралот Складирање Спална Соба Во Собата Пино Ноар Обновено
Барстоу 4-парче Источна Кралот Складирање Спална Соба Во Собата Пино Ноар

Овој хипнотизирачки четириделен комплет за спални соби има стил и функционалност што мора да се доживе�

DEN 2.33
Солидна 14к Бело Злато Слатководни Култивирани Бисер Дијамант Прстен Големина Обновено
Солидна 14к Бело Злато Слатководни Култивирани Бисер Дијамант Прстен Големина

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Бисерна Боја_2 : Вајтстоун Количина_1 : 2�

DEN 3.00
Повеќенаменска мувла за торта силиконска тркалезна љубов слоевита тава За торта Во облик На срце Д Обновено
Повеќенаменска мувла за торта силиконска тркалезна љубов слоевита тава За торта Во облик На срце Д

Мувла За Торта Медлин Во форма на срце Силиконска Мувла Печење Мала Љубовна Форма На Срцепогоден за печ�

DEN 3.00
Куќа На Марли ЕМ-ЈТ002-СБ Промешајте Ја Безжичната Грамофонска Плоча Обновено
Куќа На Марли ЕМ-ЈТ002-СБ Промешајте Ја Безжичната Грамофонска Плоча

Куќата На Марли останува поврзана Со Безжичната Грамофонска Плоча, дизајнирана и дизајнирана да ги дон�

DEN 3.33