Нурисон Графи Марокански Слонова Коска Сива 8 '6 12 Површина Килим

Нурисон Графи Марокански Слонова Коска Сива 8 '6 12 Површина Килим

DEN 2837.60

Обновено

Во магацинот.

Прекрасно смела и прекрасно графичка, колекцијата на килими од областа Графикс Од Нурисон е предодредена да испорача преобразувачки допир на драматична привлечност во секоја просторија. Овие современи килими се достапни во воодушевувачка низа палети на бои и моќност од долготраен и чудесно текстуриран полипропилен за извонредна леснотија и сензационален стил. Моделот на мароканска дијамантска мушка од овој тепих од областа Графикс создава димензионален изглед на оп-арт што го привлекува окото и ја повлекува просторијата заедно. Меката комбинација на слонова коска и сива боја создава суптилна, но зачудувачка фокусна точка за современиот дом. Меки, неутрални тонови на слонова коска и сива боја во повторување на геометриските обрасци. 100% полипропиленски влакна се меки под нозете. Моќ-разбој конструкција за трајна убавина. Безграничен дизајн со наредени рабови за модерен изглед. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Најдобри понуди

Стерилитна пластика широка фиока количка Фуксија Врховен Обновено
Стерилитна пластика широка фиока количка Фуксија Врховен

Количката со широка фиока Стерилит 3 нуди практично и разноврсно решение за складирање за секоја просто

DEN 639.84
Дизни 100-годишнина-Добар Совет Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени Обновено
Дизни 100-годишнина-Добар Совет Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Овој Тренд Меѓународен Дизни 100годишнинатаДобар Совет Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разно�

DEN 0.33
Голем Широк Бран Бали Мушка Крива Купола Прстен . Стерлинг Сребрена Лента Накит Женски Машки Големина 8 Обновено
1.75 кт срце сече жолта симулирани дијамант 18к жолто злато годишнина ангажман хало прстен големина 4.75 Обновено
1.75 кт срце сече жолта симулирани дијамант 18к жолто злато годишнина ангажман хало прстен големина 4.75

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 6319.68
КАРОЛИНИ Богатства ASA2204MAT Папилон Кученце Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 L 18 W Обновено
Вазшоп Машки Возрасни Сандали Дупки За Плажа Обични Патики Љубители На Отворено Чевли Папучи Обновено
Вазшоп Машки Возрасни Сандали Дупки За Плажа Обични Патики Љубители На Отворено Чевли Папучи

Датум На Лансирање : 2020 / 02 / 01 Име На Брендот : Wazshop Опис : Тип На Шема : Цврста Боја, Дупки, Дише, Лесен, Не С

DEN 239.84