Двор Падиќ Потресени Палма Лист Затворен Надворешен Простор Килим, Беж Зелена, 8' 11'

Двор Падиќ Потресени Палма Лист Затворен Надворешен Простор Килим, Беж Зелена, 8' 11'

DEN 1900.64

Обновено

Во магацинот.

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0,25 инчи. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . 100% Полипропилен . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Достапно во повеќе бои и големини . Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

Најдобри понуди

Секси Коса Краткосекси Коса Спиеше Во Текстура Крем, 5. фл оз Обновено
Секси Коса Краткосекси Коса Спиеше Во Текстура Крем, 5. фл оз

Таму?ништо посекси од тоа што само што се разбудивизгледам, освен ако навистина не се разбудивте, во тој

DEN 3.33
Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Зелена Површина Килими, 6 ' Круг Обновено
Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Зелена Површина Килими, 6 ' Круг

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Зелена Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да издржи с

DEN 1.67
Ана ПРЕДВОДЕНА Дигитален Будилник Ноќно Светло Термометар Дисплеј Огледало Светилка USB Полнење Обновено
Ана ПРЕДВОДЕНА Дигитален Будилник Ноќно Светло Термометар Дисплеј Огледало Светилка USB Полнење

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практиче

DEN 527.20
Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ SPЕР СПОРТ, 2010-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR4 Обновено
Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ SPЕР СПОРТ, 2010-ЗЕМЈИШТЕ LЕР LR4

Суспензија Топката Заеднички Суспензија Топката Заеднички Дополнителни Функции Заврши : Отпорен На Ко�

DEN 1.33
Елен Дома-Крис - Лесен Лустер Во Традиционален Стил Со Излитена Шик Обновено
Елен Дома-Крис - Лесен Лустер Во Традиционален Стил Со Излитена Шик

Колекција : Крислет, Материјал : Стакло, Завршна Боја : Сонце Бронза, Ширина : 25", Висина : 27", Длабочина : 25", �

DEN 10208.00
Нерѓосувачки Челик Автомобил Антена Држач Држач Сребрен Тон за Форд Ренџер P PXII Обновено
Нерѓосувачки Челик Автомобил Антена Држач Држач Сребрен Тон за Форд Ренџер P PXII

Нерѓосувачки Челик Автомобил Антена Монтирање Држач Сребрен Тон за Форд Ренџер PX PXIIFIT за : Ford Ranger PX PX2 PXIISp

DEN 1263.20
Вестин 07-Chevy Silv Продолжување Кабина ПРО TRA WTW Овални Nerf Чекор Барови-SS-21-Одговара изберете:, CHEVROLET SILVERADO Обновено
Амерок Верса 8-Во Центар-До-Центар Полиран Хром Кабинет Повлечете Обновено
Амерок Верса 8-Во Центар-До-Центар Полиран Хром Кабинет Повлечете

Алисон Од Амерок БП3691526 Верса 813 / 16 во (224 мм) Повлекувањето Од Центарот До Центарот е завршено во Полиран

DEN 1.33
Јура Свет-Лого Ѕид Постер, 22.375 34 Обновено
Јура Свет-Лого Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Јура СветЛогото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички

DEN 1165.44
Заштитен знак Ликовна Уметност Мила Мила Водопади Платнена Уметност Од Дејвид Еванс Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Мила Мила Водопади Платнена Уметност Од Дејвид Еванс

Подготвено за презентација без рамка достапно Во различни големини ова уметничко дело подготвено за за

DEN 1.33
Епски Графити Ти Си Мојот Дом Од Бул Џаксн, Платнена Ѕидна Уметност, 26 х40 Обновено
Епски Графити Ти Си Мојот Дом Од Бул Џаксн, Платнена Ѕидна Уметност, 26 х40

"Ти Си Мојот Дом" од Бул Јаксн Она што започна како неколку зборови на дрво надарени на нејзината сестра,

DEN 351.20
Бали Градник Без Жица Двојна Поддршка М - Рамка Амортизирана Флексибилна Фит Жени 3372 Обновено
Бали Градник Без Жица Двојна Поддршка М - Рамка Амортизирана Флексибилна Фит Жени 3372

Искусете ја разликата Во Бали позната по одлично вклопување и поддршка Дизајнот На Грбот Со потпис На б�

DEN 1.67
Жоау Жени Плус Големина Блузи Обичен Печатење Краток Ракав V-Вратот Со Копче Лабава Блузи Маица Блуза Обновено
Женски Фустани Без Ракави Должина На Глуждот Мода Цврста Обвивка Топка Вратот Летен Фустан Вино Л Обновено
Женски Фустани Без Ракави Должина На Глуждот Мода Цврста Обвивка Топка Вратот Летен Фустан Вино Л

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Без Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и �

DEN 2.33
Џек Расел Териер Мазна Божиќ Подароци И Дрво Бела Кујна Пешкир Сет На Обновено
Џек Расел Териер Мазна Божиќ Подароци И Дрво Бела Кујна Пешкир Сет На

Бела Кујна Пешкир Сет на 2 кој раса специфични Џек Расел териер уметнички дела Прославете Го Божиќ со Ов�

DEN 246.24
StopTech 126.42084 SL Stoptech Спортски Ротори; Пред Лево; 12. во. Диа.; 1. во. Висина; Обновено
StopTech 126.42084 SL Stoptech Спортски Ротори; Пред Лево; 12. во. Диа.; 1. во. Висина;

Стоптех Спорт Ротори; Пред Лево; 12.60 во Диа.; 1.70 во Висина; Диск Сопирачка Роторот Stop Tech Спортски Ротори Stop

DEN 4988.32
Среќна Мачка Лепенка Маче Маче Маче Фенси Везени Железо На Апликација Обновено
Среќна Мачка Лепенка Маче Маче Маче Фенси Везени Железо На Апликација

ПРОЕКТ 3001 Среќен Мачка Лепенка Маче Маче Маче Фенси Везени Железо На Апликација Ново везено железо на л�

DEN 207.84
Кадифена Гео Рачно Изработена Перница За Фрлање Обновено
Кадифена Гео Рачно Изработена Перница За Фрлање

Удобно во вашата соба со оваа дизајнерска геометриска перница за фрлање магента кадифе...

DEN 2.00
14к Злато 1.53 кт Овални Природни Г Си Дијамант Ангажман Свадба Прстен Големина 10 Обновено
14к Злато 1.53 кт Овални Природни Г Си Дијамант Ангажман Свадба Прстен Големина 10

☉ Метал Тип : 14 K Злато ☉ Метал Печат или Белег : 14 K ☉ Центар Камен : Природни ☉ Центар Камен Мерење : 8mmx6mm

DEN 12799.20
Клерол Ница Лесно Допирање На Коренот Трајна Боја На Коса, 6а Светло Пепел Кафеава Обновено
Клерол Ница Лесно Допирање На Коренот Трајна Боја На Коса, 6а Светло Пепел Кафеава

Ништо не го надминува тој свежо обоен изглед Знаеме дека сакате да извлечете најмногу километража од бо

DEN 121.12
Инктастичен Гном Ме Сакам Подарок Бебе Девојка Боди Обновено
Инктастичен Гном Ме Сакам Подарок Бебе Девојка Боди

Гном љубовник валентин подарок Бебе Боди со смешни градина гном во шилеста црвена шапка вели Дека Гном �

DEN 351.84