Робел 10-Годишна Мрежа Овални Зимски Базен Покритие, фт. Базен

Робел 10-Годишна Мрежа Овални Зимски Базен Покритие, фт. Базен

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Капакот На мрежестиот базен Робел е дополнителна тешка зимска обвивка. Мрежестите капаци за базени овозможуваат водата да помине низ нивниот материјал. Оваа зимска покривка е наменета да се користи за време на вонсезоната. Ве молиме нарачајте според големината на базенот, бидејќи преклопувањето ја надминува наведената големина на базенот. Овој капак вклучува преклопување од три метри. Ако имате многу голема горна шина, размислете за поголема големина на базенот. Вклучува дополнителна тешка обврзувачка околу периметарот на капакот што спречува абење, помага да се задржат громовите на место и го зголемува животниот век на оваа обвивка. Две шипки се поставуваат на центарот на секои четири стапки, со овие шипки, треба да го користите вклучениот крик и кабелот за сите временски услови за да го прицврстите капакот на базенот. За дополнително прицврстување, се предлагаат клипови за покривање и обвивка за покривање (и двете се продаваат одделно) за затворање на базенот. Не се препорачува друг метод на инсталација. Капакот треба да биде во можност удобно да лебди на водата во базенот без прекумерен стрес. Вклучува 10 годишна гаранција. Дозволува водата да помине низ вашиот базен додека чувате нечистотија и остатоци.3 преклопување на стапалата (Вклучува 3 стапки дополнителен материјал) Вклучува крик и кабел за да се обезбеди капак. 10 годишна гаранција. Купување по големина на базен.

Најдобри понуди

Чудо на нација девојки маички за замав за замав, 2-пакувања, големини 4- & плус Обновено
Чудо на нација девојки маички за замав за замав, 2-пакувања, големини 4- & плус

Два пати повеќе од стилот со маички за замав на чудо во гардеробамаксимизирајќи ги 2пакетите! Дизајнира�

DEN 415.20
Boybok Baby and Toddler Boy Blocks Printed Pullover Hoodie and Jogger Pants Облека, 2-парчиња, големини 12M-5T Обновено
Boybok Baby and Toddler Boy Blocks Printed Pullover Hoodie and Jogger Pants Облека, 2-парчиња, големини 12M-5T

Оваа облека за активна облека на Reebok "е удобна и совршена за целодневно носење Изработено е од руно од те

DEN 2.00
Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар сатен, меса беж жолт, галон Обновено
Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар сатен, меса беж жолт, галон

Glidden® High Endurence® PlНадворешна боја + Primer го носи квалитетот што го очекувате од Glidden® до вашите проекти на о�

DEN 799.04
Дизајн Манастир на стрмниот рид - Перница за фрлање на сликање на градски пејзаж - 18x18 Обновено
Дизајн Манастир на стрмниот рид - Перница за фрлање на сликање на градски пејзаж - 18x18

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

DEN 554.40
Ела Самани жени плус големина широка лента за нозе Обновено
Ела Самани жени плус големина широка лента за нозе

Еден ден на сонце никогаш не изгледаше толку стилски Панталоните со широко нозе на Ела Самани работат к�

DEN 815.36
КТ облик на круша создадени сини обетки од сафир обетки во среброто од стерлинг Обновено
КТ облик на круша создадени сини обетки од сафир обетки во среброто од стерлинг

Пополнете го вашиот изглед со овие зачудувачки 2 карати создадени сини обетки од сафир во сребро...

DEN 3.00
Трговска марка ликовна уметност „корпа“ платно уметност од Валари Вејд Обновено
Трговска марка ликовна уметност „корпа“ платно уметност од Валари Вејд

Уметник : Валари Wadesubject : Floral Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за вис�

DEN 1530.08
Индустријата „Ступел“ донесуваат насмевка секој ден фраза зелена курзивна, 14, дизајнирана од SD Graphics Studio Обновено
Индустријата за ступел е вистинита за вас Фраза гроздобер пчела, 40, дизајн од Дафне Полсели Обновено
Индустријата за ступел е вистинита за вас Фраза гроздобер пчела, 40, дизајн од Дафне Полсели

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67