Гибралтар Поштенски Сандачиња Пиедестал сите-Во-едно, Големи, Алуминиум, Заклучување, Поштенски & Пост Комбо, Црна, PED0000B

Гибралтар Поштенски Сандачиња Пиедестал сите-Во-едно, Големи, Алуминиум, Заклучување, Поштенски & Пост Комбо, Црна, PED0000B

DEN 879.84

Обновено

Во магацинот.

Поштенското сандаче и пост комбо на Пиедесталот носат квалитетна изработка и покачена привлечност за тротоарот до секое живеалиште. Поштенското сандаче и столбот отпорни на ' рѓа се конструирани од тешки алуминиумски и челични материјали и се третираат со завршница обложена со прав за трајна издржливост. Оваа декоративна единица служи и за обезбедување на вашата пошта со внатрешна преграда за заклучување. Поштата се доставува преку скриениот преден слот, а потоа лесно се вади од сопствениците на куќи преку вратата за заклучување на страничниот пристап. Единицата вклучува два клуча за семеен пристап и погодност. Дополнително, столбот на пиедесталот се поставува со завртки на бетонска подлога за максимална стабилност. Потребно е склопување. Вклучен е целиот хардвер за склопување, монтирање и инсталација. Практичната комбинација вклучува поштенско сандаче, лизгачки пост ракав, хардвер за монтирање и инсталација. Изграден од тежок леан алуминиум за максимална јачина и издржливост. Скриениот оддел за заклучување ја штити поштата од кражба и вклучува два копчиња за поштенско сандаче за пристап до пошта. Слот за испорака мерки 12.56 - Во W x 1.75 - Во H. Голем капацитет располага со неколку дена пошта, вклучувајќи списанија, обложени пликови и мали пакети. Појдовната пошта може да се прицврсти на клипот за пошта во влезната врата, додека вратата за страничен пристап овозможува враќање на поштата подалеку од сообраќајот. Мазната црна завршница е обложена со прав за да издржи ' рѓа и елементи. Постот за пиедестал е инсталиран со завртки на бетонска подлога за максимална стабилност. Потребно е собрание.

Најдобри понуди

Вокер 211- Сензор за температура на течноста за ладење на моторот - Само сензор за сензори Обновено
Вокер 211- Сензор за температура на течноста за ладење на моторот - Само сензор за сензори

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
Парфем на жените на Кристијан Диор J'адоре, 1. мл Обновено
Парфем на жените на Кристијан Диор J'адоре, 1. мл

Помачки без да биде надмоќна, женскиот парфем на Кристијан Диор е класичен мирис Овој цветен мирис има о

DEN 2.00
Плимај планински пролет товари, детергент за перење во прав, Оз Обновено
Плимај планински пролет товари, детергент за перење во прав, Оз

Напади дури и 7дневни дамки со плима и планинска пролет, тој турбо прав за перење прав со кристали на акт�

DEN 2.00
Лизи жени широка ширина Обичен рамен скимер за секојдневно злато 6 Обновено
Лизи жени широка ширина Обичен рамен скимер за секојдневно злато 6

Цветни лизи жени дополнителна широка ширина рамен за обична или фенси облека Овој дами Skimmer обезбедува �

DEN 615.36
DesignArt гроздобер поштенска картичка - современа перница за фрлање - 12x20 Обновено
DesignArt гроздобер поштенска картичка - современа перница за фрлање - 12x20

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

DEN 400.00
Елита Колекција Римски Владее Слика Обновено
Елита Колекција Римски Владее Слика

Снимајте ја акцијата за издувување На Суперѕвездите НА WWE со оваа елитна колекција! Одликувајќи се со ед

DEN 3.33
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - портокал Обновено
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - портокал

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

DEN 175.84
Трговска марка ликовна уметност „полетување на жолто“ платно уметност од Дејвид Костент Обновено
Трговска марка ликовна уметност „полетување на жолто“ платно уметност од Дејвид Костент

Уметник : Дејвид Chestnutt Subject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

DEN 253.76
Мултифункционални двојни слоеви на Ирина ИНЕВЕНТ Обновено
Мултифункционални двојни слоеви на Ирина ИНЕВЕНТ

Опис Електричен плоча, специјален третман на површината, сјај за полирање и елегантна површина Добра из

DEN 1.33
Едноставно Daisy 2 '3' Doodle украси геометриски килим за затворен простор Обновено
Едноставно Daisy 2 '3' Doodle украси геометриски килим за затворен простор

Направете вашиот дом да изгледа подготвен за забава со празничниот стил на E by Design Doodle Decorations RHGN702 Внатре�

DEN 2.00
Без граници на алатката за џогерски панталони на јуниори Обновено
Без граници на алатката за џогерски панталони на јуниори

Трендовски удобност, каква победа! Ниту еден џогер за алатка за граници не стави нов вртеж на вашиот изг�

DEN 319.68
Енергетска Суспензија 97-Форд Експедиција 4WD 97-F-4WD Црна Предниот Крај Контрола Рака Чаури Одговара избери: 1997-1998, 1999 Обновено
Бебе игра душек со ограда, не токсична сложувалка од пена за деца за деца Обновено
Бебе игра душек со ограда, не токсична сложувалка од пена за деца за деца

Забележете дека заради застојот на ситуацијата со испорака во Соединетите држави, испораката на предме

DEN 2.67