Марбела Деси Точки Област Килим, Беж Сина, 6' 6 ' Плоштад

Марбела Деси Точки Област Килим, Беж Сина, 6' 6 ' Плоштад

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Марбела Килим Колекција. Хоризонти На Текстури Со Рамно Ткаење за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килими; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Најдобри понуди

Гријанлок Летен Секојдневен Мини Фустан За Жени Тркачка Облека За Спиење Ноќни Кошули Без Ракави Ноќница Обновено
Тандерспорт Свеќичка Жици Обновено
Тандерспорт Свеќичка Жици

Гром спорт Свеќичка Жици; Мотоцикл; 5 мм; Спирала Јадро; Црна; Универзален Сет;150 Оми / стапки...

DEN 1.00
Hhei_k Женски Обичен Разноврсен V-Врат Без Ракави Со Еднобојно Патување Директно Цевка Комбинезон Обновено
Hhei_k Женски Обичен Разноврсен V-Врат Без Ракави Со Еднобојно Патување Директно Цевка Комбинезон

Женски Обичен Разноврсен VВрат Без Ракави Со Еднобојно Патување Со Директно Комбинезон Со Цевкиопис1 Ди

DEN 1.00
статуа бог арт деко мода налепница декорација постер плејбил позадина прозорец налепница Обновено
статуа бог арт деко мода налепница декорација постер плејбил позадина прозорец налепница

Големина : 80см х 55см / Околу налепниците има бел раб од 0,2 см (0,08 инчи) Класификација : Налепници, Декорац�

DEN 639.84
Долче Миленичиња Двојна Вечера За Кучиња, Кварт Чинии Обновено
Долче Миленичиња Двојна Вечера За Кучиња, Кварт Чинии

Љубов Миленичиња Двојна Вечера, 1 Литар Нема повеќе штракаат чинии или лизгачки штандови! Уживајте во бл

DEN 2.33
Единствени поволни цени, женски плус големина на блуза со блуза чиста ракав со кадифени врвови со кадифе Обновено
Електрични Мува Мува Мува Фаќач Инсекти Убиец Комарец Млаз Електронски Инсекти Стапица Инсекти Отвратителен Обновено
Детски место девојки цветни 2 парчиња сет, големини 5-16 Обновено
Детски место девојки цветни 2 парчиња сет, големини 5-16

Детско место девојки без ракави со цвеќиња од цвеќиња од ками и цветни печати ткаени здолништа со здолн�

DEN 2.67
Реставрирана Следна Книга Fle NXW101QC232S 10.1 2-Во - Таблет 2 32gb Диск Победа Обновено
Реставрирана Следна Книга Fle NXW101QC232S 10.1 2-Во - Таблет 2 32gb Диск Победа

Оваа ставка Е Реновиранапредниот Флекс 10.1 " таблетот 2во1 е сѐ што сакате во пренослив уред Со Виндоус...

DEN 5744.00
АВТОМАТСКИТЕ Лежишта На Моторот се Вклопуваат за 94-Ford Aspire 1,3 L & 95-Mazda Protege 1,5 L & 03-Kia Rio 1,6 L Обновено
АВТОМАТСКИТЕ Лежишта На Моторот се Вклопуваат за 94-Ford Aspire 1,3 L & 95-Mazda Protege 1,5 L & 03-Kia Rio 1,6 L

Функција : 1.Оригинална Опрема (ОЕ) квалитетен синџир за тајминг на типот на ременот за исклучителна издр

DEN 0.33
Заштитен знак Ликовна Уметност Мешани Зеленило XLI Платно Уметност Од Лиза Ревизија Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Мешани Зеленило XLI Платно Уметност Од Лиза Ревизија

Уметник : Лиза Ревизија Предмет : Флоралстил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во

DEN 639.68
Дизајн на народни цвеќиња навлечени рачни модели „модерна перница за фрлање во средниот век - 16x16 Обновено
Дизајн на народни цвеќиња навлечени рачни модели „модерна перница за фрлање во средниот век - 16x16

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

DEN 492.32
Кралевите Се Родени Во Февруари Хумор Унисе Екипаж Графички Дуксер, Црвен, 2XL Обновено
Кралевите Се Родени Во Февруари Хумор Унисе Екипаж Графички Дуксер, Црвен, 2XL

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 2.00
Стоунхенџ Аква Блок Колдпрес Рампа, 9 X12 Обновено
Стоунхенџ Аква Блок Колдпрес Рампа, 9 X12

Оваа 100% памучна, ладно цедена хартија е одлична за акварел, гуаче, металик и акрилик Овој пакет содржи 15 9

DEN 271.84
Бош Диск Сопирачка Ротор Обновено
Бош Диск Сопирачка Ротор

Роторот на сопирачката на дискот бош изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изр

DEN 942.08
Ричи Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Еден Ден ВО Земјата II Обновено
Ричи Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Еден Ден ВО Земјата II

Ричи претставува прекрасно 18х24 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, насловено "Ден ВО Земјат

DEN 2.67