Летни Сончогледи Сива Њуфаундленд Кујна Пешкир

Летни Сончогледи Сива Њуфаундленд Кујна Пешкир

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

Кујна пешкир кој раса специфични Њуфаундленд уметнички дела. Додадете ја оваа шарена Кујнска Крпа за украсување За Лето, Оваа Кујнска Крпа е Од колекцијата На Богатства На Каролина Летни Сончогледи. Помина времето кога имате украсни крпи што не ви е дозволено да ги користите. Овие крпи се изградени поинаку од повеќето кујнски крпи за садови. Предниот слој е направен од минки кадифен полиестер кој ќе ја држи бојата долго време. Уметничкото дело е обоено во крпа, а не само отпечатено одозгора. Користете го предниот дел на крпата за полирање стакларија до искра. Задниот дел на пешкирот е направен од 100% памучна јамка и е апсорбирачки дел од крпата. Користете го задниот дел од крпата за да го исушите шалтерот или садовите. Функционална уметност за вашата кујна која ќе трае и ќе го држи обликот на крпата. Кадифен велур кујнски пешкир е толку мек, толку кадифен, толку мазен вашите сетила ќе бидат преоптоварени. Стрижено полиестерско лице од микрофибер, се враќа на 100% памучни тери петелки . 2,3 килограми. по десетина. Рабовите се завршени со врзување. Машина за перење и сушење на тивок оган. Горната ткаенина станува уште помека многу помека по првото перење. Не Е потребно Пеглање. Оваа Кујнска Крпа е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Декоративни Крпи што можете да ги користите! Повеќенаменска декоративна кујнска крпа со кадифен полиестерски горен слој и памучен слој од јамка одоздола. Уметничкото дело на крпата е обоено во ткаенината, а кадифениот пешкир е широк приближно 15 инчи и 25 инчи во должина. Користете го мекиот слој на плух на горната страна на крпата за полирање садови и чаши до пенлива завршница. Откако ќе се измие крпата, ќе стане кадифен и помек на допир. Користете ја долната 100% памучна јамка бела ткаенина на дното за да ги исушите садовите и чашите. Пешкирот се увезува и печати во Соединетите држави. Горната ткаенина е топлина и ќе дојде испорачана во срамнети со земја. Откако пешкирот ќе се измие во вашата редовна машина за перење, пешкирот ќе биде кадифен, мек и многу помек на допир. Подароци од њуфаундленд, Колекционерски предмети Од Њуфаундленд.

Најдобри понуди

Женски Игра Мода Јаглен Чикаго Мечки Тачдаун француски Тери Навртки Рамо Пуловер Дуксер Обновено
Женски Игра Мода Јаглен Чикаго Мечки Тачдаун француски Тери Навртки Рамо Пуловер Дуксер

Додадете малку талент во вашиот ден на играта погледнете со овој тачдаун на чикаго мечки француски Дукс

DEN 0.33
Облека За Миленичиња Fall Зима Спорт На Отворено Капут За Дожд Водоотпорен Мантил За Кучиња Обновено
Облека За Миленичиња Fall Зима Спорт На Отворено Капут За Дожд Водоотпорен Мантил За Кучиња

Опис Овој мантил за миленичиња е внимателно изработен од висококвалитетни материјали и изгледа кул и п�

DEN 703.84
Трговска марка ликовна уметност овоштарник платно уметност од asonејсон Шафер, бел мат, рамка за бреза Обновено
Трговска марка ликовна уметност овоштарник платно уметност од asonејсон Шафер, бел мат, рамка за бреза

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 2.33
Поли Џеб Корги Гушка Компактен Плејсет Со Микро Кукли И Додатоци, Играчки За Патување Обновено
Поли Џеб Корги Гушка Компактен Плејсет Со Микро Кукли И Додатоци, Играчки За Патување

Време е за мали Отпечатоци авантура со Поли Џеб! Совршен за играње дома или во движење, компактниот Корг�

DEN 431.52
Декод 47 Вештачко растение Дракаена во реални лисја и бел керамички тенџере Обновено
Декод 47 Вештачко растение Дракаена во реални лисја и бел керамички тенџере

Декод 47 "Вештачко растение Дракаена во реални лисја и бело керамички тенџере е уникатен додаток на ваши�

DEN 1.00
Комбо за закуска од дива градина за да се натопи со хумус и мулти жито чипови со пита, 3. мл Обновено
Комбо за закуска од дива градина за да се натопи со хумус и мулти жито чипови со пита, 3. мл

Уживајте во брзо лекување додека сте на паркот, пешачење или на работа со оваа дива градина за да одите н

DEN 164.16
Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата Обновено
Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата

Топ Пиштол Лизгање На Пригушувач Во собата (7201501) Од Магнафлоу Пригушувач Заврши : Хром Пригушувач Крај К

DEN 1.33
Трговска марка ликовна уметност „заборавени спомени“ платно уметност од Кристина Лонг Обновено
Трговска марка ликовна уметност „заборавени спомени“ платно уметност од Кристина Лонг

Уметник : Кристина Long Subject : Пејзажапелатива : Рустиќпродуктивно Тип : Галеријаобвиткано платно уметност

DEN 1.00
Студио Машка и голема машка вратоврска боја кратка ракав Француски тери џемпер, големини S-3XL Обновено
Студио Машка и голема машка вратоврска боја кратка ракав Француски тери џемпер, големини S-3XL

Врза за маж, маж е фанки гардероба што мора да ја има Комбинирајќи ја целата ладна удобност на џемпер со �

DEN 1.33
Атлетски дела девојки основни маица, големини 4- & плус Обновено
Атлетски дела девојки основни маица, големини 4- & плус

Вашиот спортист е сигурен дека ќе го освои својот ден во овие атлетски дела со кратки ракави графички ма

DEN 2.33
Машки Костими За Дуксери Комплети Тренерки Со Секојдневна Боја Блок Костуми За Џогирање За Мажи Обновено
Машки Костими За Дуксери Комплети Тренерки Со Секојдневна Боја Блок Костуми За Џогирање За Мажи

Должина на ракавот (см) : Целосна Стил на ракав : редовен Јака : Со Качулка Стил : Секојдневен Материјал : П�

DEN 607.84
Микилон Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека На Попуст Обновено
Микилон Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека На Попуст

Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека Карактеристики : 1.Ст

DEN 331.04
ЖЕНИТЕ ДРИ ШОРТ Обновено
ЖЕНИТЕ ДРИ ШОРТ

Софе дри 8мл 92 / 8 поли / спандекс Дрес Влага ВикинглоуПораст Јуниор фицофе Дри брендирани еластични шево�

DEN 1.67
Инктастична Слатка Пчела Тио Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Мало Девојче Фустан Обновено
Инктастична Слатка Пчела Тио Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Мало Девојче Фустан

Нашата Симпатична пчела, Малата Пчела На Тио Со Ѕвезди Малиот Фустан го прави совршениот подарок за туш�

DEN 409.44
Момени Лил Мо Каприц Диносаурус Област Килим Обновено
Момени Лил Мо Каприц Диносаурус Област Килим

Шумски животни, ретро роботи и мод цвеќиња, ох мој! Чудните мотиви се комбинираат за да го стават " Лил Мо

DEN 7536.00
ана Црвена И Сина ДЦ 0-100В 10а 50А 100а Дигитален ЛЕД Волтметар Амперметар Обновено
ана Црвена И Сина ДЦ 0-100В 10а 50А 100а Дигитален ЛЕД Волтметар Амперметар

Карактеристики : Модел : 010а, 050А, 0100А (по избор) сосема нов и квалитетенИзработен од висококвалитетни мат

DEN 2.00
Слатки соништа девојки кадифен пижама сет, 2 парчиња, големини 4-12, со бесплатна пинџа Обновено
Слатки соништа девојки кадифен пижама сет, 2 парчиња, големини 4-12, со бесплатна пинџа

Супер забава за нејзината колекција за спиење, оваа кадифен пижама поставена од Sweet Dreams не се задржува н�

DEN 271.68
Атлетски работи Activeенски активни печатени плитки Обновено
Атлетски работи Activeенски активни печатени плитки

Додадете некаков стил на вашата активна гардероба со оваа атлетска работа, активен печатен печатен пли�

DEN 285.12
Прирачник Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 1975-БМВ 2002, 1977 - бмв 320 Обновено
Прирачник Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 1975-БМВ 2002, 1977 - бмв 320

Skf рачен менувач излез вратило печат е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

DEN 1.67
Ringside Limited Edition USA IMF Tech Sparring Groves Oz Обновено
Ringside Limited Edition USA IMF Tech Sparring Groves Oz

Спарингбоксерските нараквици на Ringside Limited Edition USA IMF се направени со систем за подлога со пена, обликуван�

DEN 415.84