Гамакацу Сс Стандард Солена Вода Калај Позлатени Кука

Гамакацу Сс Стандард Солена Вода Калај Позлатени Кука

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Стандардната Кука За Мува Од Серијата Ss15 ss15 на Gamakatsu се одлични за стандардни муви на брегот и површински обрасци. Гамакацу Сс15 Стандардна Солена Вода Калај Позлатени Кука : Тип : Летаат Риболов. Големина : 2/0. Боја : Калај. Количина По Пакет : 7.

Најдобри понуди

Мустад Црн Никел Демон Круг Кука Стриптизета Вредност-Големина 5 0 Обновено
Мустад Црн Никел Демон Круг Кука Стриптизета Вредност-Големина 5 0

За да се осигурате дека ВАШИТЕ куки Се Во Согласност СО АМФЦ пред да тргнете на следното патување со Стр�

DEN 0.67
Сопственик 5176-Берберс ССВ Круг по Големина Риболов Кука Обновено
Сопственик 5176-Берберс ССВ Круг по Големина Риболов Кука

Варијација на НАШАТА КУКА ЗА КРУГ НА SSW која има во линија, точка на кука без мрена за конкретно задоволу�

DEN 1119.20
6-То Сетило Риболов Југуларен хибрид Куки 5pk Обновено
6-То Сетило Риболов Југуларен хибрид Куки 5pk

6То Сетило Југуларна Хибридна Офсет Кука За Црви е дизајнирана за разноврсност да се користи во неколку

DEN 799.20
Високи 2 0-Пермастел, 25-Пакет Обновено
Високи 2 0-Пермастел, 25-Пакет

Ова ВМЦ традиционалните круг наведнуваат хсилна високи тонови кука е фалсификуван од најдобрите висок�

DEN 2.00
Мустад Клун Октопод Мамка Кука Обновено
Мустад Клун Октопод Мамка Кука

90 Степен Абердин Жига Кука Технологијата На Жица На мустад И Процесот На Калење Значи Дека Куките се Пол

DEN 208.64
Гамакацу Црв Кука Обновено
Гамакацу Црв Кука

Стандардната кука за офсет на гамакацу со тркалезен свиок за поголема површина на залак Совршен За мест

DEN 271.84
Спиншот Капка Застрелан Куки-2 Обновено
Спиншот Капка Застрелан Куки-2

Новиот Vmc Spin Shot е наједноставниот, достапен и ефикасен пад застрелан кука на пазарот денес.Елиминира изв

DEN 2.67
Голема Река Мамка Кука Обновено
Голема Река Мамка Кука

Куката за голема речна мамка на гамакацу има уникатна форма и голем јаз се дизајнирани да ја оптимизира�

DEN 3.33
Гамакацу Октопод Нс Црн 25пк Обновено
Гамакацу Октопод Нс Црн 25пк

Најразновидната кука на гамакацу, Куката За Октопод Гамакацу одамна е позната по својата издржливост и

DEN 1119.20
Маирбеон Јаглероден Челик Риболов Високи Куки Мамки Држач За Риби 2 4 6 8 10 Обновено
Маирбеон Јаглероден Челик Риболов Високи Куки Мамки Држач За Риби 2 4 6 8 10

Спецификации : Секоја кука е изградена од високо јаглероден челик, и со боцки Погоден за морски риболов,

DEN 0.33
Шимано Риболов BFLY FLATSIDE 224G PNK JIGS [BFFFS224PS] Обновено
Шимано Риболов BFLY FLATSIDE 224G PNK JIGS [BFFFS224PS]

Жига Со Рамна Страна На Пеперутката е една од оригиналните жига што помогна да се забрза пионерското џи�

DEN 0.33
Зонелок-Абердин Крапи Кука-Злато Обновено
Зонелок-Абердин Крапи Кука-Злато

Зонелок е високо иновативен мултипатентиран дизајн на кука кој е вистински пробив кога станува збор за

DEN 1.00
Штрајк Кралот Турнеја Одделение Приколка Куки 2 0 Обновено
Штрајк Кралот Турнеја Одделение Приколка Куки 2 0

Штрајк Кралот Турнеја Одделение приколка кука е дизајниран да работи со spinnerbaits, buzzbaits, па дури и топвода

DEN 1.00
Гамакацу Октопод Светло Жица Црвена 10пк Обновено
Гамакацу Октопод Светло Жица Црвена 10пк

Гамакацу одговори на повикот за фина жица октопод кука, Октопод Светлина, за употреба во капка шут и пас�

DEN 1119.20