Гамакацу Сс Стандард Солена Вода Калај Позлатени Кука

Гамакацу Сс Стандард Солена Вода Калај Позлатени Кука

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Стандардната Кука За Мува Од Серијата Ss15 ss15 на Gamakatsu се одлични за стандардни муви на брегот и површински обрасци. Гамакацу Сс15 Стандардна Солена Вода Калај Позлатени Кука : Тип : Летаат Риболов. Големина : 2/0. Боја : Калај. Количина По Пакет : 7.

Најдобри понуди

Орел Канџа 420NWH-Снел Најлавир Долга Кука За Стебло, Никел, Големина 6 Обновено
Орел Канџа 420NWH-Снел Најлавир Долга Кука За Стебло, Никел, Големина 6

Орел Ноктот расте и ги усовршува нивните производи повеќе од 84 години Оваа Кука За Ноктот На Орелот Најл

DEN 3.00
Гамакацу Црв Кука Големина Игла Точка Екстра Широк Јаз Обновено
Гамакацу Црв Кука Големина Игла Точка Екстра Широк Јаз

Најпопуларната и разноврсна кука на гамакацу, легендарната кука ЗА црви EWG е златен стандард во дизајни�

DEN 0.33
Беркли® Фузија Финеси Широк Јаз Обновено
Беркли® Фузија Финеси Широк Јаз

Беркли Фузија19 куките се насочени кон сите, од почетниците до страствениот риболовец FWG е кука во стилот

DEN 2.33
Шимано Риболов BFLY FLATSIDE 224G PNK JIGS [BFFFS224PS] Обновено
Шимано Риболов BFLY FLATSIDE 224G PNK JIGS [BFFFS224PS]

Жига Со Рамна Страна На Пеперутката е една од оригиналните жига што помогна да се забрза пионерското џи�

DEN 0.33
Гамакацу Жига Куки Степен Силна, Круг Наведнуваат Обновено
Гамакацу Жига Куки Степен Силна, Круг Наведнуваат

Потешка жичана верзија на популарната кука за жига од серијата 604 на Гамакацу Оваа кука е наменета за жи�

DEN 2.67
6-То Сетило Риболов Југуларен хибрид Куки 5pk Обновено
6-То Сетило Риболов Југуларен хибрид Куки 5pk

6То Сетило Југуларна Хибридна Офсет Кука За Црви е дизајнирана за разноврсност да се користи во неколку

DEN 799.20
Мустад Црн Никел Демон Круг Кука Стриптизета Вредност-Големина 5 0 Обновено
Мустад Црн Никел Демон Круг Кука Стриптизета Вредност-Големина 5 0

За да се осигурате дека ВАШИТЕ куки Се Во Согласност СО АМФЦ пред да тргнете на следното патување со Стр�

DEN 0.67
Високи 2 0-Пермастел, 25-Пакет Обновено
Високи 2 0-Пермастел, 25-Пакет

Ова ВМЦ традиционалните круг наведнуваат хсилна високи тонови кука е фалсификуван од најдобрите висок�

DEN 2.00
Гамакацу Октопод Се Нс Црн 6пк Обновено
Гамакацу Октопод Се Нс Црн 6пк

За да ги почитуваме новите регулативи за риболов во Мексиканскиот Залив, ја редизајниравме и зајакнавм�

DEN 1119.20
Мустад Ултрапоинт Бавна Смрт Обновено
Мустад Ултрапоинт Бавна Смрт

Технологијата на жица на мустад и процесот на калење значи дека куките се полесни и до 20 проценти посилн

DEN 271.84
Орел Канџа 254АХ-О ' Шонеси Кука, Морска Стража, Големина 7 0 Обновено
Орел Канџа 254АХ-О ' Шонеси Кука, Морска Стража, Големина 7 0

Орел Ноктот расте и ги усовршува нивните производи повеќе од 84 години Тешките дијаметри на жицата за ма�

DEN 2.00
Gamakatsu C14S Glo Bug Извршната Серија Летаат Кука Обновено
Gamakatsu C14S Glo Bug Извршната Серија Летаат Кука

Гло Бубачките и другите Модели На Јајца се одлични за риболов.Куки за Мува со солена вода, оваа кука е со�

DEN 351.20
Јужен Свиок 6GA Абердин Златна Големина 610pk Обновено
Јужен Свиок 6GA Абердин Златна Големина 610pk

Јужен Свиок Абердин Златните Куки се тенки, но екстра силни жичани куки со долго стебло што можат да нав�

DEN 287.84
Јужен Свиок Снел Мамка Бронзени Куки Обновено
Јужен Свиок Снел Мамка Бронзени Куки

Куките Со Снелирани Мамки со јужен Свиок се прецизно врзани со монофиламент отпорен на триење Достапно

DEN 1.00
Штрајк Кралот Турнеја Одделение Приколка Куки 2 0 Обновено
Штрајк Кралот Турнеја Одделение Приколка Куки 2 0

Штрајк Кралот Турнеја Одделение приколка кука е дизајниран да работи со spinnerbaits, buzzbaits, па дури и топвода

DEN 1.00
Орел Канџа 254SSAH-Oinchshaunessy Риболов Кука Големина 3 0 Обновено
Орел Канџа 254SSAH-Oinchshaunessy Риболов Кука Големина 3 0

Фалсификувани, неофсет, прстенесто око, нерѓосувачки челик Кука Точка : Фалсификувани Кука Големина : 3 /

DEN 319.84
Гамакацу Октопод Нс Црн 25пк Обновено
Гамакацу Октопод Нс Црн 25пк

Најразновидната кука на гамакацу, Куката За Октопод Гамакацу одамна е позната по својата издржливост и

DEN 1119.20
Човек Неко Шромц Нос Вгт 1 6оз Црн 4пк Обновено
Човек Неко Шромц Нос Вгт 1 6оз Црн 4пк

Конечно, решение за тежина на ноктите што лесно се наместува за меки мамки elaztech® за Кои не е потребно леп

DEN 3.00
Мустад 92553-НИ-4 0-Класичен Клун Кука Големина Бодликава Фалсификувани 1X Обновено
Мустад 92553-НИ-4 0-Класичен Клун Кука Големина Бодликава Фалсификувани 1X

Точка На игла со оптички Агол, хемиски наострено, НитуКалено, фалсификувано, обратно, екстра силно, сврт�

DEN 403.20
Кларкспун Риболов Наведуваш 0RBMS - 3pk Големина Хром 2 0 Обновено
Кларкспун Риболов Наведуваш 0RBMS - 3pk Големина Хром 2 0

Светло хромирани или позлатени со брз трепет во живо, овие лажици се омилени за шпанската скуша, бонито

DEN 208.64
Беркли® Фузија Кале Куки Обновено
Беркли® Фузија Кале Куки

Беркли Фузија19 куките се насочени кон сите, од почетниците до страствениот риболовец Кале е популарна з

DEN 0.33
Јужен Свиок Снел Мамка Бронзени Куки-Големина 2 Обновено
Јужен Свиок Снел Мамка Бронзени Куки-Големина 2

Јужен Свиок Снелед Мамка Бронзените Куки прават одличен додаток на вашата кутија за справување...

DEN 1.00