Фузија подлежи

Фузија подлежи

DEN 271.84

Обновено

Во магацинот.

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Подлежното парови совршено со најразлични мамки заради неговиот чувар на конусни мамки, и обезбедува дополнителен блиц за привлекување риби со светло сечило на врба. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. FSN19 US3/8-PW.

Најдобри понуди

Фузија подлежи Обновено
Фузија подлежи

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Подлежното парови совршено со н

DEN 1119.20
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки Обновено
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

DEN 2.33
Беркли тешка покривка свирка Обновено
Беркли тешка покривка свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, тешката покривка на Berkley® ги опфа�

DEN 1.33
Беркли Фузија Снепи свирки Обновено
Беркли Фузија Снепи свирки

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

DEN 175.84
Штрајк на кралот крварење бити -грешки свирка 1 4oz крварење зелена ласкава бас -свирка Обновено
Штрајк на кралот крварење бити -грешки свирка 1 4oz крварење зелена ласкава бас -свирка

Воодушевување на дејството на здолништето сега е намалена за максимална стапка на прицврстување : Ова е

DEN 208.64
Superfly Nymph Scud Rhoish Lure, маслиново, големина, 2-пакет Обновено
Superfly Nymph Scud Rhoish Lure, маслиново, големина, 2-пакет

Несомнено, еден од најдобрите годишни мами денес Одлично за риболов близу до дното на езерата, поците и �

DEN 135.84
Беркли фудбалски свирка Обновено
Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 175.84
Беркли за пливање Обновено
Беркли за пливање

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 319.84
Беркли Флипинг свирка Обновено
Беркли Флипинг свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Флипин ги опфа

DEN 799.84
1 4oz pmpkn hd jig 6 0-blk Обновено
1 4oz pmpkn hd jig 6 0-blk

Yum Sumpkin ED JIG 1 / 4 6 / 0 3 CT црно, мора да имате соодветни алатки за да ја завршите работата како што треба, а за Po

DEN 351.20