Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно бело

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 768.00

Обновено

Во магацинот.

Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Прегледајте ги упатствата за инсталација. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Овој производ е точно на големината. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пријателска услуга за клиенти. Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме. Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенината блокира светлина додека ве штити од груби УВ зраци. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата. Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат приватноста што ја посакувате. Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн. Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати - рафиниран дизајн и одлично за секојдневна употреба. Нијанси на прозорецот - Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот. Третман на прозорци - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи .. Третман на прозорци - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи . Третман на прозорец - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи.

Најдобри понуди

Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 41,5W 72L Обновено
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 41,5W 72L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 1.00
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, камила, 59W 72L Обновено
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, камила, 59W 72L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 768.00
Сонцето нула застој на модерната мадерна трета затемнување на безжична римска сенка, 35 x64 Обновено
Сонцето нула застој на модерната мадерна трета затемнување на безжична римска сенка, 35 x64

Одликувајќи се со модерен дизајн на Trellis, римските нијанси на Sun Zero Detour додаваат софистициран стил и функ

DEN 768.00
Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, ECRU, 54W 64L Обновено
Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, ECRU, 54W 64L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 3.00
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, камила, 65W 72L Обновено
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, камила, 65W 72L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.00
Ексклузивни Дома Монтег Решетки Вкупно Затемнување Римски Сенка, 27 x64 Обновено
Ексклузивни Дома Монтег Решетки Вкупно Затемнување Римски Сенка, 27 x64

Ексклузивните Домашни Завеси Монтег Решетка Вкупно Затемнување Римската Нијанса во индиго има класиче

DEN 1.67
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 59,5W 72L Обновено
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 59,5W 72L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 3.00
Безбедни Стилови UBQ63X72WT Безжична Римска Сенка, Бело-во Обновено
Безбедни Стилови UBQ63X72WT Безжична Римска Сенка, Бело-во

Безбедните Стилови Безжичната Римска Сенка е модерна алтернатива за секоја просторија во домот...

DEN 0.33
Безжична римска сенка Дел Мар Бисер Греј 34 W 64 H Обновено
Безжична римска сенка Дел Мар Бисер Греј 34 W 64 H

Овој производ е точно на големината Совршено за кујна : Уживајте во оброк со одлична компанија без сјајн

DEN 831.84
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, ECRU, 29W 72L Обновено
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, ECRU, 29W 72L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.67
Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, камила, 49,5W 64L Обновено
Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, камила, 49,5W 64L

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.33
Затемнување Друтон Моторизиран Затемнување Безжичен Римски Сенка, 33 x64 Обновено
Затемнување Друтон Моторизиран Затемнување Безжичен Римски Сенка, 33 x64

Моторизираната Римска Нијанса Друтон е совршено решение за вашиот прозорец Едноставно за закачување, и

DEN 785.44