Паота Невидлива Шарка На Кабинетот,Шарка На Вратата Самозатворачка Шарка Ладно Валани Челични Материјали Пролетна Шарка, За Домашен Мебел Хардвер Кабинет Врата

Паота Невидлива Шарка На Кабинетот,Шарка На Вратата Самозатворачка Шарка Ладно Валани Челични Материјали Пролетна Шарка, За

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

€Уникатен Дизајн Q функцијата За самозатворање може да го направи вашиот кабинет цврсто затворен, висококвалитетниот механички уред ви овозможува лесно да ја отворите вратата на кабинетот и да спречите гребење на дното на кабинетот; € Висок Квалитет●пружинската шарка е изработена од висококвалитетен ладно валани челик, не е лесна за деформација и ' рѓа. што е мазно и отпорно на триење и има висока цврстина, долг работен век и може повторно да се користи; ● Лесен за инсталирање ● Секоја шарка на кабинетот има 5 дупки, кога користите, само треба да ја одредите локацијата за инсталација, а потоа да ја поправите перфорацијата на завртката. Долг век на траење повеќе од 50.000 пати потребен; ● Широко Користена Шарката на вратата на кабинетот работи одлично за разни маси за преклопување врски, маси за машини за шиење, компјутерско биро, трпезариска маса, маса за фиоки на кабинетот, шкаф, шкаф и многу повеќе. ●Намалете ја бучавата и молчете во Споредба со другите видови шарки на кабинетот, овој кабинет за шарки д може да ја намали бучавата кога вратата е затворена. Тоа ќе го намали бучавата со омекнување на вратите на кабинетот против треснување и нема да влијае на животот поради бучава за време на употребата. Име на производ : Пролетна Шарка Сече : 7см*4см*3см Тежина : 45 г (Со завртки) Материјал : вклучен е Ладно валани Челични Плочи : 8 шарки и 40 завртки Топол потсетник : обрнете внимание на безбедноста на прстите при инсталирање за да избегнете стискање на прстите. Забелешки : може да има одредено отстапување поради рачно мерење. Паота 8 Парчиња Невидлива Шарка На Кабинетот,Шарка На Вратата Самозатворачка Шарка Ладно Валани Челични Материјали Пролетна Шарка, За Домашен Мебел Хардвер Кабинет Врата.

Најдобри понуди

Когфс Кабинетот Шарка Поправка Алатка Плоча Затвори Шарки Кујна Шкаф Врата Одредување Обновено
Когфс Кабинетот Шарка Поправка Алатка Плоча Затвори Шарки Кујна Шкаф Врата Одредување

Карактеристики : *Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, тој е отпорен на абење

DEN 895.84
Иглу Замена Хибридни Мраз Градите Кулер Шарки-Црна Обновено
Иглу Замена Хибридни Мраз Градите Кулер Шарки-Црна

Не го заменувајте целиот иглу ладилник кога се што му треба е едноставен и достапен фикс Со Поладни Шарк

DEN 2.67
4.0 СКР Цврст Месинг Шарка 2 пк-Сатен Никел Обновено
4.0 СКР Цврст Месинг Шарка 2 пк-Сатен Никел

DSB415RZ 4.0 " x SQR Цврста Месинг Шарка 2 / pk Сатен Никел DLTA2670 Карактеристики станбена употреба Материјал : Цврс�

DEN 1.67
Единствена Демонтирана Шарка На Кабинетот, Бронза Нанесуваат Масло Обновено
Единствена Демонтирана Шарка На Кабинетот, Бронза Нанесуваат Масло

Од 1929 година, Хардверот започна да нуди декоративни хардверски решенија кои инспирираат, координираат �

DEN 383.84
GD8074-ZB ВРВКА РАМНА ШАРКА, ПОРТАТА ШАРКА, ОГРАДА ШАРКА ЦИНК ОБЛОЖЕНИ, 6 НА ЗА 6 ПАРЧИЊА, ПАКЕТ ВО ПП ТОРБА, W O ЗАВРТКИ Обновено
Национален Хардвер-505БЦ 3 3 Шарка, Неотстранлив Пин 1 пк-Челик Обновено
Национален Хардвер-505БЦ 3 3 Шарка, Неотстранлив Пин 1 пк-Челик

505БЦ 3 "Х 3" Шарка, Неотстранлив Пин 1 / Пк Челик Нашата цел е создавање трендовски и многу уникатни спортск

DEN 3.00
3.5 5 8R Цврста Месинг Шарка 2 пк-Полиран Месинг Обновено
3.5 5 8R Цврста Месинг Шарка 2 пк-Полиран Месинг

DSB35 R53R 3.5 " x 5 / 8 R Цврста Месинг Шарка 2 / pkПолиран Месинг DLTA3028 Карактеристики Материјал : Месинг Изграден з�

DEN 399.84
Издржлив Нерѓосувачки Челик Полиран Морски Задебелени Шарки Кабинетот Фиока Рамна Врата Обновено
Издржлив Нерѓосувачки Челик Полиран Морски Задебелени Шарки Кабинетот Фиока Рамна Врата

Опис Дали барате професионална, но сепак прифатлива шарка за исклучување на звукот? Дали сте во потрага

DEN 1.67