Фабриано Медиоевалис Картички И Пликови Поставени, Преклопени Картички, 20 Pkg., 3.3 5.1

Фабриано Медиоевалис Картички И Пликови Поставени, Преклопени Картички, 20 Pkg., 3.3 5.1

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Медиоевалис носи карактеристичен италијански стил и благодат на персонализирани покани, честитки и соопштенија за сите прилики. Мувла направена хартија. Поставете карактеристики 20 преклопени картички и 20 пликови во големина 3.3" х 5.1". Тежината на картичката е 260 gsm, а тежината на пликот е 120 gsm. Стилскиот дизајн додава талент на пораките и белешките.

Најдобри понуди

Раика ХП розова во. Фото Плик-Розова Обновено
Раика ХП розова во. Фото Плик-Розова

Карактеристики Тип на производ фото плик фото носителот мери 6,5 х 4,5 инчи.Носителот располага со 4 х 6 во..

DEN 335.84
Хартија и Плик А Коверти, 1 8, Гранит Рециклирани, по Пакет Обновено
Хартија и Плик А Коверти, 1 8, Гранит Рециклирани, по Пакет

Џем Хартија И Плик А8 Гранит Пасош Покана Рециклирани Коверти сакате да бидете дел од вашиот посебен ден

DEN 3.33
А Пликови, 5, 5х8, 1, Ѓумбир Рециклирани, 25 Пакет Обновено
А Пликови, 5, 5х8, 1, Ѓумбир Рециклирани, 25 Пакет

Пликовите За Рециклиран Пасош ОД Џем Хартија и помагаат на околината со стил : овие пликови со хартија с�

DEN 1.00
Хартија и Плик А Пликови, 1 8, Природен Пергамент, по Пакување Обновено
Хартија и Плик А Пликови, 1 8, Природен Пергамент, по Пакување

Џем Хартија И Плик Пергамент Природни Рециклирани Пликови За Покани А8 со големина од 5 1 / 2 х 8 1 / 8 инчи и с

DEN 2.00
Проѕирни Пликови, Јасно, 25 Пакет Обновено
Проѕирни Пликови, Јасно, 25 Пакет

Пликовите Со Проѕирен Велум НА Џем Хартија и Плик се направени од велум хартија, која е направена од чис�

DEN 111.84
Хартија Монета Коверти, 1 2, Портокал, По Пакет Обновено
Хартија Монета Коверти, 1 2, Портокал, По Пакет

Џем Хартија И Плик #7 Ковертите Со Портокалови Монети се одлични за испраќање, складирање и организирање

DEN 0.33
Хартија 4бар Стратмор Пликови, 1 8, Природно Бело Ткаење, по Пакет Обновено
Хартија 4бар Стратмор Пликови, 1 8, Природно Бело Ткаење, по Пакет

Џем Хартија и Плик 4бар А1 Стратмор Природните Бели Ткаени Пликови изгледаат елегантно и елегантно, што �

DEN 145.92
Хартија И Плик Бр. Прозорец Коверти, 1 2, Сина, 250 Пакет Обновено
Хартија И Плик Бр. Прозорец Коверти, 1 2, Сина, 250 Пакет

Џем Хартија И Плик Брит Нијанса Сина #10 Пликови На Прозорци измерете 4 1 / 8 х 9 1 / 2 инчи и се направени од ма�

DEN 1.67
Хартија и Плик Проѕирен Коверти, 1 4, Зелена, По Пакет Обновено
Хартија и Плик Проѕирен Коверти, 1 4, Зелена, По Пакет

Приматели на камати со примамлива пошта користејќи Хартија За ЏЕМ И Плик А7 Проѕирни Пликови За Покани з

DEN 111.84
Фолија Коверти, Злато, 100 Пакет, Кора И Печат Обновено
Фолија Коверти, Злато, 100 Пакет, Кора И Печат

Можете да креирате светкави и кул забави за неколку минути со шарени Пликови Од Фолија Достапно во голе�

DEN 0.67
Монета Коверти, 2. 25х3, 5, Виолетова, 100 Пакет Обновено
Монета Коверти, 2. 25х3, 5, Виолетова, 100 Пакет

Џем Хартија® Виолетова Рециклирана #1 Коверти За Монети со големина од 2,25 х 3,5 инчи и се направени од мазн

DEN 2.00
А Пликови, 5, 5х8, 1, Сива Пергамент, 1000 Картон, Калај Греј Обновено
А Пликови, 5, 5х8, 1, Сива Пергамент, 1000 Картон, Калај Греј

Џем Хартија антички Шарени шема пергамент линија е направена од 30% пост потрошувачите рециклирани влак�

DEN 239.84
Монета Коверти, 6, Виолетова, 50 Пакет Обновено
Монета Коверти, 6, Виолетова, 50 Пакет

Џем Хартии #6 пликовите за монети се совршени за мали предмети како што се монети, накит и мали делови...

DEN 72.32