Panasonic Dect 6. 1. GHz безжичен телефон, црна

Panasonic Dect 6. 1. GHz безжичен телефон, црна

DEN 799.84

Обновено

Во магацинот.

Телефонскиот систем со лесен за употреба, безжичен е дизајниран да го поедностави начинот на кој остварувате и примате повици со големиот LED индикатор за осветлување, екранот за слушање на LCD 1,8 ", големи копчиња и поедноставен распоред на тастатурата. Dect 6.0 Plus технологијата ја зголемува технологијата Фреквенција на корекција на грешки до 80 пати, така што квалитетот на преносот е подобрен и опсегот на телефонот е продолжен. Инженерски за да работи во фреквенција од 1,9 GHz, телефонот Dect 6.0 нема да биде во спротивност со вообичаените безжични уреди и испорачува долг дострел, чист звук Додека го одвраќате прислушувањето. Користејќи технологија за текст до говор, ID на повикувачот на разговор ги најавува информациите за лична карта на повикувачот помеѓу прстените. Кристално чистата слушалка го прикажува црниот текст против дисплејот со бели години на слушалката се осветлува кога ќе добиете повик или порака. Системот за реагирање на дигитални безжични дигитални вклучува интелигентен еко -режим за намалување на употребата на електрична енергија со близина на основата, три слушалки, база што се наплаќа и две полначи. Panasonic Dect 6.0 1,90 GHz телефон без грабливки, црно, црно, црно, црно, црно, црно, црно, црно Нуди голем индикатор за LED осветлување, екран на слушалка од 1,8 "LCD и големи копчиња. Dect 6.0 Plus Technology обезбедува долг дострел, чист звук. Зборувајќи лична карта на повикувачот ги објавува информациите за лична карта на повикувачот. Вклучува интелигентен еко -режим за намалување на употребата на електрична енергија, три слушалки, база што се наплаќа и две полначи. 1,90 GHz.

Најдобри понуди

Панасоник Замена Слушалка, Сребро Обновено
Панасоник Замена Слушалка, Сребро

Телефонот За Замена На Panasonic е за серијата KXTGF370, но исто така ќе работи со која било серија KXTGF Panasonic Замен

DEN 3.33
VTech Е Додаток Слушалка За VTech Е7121-2, Црна Обновено
VTech Е Додаток Слушалка За VTech Е7121-2, Црна

Слушалката За додатоци го проширува Системот За Одговарање На Звукот / Видеото Vtech, Кој комбинира разнов

DEN 3.33
Кортелко 250047-ВОЕ-20мд Биро Телефон Со Електричен Ѕвонење Обновено
Кортелко 250047-ВОЕ-20мд Биро Телефон Со Електричен Ѕвонење

Моделот Кортелко 250047вое20мд традиционален телефон во стил на биро во црвена боја има тонско бирање и еле

DEN 2.67
Panasonic KX-TG4012N Dect 6. 1. GHz Телефон безжичен, злато од шампањ Обновено
Panasonic KX-TG4012N Dect 6. 1. GHz Телефон безжичен, злато од шампањ

Dect 6.0 PlDect PlTechnology го зема врвниот квалитет на звукот и извонреден опсег на телефони Dect 6.0 на едно ново ново

DEN 2.67
LINK2CELL BT ТЕЛЕФОН БЕЗЖИЧЕН W ТЕЛЕФОНСКА СЕКРЕТАРКА 3HANDSET Обновено
LINK2CELL BT ТЕЛЕФОН БЕЗЖИЧЕН W ТЕЛЕФОНСКА СЕКРЕТАРКА 3HANDSET

Panasonic KXTGE273 S DECT 6.0 1.90 GHz Безжичен ТелефонСреброБезжичен1 x Телефонска Линија 2 x СлушалкаТелефонска Секрет

DEN 1408.00
56а00-Вдлабнати Вратата Прозорец Предавател Обновено
56а00-Вдлабнати Вратата Прозорец Предавател

Вдлабнатиот Предавател НА Врата / Прозорец 56А001 е надгледуван безжичен контакт што може да се скрие со р�

DEN 591.84
Аваја Телефон Обновено
Аваја Телефон

Телефонот Аваја 2410 е дизајниран за секојдневни канцелариски работници со средни до високи количини на �

DEN 1.33
Водоотпорен Водоотпорен Ѕвонче На Вратата Радио Бел Сет Безжично Ѕвонче На Вратата Обновено
Водоотпорен Водоотпорен Ѕвонче На Вратата Радио Бел Сет Безжично Ѕвонче На Вратата

Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси.Работна температура : 4е~149�

DEN 639.84
Јеилинк Безжичен ДЕКТ IP Безжичен Телефон w Универзален Пакет За Чистење Екран Обновено
Јеилинк Безжичен ДЕКТ IP Безжичен Телефон w Универзален Пакет За Чистење Екран

Спецификации : Време На Подготвеност : 00h Време На Разговор : 0h Внатрешен Опсег / Надворешен Опсег : 0m / 300

DEN 0.67
Панасоник Проширлив Дигитален Безжичен Систем За Одговарање Со Слушалки Обновено
Панасоник Проширлив Дигитален Безжичен Систем За Одговарање Со Слушалки

Panasonic KXTGC222 S DECT 6.0 Плус Проширлив Дигитален Безжичен Систем За Одговарање, со 2 телефони, може да се справи

DEN 1.00
Dect 6. Систем за одговарање безжичен со повик за лична карта на повикувач Обновено
Dect 6. Систем за одговарање безжичен со повик за лична карта на повикувач

AT & T ATTCL82413 DECT 6.0 Систем за одговарање безжичен со лична карта / повик на повик (4HENDSET систем) Нуди Dect 6.0 диги�

DEN 1055.84
Panasonic KX-TG6842B Dect 6. 1. GHz Телефон безжичен, црна Обновено
Panasonic KX-TG6842B Dect 6. 1. GHz Телефон безжичен, црна

Dect 6.0 PlTechnologhtif Вие барате врвен квалитет на звук и долг дострел, не гледајте подалеку од технологијата Dect

DEN 799.84
Panasonic KX-TG4223N DECT 6. 1. Обновено
Panasonic KX-TG4223N DECT 6. 1.

Дигиталниот систем за одговарање безжични со три слушалки е проширен до шест слушалки и карактеристики

DEN 799.84
Bosma Sentry 1080p Full HD Надворешен Wi-Fi Паметен Безбедносен Ѕвонче Со PIR LED Модул Обновено
Bosma Sentry 1080p Full HD Надворешен Wi-Fi Паметен Безбедносен Ѕвонче Со PIR LED Модул

Bosma Sentry Security Doorbell е врвно модуларно видео ѕвонче со напредни безбедносни карактеристики за да го одржит�

DEN 591.84
Моторола Мтр Серија Безжичен Телефон Со Телефонска Секретарка, Слушалки Обновено
Моторола Мтр Серија Безжичен Телефон Со Телефонска Секретарка, Слушалки

Телефони и додатоци моторола мтр0200 серија дигитален безжичен телефон со телефонска секретарка Долг до�

DEN 3.33
& T Cl Cl Dect 6. Слушалка за експанзија на безжични Обновено
& T Cl Cl Dect 6. Слушалка за експанзија на безжични

Оваа слушалка за експанзија на AT&T CL80115 DECT 6.0 е одлична ставка што е екранот со приказ на лесен за читање...

DEN 407.84
Panasonic® Едно-линиски интегриран телефонски систем со станици за бирање со еден допир Обновено
Panasonic® Едно-линиски интегриран телефонски систем со станици за бирање со еден допир

Panasonic KXTS880 B Еднолинијата за интегриран телефонски систем со 10допири со 10 станици за бирање на еден допир

DEN 1408.00
AT&T ATCLP Connect-to-Cell Phone System Обновено
AT&T ATCLP Connect-to-Cell Phone System

Овој телефонски систем за поврзување со клетки од AT&T сместува 5 слушалки Неговите карактеристики вклуч�

DEN 2.00
М&С Системи Дмц4рс 4 - Жична Внатрешна Радио Станица За Далечинско Скенирање Обновено
М&С Системи Дмц4рс 4 - Жична Внатрешна Радио Станица За Далечинско Скенирање

М 4жична врска; Карактеристики далечинско скенирање за работа СО цд плеер Вклучува главна станица за ко�

DEN 639.84
Моторола Цд Цд Серија Дигитален Безжичен Телефон Со Телефонска Секретарка Обновено
Моторола Цд Цд Серија Дигитален Безжичен Телефон Со Телефонска Секретарка

Дигиталниот Безжичен Телефон Со Телефонска Секретарка 1 motorola Cd5011 Cd5 Серија Со Телефонска Секретарка е и�

DEN 1408.00
систем за слушалки со блокатор Обновено
систем за слушалки со блокатор

Проширете ги вашите можности за повикување со овој СИСТЕМ ЗА одговарање НА AT&T 5слушалки.Блокаторот за п�

DEN 1408.00