Гејтс 33849s Премиум Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН, ЏИП WRANGLER

Гејтс 33849s Премиум Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН, ЏИП WRANGLER

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Премиум Термостатите на Гејтс имаат конструкција од нерѓосувачки челик со тежок мерач за подобрена отпорност на корозија, како и надградена пружина за зголемена стабилност на температурата во нормални работни услови. Надградениот термички вентил спречува термички шок на компонентите на системот за ладење. Специјално формулираната мешавина од восок реагира брзо на промените во температурата на течноста за ладење. Игличките иглички за вентилација на воздухот, заптивките и дихтунзите ги прават овие термостати еквивалентни на оригиналните делови на опремата. Дополнителни Карактеристики Материјал : Нерѓосувачки Челик, Бакар.

Најдобри понуди

Мотор Мотор Течноста За Ладење Термостат R-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350 Обновено
Мотор Мотор Течноста За Ладење Термостат R-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километ

DEN 1200.00
Моторад Ч Мотор Течноста За Ладење Термостат Домување Одговара избери: 2015 - ХОНДА ЦР-В, 2013-ХОНДА СПОГОДБА Обновено
Мотор РХ - Мотор Термостат За Ладење Домување Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ Обновено
Мотор РХ - Мотор Термостат За Ладење Домување Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Дизајниран �

DEN 1281.60
Гејтс Термостат За Ладење На Моторот се Вклопува изберете: 2001-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 2007-КРАЈСЛЕР 300 Обновено
Гејтс Термостат За Ладење На Моторот се Вклопува изберете: 2001-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 2007-КРАЈСЛЕР 300

Заптивките На Тешкиот Термостат со зелена Лента безбедно се вклопуваат околу вентилот на термостатот з

DEN 103.04
ACDelco Моторот Течноста За Ладење Термостат Домување Печат Обновено
ACDelco Моторот Течноста За Ладење Термостат Домување Печат

Acdelco моторот течноста за ладење термостат домување печат е изградена репутација во автомобилската инду

DEN 2.67
Моторад 297-Термостат Обновено
Моторад 297-Термостат

Опсег на софистицирани машини, кој вклучува различни машини за склопување со голема брзина и автоматиз�

DEN 654.88
Ауто мотор залансирање термостат заптивка Обновено
Ауто мотор залансирање термостат заптивка

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Termostat Thermostat Gatbute изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана

DEN 0.67
Моторад Термостат За Ладење На Моторот П Н: 7240-160 Обновено
Моторад Термостат За Ладење На Моторот П Н: 7240-160

Моторад Термостат За Течноста За Ладење На Моторот P / N : 7240160 Произведени со оем квалитетни материјали и

DEN 0.33
Дорман 902-Термостат За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Форд Одговара На Форд Бронко Обновено
Дорман 902-Термостат За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Форд Одговара На Форд Бронко

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

DEN 876.48
Моторад 248-Термостат За Течноста за Ладење На Моторот одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ, 2001 - ФОРД РЕНЏЕР Обновено
Моторад 4056-Тежок Термостат со Заптивки одговара избери: 1999-ИСУЗУ НПР, 1999 - Гмц W3500 Обновено
Моторад 4056-Тежок Термостат со Заптивки одговара избери: 1999-ИСУЗУ НПР, 1999 - Гмц W3500

Висококвалитетната Конструкција Од Нерѓосувачки Челик И Бакар Ги Исполнува Или Надминува Стандардите

DEN 3.00
Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 1970,1972-КАДИЛАК ДЕВИЛ Обновено
Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 1970,1972-КАДИЛАК ДЕВИЛ

Гејтс Термостатите Од Типот ОЕ се дизајнирани да обезбедат прецизна контрола на температурата и без ис�

DEN 1.00
Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 1999-МИЦУБИШИ ГАЛАНТ, МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР Обновено