Евроко Спиење Софа Кревет Седиште, Извлечете Софа Кревет СО USB Порти L Форма Каучот Со Складирање Отоманската За Дневна Соба Спална Соба, Беж

Евроко Спиење Софа Кревет Седиште, Извлечете Софа Кревет СО USB Порти L Форма Каучот Со Складирање Отоманската За Дневна Соба

DEN 8160.00

Обновено

Во магацинот.

Софистицираниот дизајн ја исполнува удобноста во овој класичен дел за спиење на ткаенина. Овој пресечен тросед за спиење доаѓа со лежалка за складирање и две перници, достапни во 4 различни бои и повеќе простор за организирање работи. Троседот со 5 седишта, дното на десната перница може да се извлече за да стане привремен кревет за забава на вашите гости. Вклучен отоман има функционалност за складирање. Овој разноврсен софа кревет е совршен за вашата дневна соба или гостинска соба, изберете го овој пресек софа кревет за да го направите вашиот дом пријатен и пријатен. ●Лесно Се Претвора Во Кревет; преклопливиот софа кревет може лесно да се извлече за да се користи како дневен кревет за употреба преку ноќ со посета на гости. Никогаш не грижете се дали вашите пријатели веќе немаат каде да спијат!. ●Цврста Рамка●модерниот и елегантен софа кревет е изработен од издржлива рамка од иверица, која може да издржи 1000 фунти, исполнета со пена со висока густина и тапацирана со полиестерски влакна. Современиот стил ја надополнува секоја просторија и додава елегантен допир. ●Подножје За нозе Со Складирање ● Отворете го капакот на подножјето, скриениот простор за складирање може да ви помогне да ги организирате вашите предмети и да го намалите нередот, подножјето обезбедува простор за складирање за уредно организирање играчки, чаршафи, перници, ќебиња или списанија. ®Погоден За Секоја Сцена. софата е модерен во стил и едноставен изглед, совршен за дневна соба, спална соба, стан и гостинска соба итн.!. ●Детали за софата●големина На Софата : 87,4 "Л х 54,7" W x 33,5 "H; големина На Креветот : 87,4" L x 54,7 "W x 33,5" H; отоманска големина : 30"L x 21"W x 18,1" H; Капацитет На Тежина : 1000lbs.