Примарен Сребрен Сребрен Кружен Сет За Прилепување Кубни Обетки Со Цирконски Обетки

Примарен Сребрен Сребрен Кружен Сет За Прилепување Кубни Обетки Со Цирконски Обетки

DEN 175.84

Обновено

Во магацинот.

Додадете малку сјај и сјај на вашата убавина со овие прекрасни обетки со обетки. Во прекрасен предвремен амбиент, овие обетки покажуваат тркалезни, чисти кубни цирконски камења од 4,5 мм поставени во сребро за шармантна привлечност. Создадете избалансиран изглед со овие впечатливи обетки заштитени со затворачи за објавување и туркање назад.Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Студгендер : женско затворање : Столб За Триење и Туркање Метал : Сребрена Боја На Сребрена Боја : Бела Димензија : 4,5 Ммстоун Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Големина : 4,5 мм количина : 2 Поставување накит : Прицврстете Ја вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад Стерлинг Сребро, Пост И Притисни Назад, ЦЗ.

Најдобри понуди

Примарни сребрени Сребрени Сини Лапис и Сиви Слатководни Култивирани Бисерни Обетки Обновено
Примарни сребрени Сребрени Сини Лапис и Сиви Слатководни Култивирани Бисерни Обетки

Секогаш елегантни, овие прекрасни обетки се обликувани од квалитетно сребро Со сини лапи и сиви слатков

DEN 2.67
Miaенски Carat Carat T.G.W. Квадратни аквамарински сребрени обетки на солитер Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Квадратни аквамарински сребрени обетки на солитер

Прославете ја вашата loveубов кон минимализмот со овие елегантни обетки од мијабела солитер Изработени в

DEN 1.00
Стерлинг Сребрени Родиум Обложени Перидот Цветни Обетки Стерлинг Сребрени Обетки Обновено
Стерлинг Сребрени Родиум Обложени Перидот Цветни Обетки Стерлинг Сребрени Обетки

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода Материјал : Основно Чисто

DEN 0.67
Сребрени Полирани И Текстурирани Обесени Обетки Направени во Индија ке9012 Обновено
Сребрени Полирани И Текстурирани Обесени Обетки Направени во Индија ке9012

Сребрени Полирани И Текстурирани Обесени Обеткиовој Стручно Дизајниран Накит : Обетките се Произведув�

DEN 2.33
Родиум-позлатен Стерлинг Сребрен плоштад Опачен Сваровски со црни оветени за кристали со црево Обновено
Родиум-позлатен Стерлинг Сребрен плоштад Опачен Сваровски со црни оветени за кристали со црево

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 ти и главен

DEN 152.00
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Создадени обетки и приврзоци за сртот на стерлинг од моисанит и приврзоци Обновено
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Создадени обетки и приврзоци за сртот на стерлинг од моисанит и приврзоци

Создадете драматичен изглед со овој Miabella Created Moissanite солзави обетки и сет на приврзоци Изработено во буј�

DEN 3.00
Стерлинг Сребрена Позлатена Нхл Логоарт Детроит Црвени Крилја ХС Висат Обетки Обновено
Стерлинг Сребрена Позлатена Нхл Логоарт Детроит Црвени Крилја ХС Висат Обетки

Покажете ја вашата поддршка со овие прекрасни, Нхл Детроит Црвени Крилја екстра мали обесени обетки на �

DEN 399.84
Сохи Современи Обетки со Сребрени Тонови Обновено
Сохи Современи Обетки со Сребрени Тонови

Столпчињата се многу лесни за стилизирање и удобни за носење и можат без напор да се комбинираат со друг

DEN 190.24
Примарни сребрени Сребрени Они солза обетки Обновено
Примарни сребрени Сребрени Они солза обетки

Носете едноставен, но софистициран трепет со овие обетки со солза Изработени од сребро обложено со роди

DEN 694.56
Примарна Сребрена Стерлинг Сребрена Бура Облак Кубни Цирконски Обетки Со Обетки Обновено
Примарна Сребрена Стерлинг Сребрена Бура Облак Кубни Цирконски Обетки Со Обетки

Покажете го вашето уникатно чувство за стил со овие сребрени обетки Овие обетки прикажуваат дизајн на о

DEN 3.33
Дозвола под $ Котони Обетки За Жени Извонредни Дами Обетки Едноставност Закривени Обетки Обновено
Дозвола под $ Котони Обетки За Жени Извонредни Дами Обетки Едноставност Закривени Обетки

Исклучителни Дамски Обетки Лесни Закривени Обетки Опис : Тежина : околу 10гр Боја : сребрена Облик : како ш

DEN 1407.84
Стерлинг Сребрена Плоштад Предвремени Постави ЦЗ Обетки Обетки Обновено
Стерлинг Сребрена Плоштад Предвремени Постави ЦЗ Обетки Обетки

Sterling silver 9mm Квадратни Предвремени СЕТ CZ Обетка Обеткипроизвод Атрибути : постстерлинг силверцзнап пост�

DEN 2.00
Стерлинг Сребро Пет Синџири И Барови Обетки-3. Грамови-Димензии 69х Широк Обновено
Стерлинг Сребро Пет Синџири И Барови Обетки-3. Грамови-Димензии 69х Широк

Сребрени Сребрени Пет Синџири И Шипки Обетки 3,8 Грама во сребрена сребрена кутија за накит подготвена �

DEN 319.84
Сребрена позлатена кубна цирконија срце, тркалезна, квадратна обетка сет Обновено
Сребрена позлатена кубна цирконија срце, тркалезна, квадратна обетка сет

Ажуриран класичен додаток на која било гардероба, овие фини сребрени позлатени кубни цирконија 3 пар об�

DEN 2.67
Леса Микеле Обетки Со Обрач Со Монистра Во Сребро За Жени Обновено
Леса Микеле Обетки Со Обрач Со Монистра Во Сребро За Жени

Леса Микеле Обетки Со Обрач Со Монистра Во Сребро За Жени Целиот накит произведен од Леса Микеле е созда

DEN 3.33
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Антички Сончоглед Пост Обетки Обновено
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Антички Сончоглед Пост Обетки

Врамете го лицето со светлиот трепет на овие слатки обетки со обетки Одликувајќи се со дизајн на сончог�

DEN 175.84
Примарни Сребрени Сребрени Разнобојни Кристални Пост Обетки Обновено
Примарни Сребрени Сребрени Разнобојни Кристални Пост Обетки

Овие пенливи 3Димензионални кластери на повеќебојни кристали обетки сигурно ќе додадат сјај на вашето �

DEN 559.20
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Овали исечени Со Дијаманти Висат Обетки Обновено
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Овали исечени Со Дијаманти Висат Обетки

Додадете малку сјај и сјај во вашиот личен стил со овие повеќекратни овални обетки Дизајнирани во сребр

DEN 3.00
1. Кт Овална Форма Создаде Зелен Опал Обетки Со Обетки Во Сребро Обновено
1. Кт Овална Форма Создаде Зелен Опал Обетки Со Обетки Во Сребро

Нагласете го вашиот изглед со овие Обетки од Опал создадени Од Сребро Овие зелени Обетки Од Опал се соод

DEN 568.00
Без граници на розови и бели прегледи на јуниорите на јуниорите Обновено
Без граници на розови и бели прегледи на јуниорите на јуниорите

Ве провери! Овие карирани обетки од обрачи од без граници сигурно ќе го украдат шоуто каде и да одите...

DEN 175.84
Стерлинг Сребрена Емајлирана Ѕвезда Пост Обетки Обновено
Стерлинг Сребрена Емајлирана Ѕвезда Пост Обетки

Дајте им на ушните лобуси на вашата мала мила модерен пресврт со овие обетки со розова емајлирана ѕвезд�

DEN 200.00
Јасно Циркон Ѕвезда Обетка Ерстуд Рачно Изработени Стерлинг Сребро Бело Злато, 14к Злато Опција е Достапна Обновено
Примарен Сребрен Сребрен Златен Тон Создаден Опален Круг Со Обетки Од Дрво Обновено
Примарен Сребрен Сребрен Златен Тон Создаден Опален Круг Со Обетки Од Дрво

Покажете ја вашата љубов кон природата носејќи ги овие прекрасни обетки од дрво Стилизирани во жолто по

DEN 319.84
Примарно Сребрено Стерлинг Сребро Родиум обложено Кафеаво Стакло И Цз Сончање Пост Обетки Обновено
Примарно Сребрено Стерлинг Сребро Родиум обложено Кафеаво Стакло И Цз Сончање Пост Обетки

Изгледајте прекрасно и елегантно со овие прекрасни обетки со висат во сребро обложено со родиум...

DEN 175.84