сјајни чевли со стилето со високи потпетици со брава во цврста боја

сјајни чевли со стилето со високи потпетици со брава во цврста боја

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Популарни елементи : кристали, шуплива, плитка уста. Облик на пети : зашилен. Горниот материјал : свила и сатен. Стил : Европа И Америка. шема : обична. Единствен Материјал : Гума. Внатрешен материјал : СТП. Горна висина : ниска. Форма на пета : стилето. Стил на носење : тока. Применлива сцена : банкет. Метод на затворање : поставете ја ногата. Висина на петицата : 9,5 см Модни дами чевли. Сите натпревар женски чевли. Нови чевли За Возрасни.

Најдобри понуди

Патување Колекција Жени Евертон Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Женски Есеј Тру Удобност Пена Подуени Лизга На Пумпа Обновено
Патување Колекција Женски Есеј Тру Удобност Пена Подуени Лизга На Пумпа

Есејските потпетици Од Колекцијата Патување ќе дадат малку дополнителна самодоверба благодарение на с

DEN 431.68
Перфи Чипка До Slingback Stiletto Пета Сандали За Жени Обновено
Перфи Чипка До Slingback Stiletto Пета Сандали За Жени

Задолжително во плакарот на секоја девојка! Нашите женски потпетици се иновативно дизајнирани со висти

DEN 2.33
Патување Колекција Жени Елени Тру Удобност Пена Средна Пета Зашилени Пумпи За Прсти Обновено
Патување Колекција Жени Елени Тру Удобност Пена Средна Пета Зашилени Пумпи За Прсти

Елени пета Од Колекцијата Патување ќе ги остави вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кога било �

DEN 480.00
Патување Колекција Жени Нина Се Лизга На Високи Шилести Пумпи За Прсти Обновено
Патување Колекција Жени Нина Се Лизга На Високи Шилести Пумпи За Прсти

Ова треперливо стилето е тотален шоутопер Нина потпетиците со Колекција На Патувања се одобрени од под�

DEN 332.80
Патување Колекција Жени Хадли Тру Удобност Пена Зашилен Прст Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Хадли Тру Удобност Пена Зашилен Прст Високи Стилето Пумпи

Фармерки, коктел фустани и мини здолништа, овие потпетици со зашилени прсти одат со речиси се Хадли потп

DEN 2.00
Патување Колекција Жени Амари Прашка Назад Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Амари Прашка Назад Стилето Пумпи

Нашите потпетици Од стилето Амари од Колекцијата Патување ќе ве натераат да шетате по улиците со стил д�

DEN 598.56
Патување Колекција Жени Доријан Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Доријан Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Трендот на квадратни прсти во своите најдобри, Доријанските потпетици Со Колекција На Патувања...

DEN 3.33
Патување Колекција Жени Луела Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Луела Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Чевелот за излегување на сезоната, Колекцијата Луела По Патување Оваа смела потпетица од стилето позај�

DEN 1.33
Патување Колекција Жени Луела Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Луела Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Чевелот за излегување на сезоната, Колекцијата Луела По Патување Оваа смела потпетица од стилето позај�

DEN 232.64
Патување Колекција Жени Анет Тру Удобност Пена Пена Средна Пета Отворени Пети Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Анет Тру Удобност Пена Пена Средна Пета Отворени Пети Пумпи

Нашите потпетици На Анет Од Колекцијата Патувања ќе ви донесат комплименти од секоја насока Со нивната

DEN 480.00
Патување Колекција Жени Зоја Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Зоја Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи

Од забави со црна вратоврска до коктели со галс, нема ништо Што Не можат Да се справат со Колекцијата зој

DEN 3.00
Патување Колекција Жени Зоја Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи Обновено
Патување Колекција Жени Зоја Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи

Од забави со црна вратоврска до коктели со галс, нема ништо Што Не можат Да се справат со Колекцијата зој

DEN 639.84
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило Обновено
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

Можете да го лизнете стилот на шоузапирање во еден момент со сутон потпетици Со Колекција На Патувања...

DEN 335.84
Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти Обновено
Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти

Додадете привлечен талент на вашиот изглед Со Диора Со Колекција На Патувања Овој дизајн на слајд се од�

DEN 2.00
Патување Колекција Жени Шиза Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило Обновено
Патување Колекција Жени Шиза Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

Сонливо парче изјава што им е потребно на сите, Колекцијата Шиза пета По Патување Оваа иконска мазга за �

DEN 351.84
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило Обновено
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

Можете да го лизнете стилот на шоузапирање во еден момент со сутон потпетици Со Колекција На Патувања...

DEN 351.84
Патување Колекција Женски Роми Тока Високо Стилето Отворени Пумпи За Прсти Обновено
Патување Колекција Женски Роми Тока Високо Стилето Отворени Пумпи За Прсти

Секогаш ќе бидете подготвени да ги заслепите сите во собата во Ромеј Со Колекција На Патувања Оваа санд�

DEN 0.33
Патување Колекција Женски Манон Мека Фротир Крпа Лизга На Отворени Пумпи Пети Обновено
Патување Колекција Женски Манон Мека Фротир Крпа Лизга На Отворени Пумпи Пети

Потпетиците Од стилето Манон Од Колекцијата Патување ќе ги одржат вашите стапала да се чувствуваат поу�

DEN 207.84
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило Обновено
Патување Колекција Жени Сутон Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

Можете да го лизнете стилот на шоузапирање во еден момент со сутон потпетици Со Колекција На Патувања...

DEN 351.84